Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

siz tdv ne zaman başlayacaksınız inş bu sefer herşey gönlünüzce ve hayırlısıyla olur size geçmiş yazılardan takip etmiştim :)[/QUOTE]

Evet aynn ole dr guvenmek ve sevmekte cok onemli semra hocayi bende cok iyi duydum ama gitmedim yillardir mehmet hocamin hastasiyim baskasina guvenemiyorum ist ank arasi mekik dokumaya devam
siz tdv ne zaman başlayacaksınız inş bu sefer herşey gönlünüzce ve hayırlısıyla olur size geçmiş yazılardan takip etmiştim :)[/QUOTE]

Bana mi dediniz?
[/QUOTE]
sizinde olur inş hersey gönlünüzce kusura bakmayın yeniyim yanlış yere yazmışım simay-06 yazmıştım

Bana mi dediniz?
[/QUOTE]
Bana mi dediniz?
[/QUOTE]
kusura bakmayın yanlış yere yazdım sizinde inş herşey gönlünüzce olur

kusura bakmayın herşey karıştı babyhasretttt yazının altına yazayım derken nerelere yazıyorum anlamadım:) yaşımdan dolayı beklemek istemedim 2 ay önce düşük yaptım zaten ekim ayında tüp bebek denemem oldu tutmadı gazi de sonra kendiliğinden gebelik ama düşük bizde fazla beklemeyelim dedik 42 yaşındayım zamanım azalıyor sizin paylaşımınızın altında cvp kısmına tıklayınca yazım çıkmıyor anlamadım beceremedim bu işi

Son düzenleme:
siz tdv ne zaman başlayacaksınız inş bu sefer herşey gönlünüzce ve hayırlısıyla olur size geçmiş yazılardan takip etmiştim :)
[/QUOTE]
Yaza canim ins Allah nasip ederse cok tesekkur ederim guzel dualarin icin Allah hepimize nasip etsin ins hep kişa denk geldi bu seferde yaza deneyelim dedik moral olarakta yaz aylari gulluk gulustanlik heryer civil civil ole dusunduk ama hangi ay diye konusmadik hocayla haziran temmuz gibi baslariz ins

Rabbim tez zamanda sanada nasip canim ins saglikli hayirli bu ssfer herseyine detayli bakilsin ne gerekiyorsa

Hmm hakkınizda hayırlısı olsun inşallah.. doktor bisey demedi mi boş kese oluşumu için? Isterseniz bi genetik testi yaptırın

genetikde sıkıntı yok eşimle yaptırdık pıhtılaşmada yok ama sorun nerde bilmiyoruz döllenme oluyor kese yerleşiyor ama gelişmiyor ya yumurta kalıtesiz yada embriyo aşamasında bi sıkıntı var

genetikde sıkıntı yok eşimle yaptırdık pıhtılaşmada yok ama sorun nerde bilmiyoruz döllenme oluyor kese yerleşiyor ama gelişmiyor ya yumurta kalıtesiz yada embriyo aşamasında bi sıkıntı var
Banada tüplerin tikali dediler ameliyat oldum tüplerini açtık dediler başka bi sıkıntı yok dedi doktor 2 aşılama yaptık olmadı 1 tüp bebek yaptık oda olmadı sonra başka bi doktora gittim devlet hastanesine tüplerin tikaliydi actilarsa geri tikanmis olabilir dedi kafam allak bullak oldu. Mehmet hoca ameliyat raporlarını istedi bidahaki gidişimde onları götürücem bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…