Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Gecmis olsun simay_06 simay_06 ins yerlesme kanamasidir. Test yaptir eger pozitif cikarsa purluton diye bir igne var ondan mutlaka vurdur. Rabbim guzel haberler almani nasip etsin

Oku canım dua et yer yok duayla ben kesin tutmamıştır hiç bişey hissetmiyorum demiştim
Guzel bi haberle gelemedim busracim sabah gidip kan verdim sonuc negatif mehmet hocaya gonderdi esim ilaclari kessn demis arayackms beni nasip boleymis demekki elimizden geleni yaptik esimle dogumgunumdu transfer oldugunda ins Allah in hediysi dedim olmadi cnm

Guzel bi haberle gelemedim busracim sabah gidip kan verdim sonuc negatif mehmet hocaya gonderdi esim ilaclari kessn demis arayackms beni nasip boleymis demekki elimizden geleni yaptik esimle dogumgunumdu transfer oldugunda ins Allah in hediysi dedim olmadi cnm
Cok üzüldün canım valla çok geçmiş olsun rabbim ummadığın anda nasip eder inşallah

Daha zamanı var demek ki allah ne zaman derse o zaman olur. Sakın içini karartma kaşbini ferah tut. Herşey nasip valla.üzülme sakın ne olur

Daha zamanı var demek ki allah ne zaman derse o zaman olur. Sakın içini karartma kaşbini ferah tut. Herşey nasip valla.üzülme sakın ne olur
Sagol cnm yha Allah razi olsun nasip iste elimizden geleninyaptik takdir Allah tn elde degil uzulmemek sizlerin guzel haberlerini alirim ins

Arkadaşlar sizce Ahmet beymi daha iyi Mehmet beymi Mehmet bey pek konuşmuyor biraz soguk gibi geldi bana ama kararsız kaliyorum

Arkadaşlar sizce Ahmet beymi daha iyi Mehmet beymi Mehmet bey pek konuşmuyor biraz soguk gibi geldi bana ama kararsız kaliyorum
Valla bende mehmet hocanin hastayim az konusur öz konusur isini tutizlikle yapar okalabalikta bekleyen hasta sayisina istinaden zaten cok fazla konusmasini beklemeniz yanlis olur cok yogunlar sogukluk durumuna gelirsek ahmet hoca biraz daha gulec daha sicak kanli ben ikisinide cok seviyorum bunlara takilma bence ahmet hocayi yakin gorduysen onunla basla tecrube konusunda ikiside olculemez zaten hocaliklari

Ben Ahmet Hoca'nın hastasıyım ama kontrolleri Mehmet hoca da girdi ikisine de güvenebilirsin canım hangisini istiyorsan onu seç hangisiyle daha rahat edeceksen

Teşekkür ederim arkadaşlar çok heyecan ve korku var bende ne yapacağımı bilmiyorum fikir almak istedim birde muayene olurken kendimi çok kasiyorum sizlerdede oluyormuydu böyle bişey

Teşekkür ederim arkadaşlar çok heyecan ve korku var bende ne yapacağımı bilmiyorum fikir almak istedim birde muayene olurken kendimi çok kasiyorum sizlerdede oluyormuydu böyle bişey
Ilk Başlarda bende çok kısıyordum canım Kendimi ama alıştım her şey bebişler için inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın Tedavinin sonunda

merhabalar bende Mehmet hocanın hastasıyım ama ilk yumurta toplama ve transferimi Ahmet Hoca yaptı. ikisi de aynı bana göre. zaten de aynılar:))) yani iyiler. bende burada çok olumlu şeyler okuduktan sonra başlamaya karar vermiştim zaten. ilk denememiz kasım aynıda 3. gün taze embriyoydu olmadı malesef. iki tane dondurulmuş embriyomuz daha var. 41 yaşındayım geç evlendim biraz. benim gibi 40 üstü olup ta dondurulmuşlarla hamile kalan arkadaşlarım var mı acaba merak ediyorum? şansım çok mu az acaba? bu işe ilk başlarken olur herhalde diye düşünüyordum çünkü herhangi bir problemim çıkmamıştı. ama gördüm ki o kadarda kolay değilmiş.

merhabalar bende Mehmet hocanın hastasıyım ama ilk yumurta toplama ve transferimi Ahmet Hoca yaptı. ikisi de aynı bana göre. zaten de aynılar:))) yani iyiler. bende burada çok olumlu şeyler okuduktan sonra başlamaya karar vermiştim zaten. ilk denememiz kasım aynıda 3. gün taze embriyoydu olmadı malesef. iki tane dondurulmuş embriyomuz daha var. 41 yaşındayım geç evlendim biraz. benim gibi 40 üstü olup ta dondurulmuşlarla hamile kalan arkadaşlarım var mı acaba merak ediyorum? şansım çok mu az acaba? bu işe ilk başlarken olur herhalde diye düşünüyordum çünkü herhangi bir problemim çıkmamıştı. ama gördüm ki o kadarda kolay değilmiş.
Canim bu isler yasa bakmiyo malesef yha bende mehmet beyin hastasiyim 2yildir ugrasiyorum ve yasim 30dan kucuk olmasina ragmen tutunamadi nasip kismet iste en sonki denememizde mehmet hoca bnden bile heyecanliydi bu sefer olacak gozuyle baktik malesef vucut disari atti embriyolari ins nasip kismet olur moral motivasyon cok onemli bu surecte ve bol bol dua ve sunu solucem son kez Mehmet hoca karsima ciktigi icin cok sanlisyim bu surecte onun destegi cok cok onemli keza Ahmet hocada ayni ikisinide cok seviyorum zaten hekimliklerini anlatmama gerek yk umarin 2.denemede tutar ins guzel haberi alirsinz

Yazmayi unutmusum 41 yasinda amcamin kizi 4cocugunu dunyaya getirdi ve kendiliginden oldu oglu yoktu 3ixi vardi Allah ona birde erkek evlat nasip etti hersey Allahtn

X