Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İdrar olayi sikinti hele stresli olunca daha bi sikinti...:)))) insanin gelmeyecek cisi geliyor o anda

Insallah dediginiz gibidir arkadaslar :) doktorla konustum oda öyle dedi yerlesme olabilit morlini bozma dedi igne dedi düsük icin onu vuruldum simdi geldim yatiyorum pazartesiye kadar kalkmicm bundan sonra insallah sonunda yüzüm güler :) isteyen herkesin yüzü gülsün insallah

Hayır ayrıca ücret odemisyosunuz canim

Canim senn bebeğinin cinsiyeti bellimi novartta mi kliniginde mi devam.edysun hocanin

Merhaba arkadaşlar bende bugün histereskopi oldum biraz kanamam oldu yatıyorum bakalım

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler.1 lt su içtim ama sıkışmamaz diye sondayla su verdiler yani yine zor oldu.4 tane vardı hepsi çözüldü 1 iyi kalite 2 orta kalite transfer edildi.canım sıkıldı ama yapacak birşey yok olumlu düşünmeye çalışıyorum sizde dualarınızı eksik etmeyin.

Canım 4tane vardı demişsin ama 3transfer olmuş galiba ayrıca niye moralini bozdun anlamadım zaten onlar mesaneyi şişirip yapmıştır o konuda sıkıntı olmaz

Canim senn bebeğinin cinsiyeti bellimi novartta mi kliniginde mi devam.edysun hocanin
Belli cnm iki tane cimcimem olacak inşallah mehmet hocanin muayenesine gittim birkaç kez sonra biraktim çünkü çok yogunlar ben ise bi sıkıntı oldugunda ulasabilmek istiyorum

M
Moralini bozacak bi durum yok cnm lütfen olumlu düşün orda hisset bebeklerini emin ol seninle olacaklar:)

Transferi olan arkadasim hayirli ugurlu olsun insallah guzel haberlerini aliriz buradan.. bende bu hafta doktora gittim bir dahaki ay baslayalim dedi doktor insallah hayirli olur sabirsizlikla bekliyorum

Merhaba arkadaşlar bende bugün histereskopi oldum biraz kanamam oldu yatıyorum bakalım
Geçmiş olsun canım bende bugün merkeze gittim hoca ile görüştük hocayida merkezi de beğendik bakalım bi kac kan testi istedi onları yaptiracagim

Moralinizi yüksek tutun inşallah nasip olacaksa herşey bahane Rabbim yardımcınız olsunnn

Bende aynen Katılıyorum aslında bizler doğacak çocuklara sadece bir vesileyiz Dünya'ya gelmeleri için o Yüzden gelecekleri zamanı sadece yaradan biliyor gerisi bahane

Merhaba arkadaslar oncelikle Rabbim hepimizin yuzunu guldursun insallah...ben Ahmet hocanin hastasiyim ilk denememiz malesef negatif... ikinci denemeden once kizamikcik asisi ol dedi sizler asi oldunuz mu?

Ay ne güzel ya Allah Bizede nasip etsin

SELAM CANIM daha önce başka topiklerde karşılaştık zannerdersem daha önce nerelerde deneme yaptın
sizdeki sorun neydi acaba
A.s canim karsilastikmi bilmiyorum canim ben iki tup denedim sorun bende poc var esimde sorun yok ilk tüpü centrum tup bebek merkezinde denedim ikinci tüpü hacettepe hastanesinde denedim ikiside olmadı malesefff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…