Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canim benim transfer sonrasi cok kotuydu. Transfer gunu hic yatmadim geceye kadar sandalyede oturdum :KK43: Biraz sorunlar vardi bol bol da agladim sanirim o gun duzgun de beslenemedim. İkinci gunu 2 saate yakin yol yurudum yine bol bol agladim ve dogru duzgun yatamadim duzgun beslenemedim. Ucuncu gununden sonra biraz biraz toparlanmaya basladim test gunune kadar surekli ananas, muz, sut, siyah kuru uzum, ceviz vs yedim birde bol bol brokoli corbasi ve taze sikilmis portakal suyu ictim. İnsallah transferin hayirla sonuclanir. Bol bol dua et Allah buyuk :)

Teşekkür ederim canım hayırlısı bakalım

Ben kırıkkaledeyim 1 saatlik yoldu transferden hemen sonra. Sen aynen dediğin gibi yap yolun uzun gerçi allah ol dedikten sonra direk yola çıksan dahi olur ama sen önlemini al tabiki. 2 günden sonra hiç bişeycik olmaz allahın izni ile. Aaa bak ben şey yaptım kabız olmamak için sabahları aç karna kefir içtim ya da ballısüt direk tuvalete çıkartıyor bende kronik kabızlık varda. Bol bol yatacaksın başka da bişey yok

Sağol canım inşallah hayırlısı allahım kabul etsin dualarımızı

Kızlar transfer sonrası ne kadar yatırıyorlar bide eşimizi yanımıza alıyorlarmı işlem sonrası

merhaba arkadaşlar, bende novaart 'ın mutlu misafirlerindenim. novaart'a gittiğimde açıkçası doktorlara karşı biraz önyargılıydım. çünkü daha önce bahçeci kliniğinde berfu hocayla görüştüğümde bana bazı travmalar yaşattı. amh 0,6 ıydı ve ve bana vajinal muayeneden sonra snn yumurtalıkların 40 yaş üstü ne die vakit kaybetmişsin hemen tüp bebek yapalım diye sert bi ifadeyle konuştu. tabi ön görüşmeden çıkıp direk sildim bahçeciyi, bide novaarta gideyim dedim, ahmet hoca dan randevu aldım, kendisi inanılmaz nazik, babacan davrandı. sen bu kafayla tüp bebek bile olmaz. tatilini yap öyle gel dedi, tabi ben illa tüp bebek yapalım die tutturmuştm.. neyse tatil dönüşü ahmet hoca evet napıoruz diye sordu, bende sizi bırakıyorum hocam dedim, o zaman beklicez 1-2 ay dedi, ve letu die bi ilaç kullandırdı. ve şükürler olsun ki o ay yani eylül ayında mucizem gerçekleşti, bebeğimin kesesini gördük, inşallah kalp sesi için 12 ekimde çağırdı ahmet hoca..allah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları tatmayı..

merhaba arkadaşlar, bende novaart 'ın mutlu misafirlerindenim. novaart'a gittiğimde açıkçası doktorlara karşı biraz önyargılıydım. çünkü daha önce bahçeci kliniğinde berfu hocayla görüştüğümde bana bazı travmalar yaşattı. amh 0,6 ıydı ve ve bana vajinal muayeneden sonra snn yumurtalıkların 40 yaş üstü ne die vakit kaybetmişsin hemen tüp bebek yapalım diye sert bi ifadeyle konuştu. tabi ön görüşmeden çıkıp direk sildim bahçeciyi, bide novaarta gideyim dedim, ahmet hoca dan randevu aldım, kendisi inanılmaz nazik, babacan davrandı. sen bu kafayla tüp bebek bile olmaz. tatilini yap öyle gel dedi, tabi ben illa tüp bebek yapalım die tutturmuştm.. neyse tatil dönüşü ahmet hoca evet napıoruz diye sordu, bende sizi bırakıyorum hocam dedim, o zaman beklicez 1-2 ay dedi, ve letu die bi ilaç kullandırdı. ve şükürler olsun ki o ay yani eylül ayında mucizem gerçekleşti, bebeğimin kesesini gördük, inşallah kalp sesi için 12 ekimde çağırdı ahmet hoca..allah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları tatmayı..
Off ne güzelll gerçekte doktor seçimi çok önemli. Veee mehmet ve ahmet hoca işlerinde en iyileri bence allah onlardan razı olsun:KK200:

Ya ne güzel maşallah rabbim hepimize sağlıkla nasip etsin inşallah

X