Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canim naptin aradilar mi ?

Aradılar biraz önce canım gelişmeleri iyi gidiyormuş salı günü transfer yapıcaz dediler bende 4 tane kaldığı için emin olamadım ama iyi bişey merak etmeyin dediler tamam dedim hayırlısıyla tutusunlarda başka bişey istemiyorum dualarınızı eksik etmeyin canım

Gozun aydin Allahim insallah guzel sonuclar almani nasip eder. Sayiya gune vs hic takilma Allah nasip etmisse 1 yumurta bile yeter. Ozaman 5 gun transferi mi olacak canim ?

5. Güne kadar gelen yumurtalar daha kaliteliymiş lab ortamında 5 gün gelişmesi çok iyi yumurta demekmiş canım ama hakkımızda hayırlısı Allahım ol dedikten sonra her türlü olur
Evet canım bende öyle biliyorum 5. Gün yumurtası en kaliteli yumurta. Allah yardımcınolsun

Dondurulanlar yumurta degil kizlar...embriyolariniz dondurulmuş..benim 19 yumurtam vardi ama 8 i dollendi...5.gune ise 3 tane embriyo kaldi...ve bu 3 embriyo donduruldu...

Dondurulanlar yumurta degil kizlar...embriyolariniz dondurulmuş..benim 19 yumurtam vardi ama 8 i dollendi...5.gune ise 3 tane embriyo kaldi...ve bu 3 embriyo donduruldu...

Ozlemcim gercekten cok muhim bir bilgi verdin tskler ama ben embriyo ismini sevmiyorum yumurta yada yumos demek daha cok hosuma gidiyor

Bu arada gecen ogretmen oldugun icin ilaclari devlet karsiladigini sadece 800 lira verdigini soylemistin bende ogretmenlere karsi devlet indirim mi yapiyor demistim ama cvp yazmamistin. İlk kez senden duydugum icin sasirdim acikcasi .
Ogretmenlere karsi mi uygulaniyor bu prosedür ?

Son düzenleme:

Doktorum ilaclari devlet karsiliyor rapor cikarticaz dedi onlar hallettiler tam prosedür nedir bilmedigim icin yazmadim canim

Nasılsınız kızlar yarın transfer yapılacak transfer öncesi yaptığınız bişey varmıydı bide transfer sonrası n’aptınız biz transferden 2 gün sonra evimize dönücez yolculuk yapıcaz artık yata yata gidicem

Hayırlı olsun inşallah. Valla ben hiç bişey yapmadım ama transferden sonra eve gelirken arabada koltugu sonuma kadar açıp uzandım kımıldamadım. Somrasında da bol bıl dinlendim. Sen hangi şehirde yaşıyorsun normalde

İnşallah hayırlısı canım Edremit’te yaşıyorum 8 saat ankaradan ama yolda bi gün bi yerde kalıp öyle devam edicez 8 saat uzun olduğu için sıkıntı olmasın dedik sen kaç saat yol gittin hemen mi gittin transfer sonrası

Canim benim transfer sonrasi cok kotuydu. Transfer gunu hic yatmadim geceye kadar sandalyede oturdum Biraz sorunlar vardi bol bol da agladim sanirim o gun duzgun de beslenemedim. İkinci gunu 2 saate yakin yol yurudum yine bol bol agladim ve dogru duzgun yatamadim duzgun beslenemedim. Ucuncu gununden sonra biraz biraz toparlanmaya basladim test gunune kadar surekli ananas, muz, sut, siyah kuru uzum, ceviz vs yedim birde bol bol brokoli corbasi ve taze sikilmis portakal suyu ictim. İnsallah transferin hayirla sonuclanir. Bol bol dua et Allah buyuk :)

Ben kırıkkaledeyim 1 saatlik yoldu transferden hemen sonra. Sen aynen dediğin gibi yap yolun uzun gerçi allah ol dedikten sonra direk yola çıksan dahi olur ama sen önlemini al tabiki. 2 günden sonra hiç bişeycik olmaz allahın izni ile. Aaa bak ben şey yaptım kabız olmamak için sabahları aç karna kefir içtim ya da ballısüt direk tuvalete çıkartıyor bende kronik kabızlık varda. Bol bol yatacaksın başka da bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…