Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Tatlım ben iyiyim zararım yok ama Eberre yi gaziye sevketmisler. Mehmet hoca yatış yapılmasını istemişti

Aa öyle mi gaziye mi yatmış Allah yardımcısı olsun inşallah oda güzel bir şekilde atlatır yavrusunada birşey olmadan tekrar çıkar hastaneden Allahın izniyle

Aa öyle mi gaziye mi yatmış Allah yardımcısı olsun inşallah oda güzel bir şekilde atlatır yavrusunada birşey olmadan tekrar çıkar hastaneden Allahın izniyle

Amin inşallah canım evet sabah msj atmışti gaziye yatışım yapılacak diye İnşallah hayırlısıyla sağlıkla atlatır o da çok üzüldüm

Amin inşallah canım evet sabah msj atmışti gaziye yatışım yapılacak diye İnşallah hayırlısıyla sağlıkla atlatır o da çok üzüldüm

Bende ok üzüldüm Allahım yardımcısı olsun bu mübarek günde kabul olsun her birimizin duası inşallah

Erken çıkmış kan sonucun bana bugün saat 4 de arayacağız dediler

Evet biraz geç arıyorlar ben her seferinde sabredemediğim için birde gaziye gider verirdim eşim orda çalışıyor hemen 2 dakika alırlardı 1 saat sonra çıkardı sonuç

Evet biraz geç arıyorlar ben her seferinde sabredemediğim için birde gaziye gider verirdim eşim orda çalışıyor hemen 2 dakika alırlardı 1 saat sonra çıkardı sonuç

Bende haccettepedeyim verdim bakan kişide arladaşım aradım ama şansıma sistem gitti bende göremiyorum oda heyecandan ölücem

Bende haccettepedeyim verdim bakan kişide arladaşım aradım ama şansıma sistem gitti bende göremiyorum oda heyecandan ölücem

Ayy kıyamam ya şansa bak heyecanlanmaz mı insan gerçekten ya çok tatlı heyecanlar inşallah biran önce gelir sistemde görürsün canım haber ver bizlerede

İlk defa bu kez sabırlı davranıyorum ikinci bir yere gitmedim :)

Canım peki gaziyle novaya verdiğin sonuç arasında çok fark oluyor muydu ?

Gitme canım gitme boş yere kolunu mahvetmesinler inşallah güzel haberler alacaksın bugünde kat kat artmış olacak değerlerin Yani şöyle söyleyim canım mesala ilk gaziye veriyordum saat 8 buçukta sonrada 9 da novaarta veriyordum 30 40 sayılık bir değer oluyordu novaarttaki daha yüksek çıkıyordu

Ooo baya fark varmışş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…