Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar bende ohss olmusum hastaneye yatış yapıcaklar bu ikinci ohss oluşum inşallah bebege bişey olmaz yoksa kahrolurum

Canım sanada çok geçmiş olsun dualarımdasınız ikinizde inşallah yavrularınızı size bağışlar Rabbim güzel haberlerle çıkın hastaneden inşallah

Gazi Hastanesi cnm.
Senin nereye yatışın yapıldı ?
Kırıkkaledeyim ben tıp fakültesi. Kan sonucuna göre yatış olcak ama kisler ve su birikmesi cok fazlay ış büyük ihtimal yatış olcak. Memet hoca sonucu görmeden yatış yaptırma demiş aradım da kliniği moralim cok bozuk bebekte tutunamadysa en cok ondan korkuyorum

Tatlım bir saat boyunca iki ayrı doktor ayrı ayrı alttan muayene etti çok korktum ultrasonun o aletini çok kötü hissettim. Birde böyle yanlarındaki ne rahim burda bak rahmin sağı solu diye anlattlar. İcimde dua ettim o rahimde bebek olacak Allah'ım sen koru dedim. İnşallah bişi olmaz. Beni gebe polikliniğine yonlendirdiler gebelere hep yapıyorlarmis bu yüzden sıkıntı olmuyormuş

Sana da geçmiş olsun canım. Allah yardımcın olsun. Sağ sağlim bebeğini al inşallah. Benim ağrım cok ne olacak bilmiyorum allah büyüktür

Sana da geçmiş olsun canım. Allah yardımcın olsun. Sağ sağlim bebeğini al inşallah. Benim ağrım cok ne olacak bilmiyorum allah büyüktür

Amin cnm inşallah hepimiz sağ salim bebeğimizi kucağımıza alırız
Ağrı serum alınca biraz hafifliyor. Çok su icme. İdrara gitme şıklığın nasıl ? Birde göbeğinde şişlik var mı ?

Amin cnm inşallah hepimiz sağ salim bebeğimizi kucağımıza alırız
Ağrı serum alınca biraz hafifliyor. Çok su icme. İdrara gitme şıklığın nasıl ? Birde göbeğinde şişlik var mı ?
Göbegimde şiş ama kilo almadım. Dudaklarım kuruyor idrare çıkmam fena değil bi anormallik farketmedim. Bebek duruyor mu acaba

Pınar ve elfida çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda düzelir bu durum.Bende kan verdim öğleden sonra belli olacak sonucu yazarım

Canım inşallah güzel değerler alacağız senden de Allah yardımcın olsun dualarımızı kabul etsin Rabbim inşallah hayırlı güzel haberlerle gel

Canım hiç korkma sıkıntı olmuyor alttan muayene sen ferah tut içini Rabbim sana bağışlasın yavrunu inşallah düzecek herşey atlatacaksın bunlarıda yarında 2 katı artmış olacak değerlerin inşallah dualarımdasın

Arkadaşlar sonuç belli oldu hcg 365 :)

Ohh maşallah canım benim çok şükür ya arttı pozitif haberlerimiz Rabbim sağlıklı bir şekilde ilerlemesini nasip etsin inşallah senin kaçıncı günündü bugün canım birde kaç embriyo transfer edilmişti gözünaydın çok mutlu oldum gerçekten

Göbegimde şiş ama kilo almadım. Dudaklarım kuruyor idrare çıkmam fena değil bi anormallik farketmedim. Bebek duruyor mu acaba

Canım ferah tut sen içini yavrun seninle inşallah sende atlatacaksın bugünleri sağlıklı bir şekilde taburcu olacaksın tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…