Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kotkmayın bazılarında yumurtalık aşırı hassaslaşıyor ondan dr unu ara istersen bi
Memet hoca da tatildeymiş ahmet hocamı bakar acaba ya aşırı ağrı var sürekli yatıyotım moron gibi evde yarın kan vercem tekrar 300 cıkarsa belki kliniğede gideriz şehirdısındayım ben. Bu arada bilgin varmı alttan muayene etmezler demi şu durumda beni

Benim ilk gebeliğimde aynı olmuştu beni alttan muayene ettiler bebeğe bir zararı yokmuş ben çok ağlamıştım yapmayın düşer diye yok bişey olmaz dediler olmadıda şükür

Benim ilk gebeliğimde aynı olmuştu beni alttan muayene ettiler bebeğe bir zararı yokmuş ben çok ağlamıştım yapmayın düşer diye yok bişey olmaz dediler olmadıda şükür
Bende yarın gidicem kan vericem burdaki tıp fakültesine. Muayenede olsam mı aşırı sancım var ya sabit ağrıyor. Sen doğum yaptın mı kaç aylıkken yasamıstın bu durumu?

Kızlar ohss olmuşum hastaneye yatırdılar beni moralim çok bozuk

Canım benim geçmiş olsun Allah yardımcın olsun inşallah sen hiç korkma diğer topikte bir arkadaşımız daha olmuştu böyle şimdi çok şükür 8 haftalık oldu bile hastane gerekli tedbirleri alıyor sen ferah tut içini yavrunla beraber çıkacaksınız hastaneden Allahın izniyle inşallah güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…