Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cnm sabah ilk idrarla mı yaptın ? Yarın tekrar yap bende ilk idrarla yapınca silik çıktı ikinci idrarda hiçbirsey çıkmadi testler benimle oyun oynuyor. :KK43:

Evet sabah namazından sonraki ilk idrarımla yaptım yok:110: cnm sen ikincisine bakma ilkinde çıktıysa vardır inşallahh hadi bakalım keyfini çıkar kan testine kadar:anneadayı: seni bilmem ama benim hislerim daha kuvvetli:)

Evet sabah namazından sonraki ilk idrarımla yaptım yok:110: cnm sen ikincisine bakma ilkinde çıktıysa vardır inşallahh hadi bakalım keyfini çıkar kan testine kadar:anneadayı: seni bilmem ama benim hislerim daha kuvvetli:)

Ben bugün kan verdim negatif çıktı bajalum perşembe ne çıkıcak

Canım hangi ara gittin kan verdin ? Kaç çıktı değerin 0 mi yoksa düşük birsey mi ?
Ben biraz önce hemşireyi aradım o da doktorla görüşmüş ( Ahmet yada Mehmet hocayla ) sonra geri beni aradı. Bugün çıkması çok zor test günü çıkar dedi. Henüz çok erken kanda çıkması için dedi. Sanırım benimde çatlatma ignesinden silik çıkmıştı. Hemşire emin konuştu çıkmaz bugün dedi. O yüzden ümidimizi kaybetmeyelim dün ben çok yorum okudum 12 gün çıkmayıp 15 gün kanda çıkanı bile okudum. Bu yüzden test gününe kadar beklememiz lazim

Aynen öyle. Bende kimyasal gebelik geçirdiğimde aynen adet sancısı gibi bi fark yoktu meğer gebeymişim. Adet sancısı gibi oluyor zaten. Dur bakalım allahtan umut kesilmez. Bende 5. Gün test yapmıştım halen aklım onda o kadar cok yorum okudum ki taa 2009 a kadar indim :KK49:. Neler var neler var. Allahtan umıt kesilmez. Senin kan sonuç 0 mı çıktı yoksa küsürat falan varmı?

Aynen öyle. Bende kimyasal gebelik geçirdiğimde aynen adet sancısı gibi bi fark yoktu meğer gebeymişim. Adet sancısı gibi oluyor zaten. Dur bakalım allahtan umut kesilmez. Bende 5. Gün test yapmıştım halen aklım onda o kadar cok yorum okudum ki taa 2009 a kadar indim :KK49:. Neler var neler var. Allahtan umıt kesilmez. Senin kan sonuç 0 mı çıktı yoksa küsürat falan varmı?

Cnm kimyasal gebelikte kaçıncı gün ogrenmistin ? Kaç çıkmıştı sonucun ?

Ben aşılama sonucu kimyasal gebelik geçirmiştim. Normalde aşılmanın 14. Günü kan testi yaptırmam lazımdı ben 15. Günü kan verdim sonucum 17 idi. Sonra iki gün sonra tekrarladım 5 e düştü sonrada adet görmüştüm canım:110:

Ben ilk denememde 2. Gün transferi oldum test günümde 10 çıkmıştı sonra düştü kimyasal gebelik dediler hiç ağrım yoktu 2. Denememde yine 2. Gün transferiydi 6. 7.8 gün çok şiddetli adet sancım oldu 5. Gün idrar negatif 7. Gün negatif 9. Gün çift çizgi çıktı ve hemen kan verdim 58 çıktı sonra ağrıdan duramaz gale gelince dr hastaneye yatırdı dış gebelik olabilir diye 12 günümde değerim 301 di çok şükür dış gebelik değildi katlanarak gitti ve doğum yaptım. 3 ay önce 5. Gün embriyosu 2 tane transferin 5. Günü itibariyle test yapmaya başladım hiç çıkmadı test günümdede sıfırdı ve çok gazım ve gaz ağrım vardı bu sefer yine 5. Gün embriyosu transferimin 6. Günü dünden itibaren test yapıyorum dejavu gibi aynı şeyleri yaşıyorum bi öncekiyle hafif ağrı ama bol gaz ağrısı idrar negatif kan değerli olan değil var mı yok mu olanından baktırdım diğeri yarın akşama çıkacak dediğş için negatif bilmiyorum ben biraz vücudumu tanıdığım için belkide negatif hissediyorum ama tabi ki hala kendime dikkat ediyorum 16 gün bir mucize olur mu diye

Canım hangi ara gittin kan verdin ? Kaç çıktı değerin 0 mi yoksa düşük birsey mi ?
Ben biraz önce hemşireyi aradım o da doktorla görüşmüş ( Ahmet yada Mehmet hocayla ) sonra geri beni aradı. Bugün çıkması çok zor test günü çıkar dedi. Henüz çok erken kanda çıkması için dedi. Sanırım benimde çatlatma ignesinden silik çıkmıştı. Hemşire emin konuştu çıkmaz bugün dedi. O yüzden ümidimizi kaybetmeyelim dün ben çok yorum okudum 12 gün çıkmayıp 15 gün kanda çıkanı bile okudum. Bu yüzden test gününe kadar beklememiz lazim

Sen niye aradın ki merkezi ne dedin

Cnm önce idrarda çıkınca hemşireyi aradım o da daha erken dedi .Bende kan verdim 15.90 çıktı. Hemsireyi aradım tekrar değerimi söylemek için o da yine katlanması önemli şu an hamile görünüyorsun ama katlanması lazım 16 sında test günü belli olur dedi. Bakalım öyle işte..

Cnm önce idrarda çıkınca hemşireyi aradım o da daha erken dedi .Bende kan verdim 15.90 çıktı. Hemsireyi aradım tekrar değerimi söylemek için o da yine katlanması önemli şu an hamile görünüyorsun ama katlanması lazım 16 sında test günü belli olur dedi. Bakalım öyle işte..
Aa hadi gözün aydın hamilesin tabiki çok iyi çıkmış değerin gözün aydın katlanır o merak etme tebriklerrrr:anneadayı::anneadayı:

Aa hadi gözün aydın hamilesin tabiki çok iyi çıkmış değerin gözün aydın katlanır o merak etme tebriklerrrr:anneadayı::anneadayı:

Cnm inşallah tatlım bakalım ilk defa başıma geldiğinden çok panik yapıyorum aklımdan bir ton senaryo kurdum ya katlanmazsa, ya dis gebelikse, ya kimyasalsa diye sevinemiyorum hep kötü şeylere gidiyor aklim hiç hamile kalamam diye düşünüyordum o kadar umutsuzdum şu an bile sevinemiyorum inşallah artar degerim yarın sağlık ocağına gideceğim duramıyorum çünkü

X