Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hep yataktayım arada kalkıyorum ama öyle gerile gerile uzanmıyorum onu kastettin değil mi canım

Hep yataktayım arada kalkıyorum ama öyle gerile gerile uzanmıyorum onu kastettin değil mi canım
Mesala yukarı dolaptan bişey alma kaldırma bişey ev falan süpürme 10 gün bişey yapma ben 5.aya kadar genelde yattım sağolsun kaynanamda kaldım hiç bişey yaptırmadı arada bi bulaşık yıkadım ütü yaptım o

Ooo süper senin durumun valla benimde hamilelik belli olsun bende giderim orda yer içer geceleri yatmaya geliriz eve :halay: tutsunda bi allahın izni ile.

Ooo süper senin durumun valla benimde hamilelik belli olsun bende giderim orda yer içer geceleri yatmaya geliriz eve :halay: tutsunda bi allahın izni ile.
Bide benim midem bulandı 16.haftaya kadar felaketti valla koru kendini canım zaten zar zor oluyo

Onlar bile güzel geliyor kulağa :kusmuk:tek tutsunda allah büyüktür onunda üstesinden geliriz inşallah

Bende bir hafta sonra yapayım diyordum. Sence yumrta dondurtayım mı bilemedim yarın arayıp sorcaklar. Ücreti falan ne kadar acaba bide kaç tanesini donduruyorlar acaba

Bende bir hafta sonra yapayım diyordum. Sence yumrta dondurtayım mı bilemedim yarın arayıp sorcaklar. Ücreti falan ne kadar acaba bide kaç tanesini donduruyorlar acaba
Kacındı gün embriyosu transfer ettiler canım 3 mu 5 mi 3 'de 12gun istiyolar sen 10 da yap en erken 5 'de 8.gün ama çıkarabilir cikmayada

Bence doldursunlar maddi durumunuz yeterliise sonra ki transferde ilaç kullanmıyosun bide 2750 ye transfer yapiyo

Kaç taneymis canım kabız olmamaya dikkat et ikinma transferden sonra

Cnm bugün aradılar 3 gündü bugün. 12 tane döllenen var ama 10 tanesi iyi durumdaymis bakalım pztesiye kaç tane kalacak :KK43:
Şimdiden kayısı yemeye basladim. Aşılama zamanı çok kötü kabız olmuştum onun korkusuna tedbirimi almaya çalıştım cnm bakalım

Cnm bugün aradılar 3 gündü bugün. 12 tane döllenen var ama 10 tanesi iyi durumdaymis bakalım pztesiye kaç tane kalacak :KK43:
Şimdiden kayısı yemeye basladim. Aşılama zamanı çok kötü kabız olmuştum onun korkusuna tedbirimi almaya çalıştım cnm bakalım
10 tanesi ıyiymis canım çok iyi endiselenme

Mesala yukarı dolaptan bişey alma kaldırma bişey ev falan süpürme 10 gün bişey yapma ben 5.aya kadar genelde yattım sağolsun kaynanamda kaldım hiç bişey yaptırmadı arada bi bulaşık yıkadım ütü yaptım o

Kızlar ya iyi hoş demissiniz de ben bayramdan sonra ise başlayacağım iznim bitiyor :KK43: Ben nasıl dinleneceğim bilmiyorum.

Canım adet oldum gittim2 önce 2. günü herşey normal ve güzel dedi Ahmet Hoca pazartesi günü sabah 7 buçukta gazi hastanesinde histereskopi yapılacak ve eylülde de başlayacağım transfer olmuş olursun dedi Allah yardımcımız olsun inşallah kolay geçer operasyon :dua: :KK200:
İnşaallah cnm Allah yardımcın olsun hayırlı haberlerini bekliyorum.. ücret ne kadar ödeyeceksin cnm ben soramadm telefonda çok konuşamadm doktorla.. dondurulmuş varmıydı cnm senin

X