Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba arkadalar size bir sorum olacaktı novaart tüp bebegi raporla yapiyor mu merak ediyorum?bilgisi olanlar var mi?

Aynen öyle yapacağım canım benim stres yapmayacağım hiç becerebilirsem tabi inşallah amin amin inşallah kuzum

Kuzum son gün yani 5. gün belli olur kaliteli olanlar seçip dondururlar zaten hayırlısı olsun hakkında inşallah

Kizlar merhaba size bişey sormak istiyorum bukonuda fikirlerinize ihtiyacim var.. ilk tedavimiz olumsuz simdi tekrar tedavi olmam gerekecek ve novaarta yakin pansiyon varmi sizler nerede konakliyorsunuz sormak istedim

Canım ben hiç bilmiyorum ama merkezi bir yerde kalırsan gitmen daha yakın olur çevresini hiç bilmiyorum oranın

Merhaba cnm nasilsin doktorla göruştüm eyluldeki âdetimle histereskopi yapalım tutunmamasini arastiracagim dedi.. senin agustostaydi dimi nezaman gideceksin

Canım adet oldum gittim2 önce 2. günü herşey normal ve güzel dedi Ahmet Hoca pazartesi günü sabah 7 buçukta gazi hastanesinde histereskopi yapılacak ve eylülde de başlayacağım transfer olmuş olursun dedi Allah yardımcımız olsun inşallah kolay geçer operasyon

Bizde dileğimle bekledik 'ne heyacanlı günlerdi i sallan boş cikmaz kuzum sende gönlünü ferah tut bak şimdi ikizlerim olacak nasip ederse rabbim 88 günümüz kalmış rabbime sigin

Kuzum benim bitanem hemde nasıl heyecanlı günlerdi maşallah ne kalmış şurda sağlıklı bir şekilde al kucağına paşalarını inşallah

Ya canım resmen okurken duygulandım nasıl doldu gözlerim Allahım yavrunu bağışlasın tüm isteyenlerede nasip etsin senin gibi yaşadığın bu mucizeyi Allah razı olsun güzel duaların içinde

Hayırlı olsun cnm Allah karnını da kucağını da doldursun inşallah. Kaçıncı gün transfer yaptılar ?
3.gün tranfer yaptılar. Dr yumurtalarım cok kaliteli dedi. Ama şöyle bi durum var yumurta toplamadan sonra olusan ağrı halen devaö ediyoe sürekli aralıksız ağrıyor dr normal dedi ama yinede çok korkmaya başladım sürekli ağrıyor az da değil

Cnm benimde öyle sürekli ağrıyor ve karnım hafif sis. Benimde Çarşamba toplanmıştı Mehmet hoca izne ayriliyormus eşime h sonu transfer yaparız demişti ( 3. gün ) ama dün labaratuvar arayıp transferin pztesi yapılacak dedi. (5. Gün ) ama o güne kadar kaçı saglam kalır bilmiyorum keşke 3 günden biraz dondurma yapabilseydi 5 gün elimde dondurularak kalmayacak diye çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…