Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet novaarttaydım mehmet hoca. Başta hiç heycan yapmadım zaten yapılcak bişey yok alıryor sni giydiriyorlar masaya alıp uyutuyorlar sonra gözünü bi açmıssın tekrar dinlenme odasındasın. benim agrım çok yumurta çok alınmış normalde günlğk hayata devam edilebiliyormus. Sizinki öyle olur inşallah sağlıklı kaliteli yumurtalarınız olur

Aradılar şimdi 15 i işlem görmüş 12 si döllenmeye bırakılmış bakalım kaç tanesi sağlam kalacak. Bende ilk defa yaptırıyorum yumurtanın kaliteli olup olmadıgı ne zaman beli olur acaba yarında da kontrolum var

Aradılar şimdi 15 i işlem görmüş 12 si döllenmeye bırakılmış bakalım kaç tanesi sağlam kalacak. Bende ilk defa yaptırıyorum yumurtanın kaliteli olup olmadıgı ne zaman beli olur acaba yarında da kontrolum var
Kontrolünmü var yarın duruma bakarlar cok yumurtan olduğu için rahim su toplayabilir transferin bidahaki aya kalabilir canım iyi yumurtan çıkmış maşallah

Kızlar bende bugün yumurta toplamasına alındım. Ultrasonda 7-8 görünüyordu toplamada 13 tane çıkmış sonucu ne zaman söylerler boş çıkıp çıkmadığını ?

Kizlar merhaba size bişey sormak istiyorum bukonuda fikirlerinize ihtiyacim var.. ilk tedavimiz olumsuz simdi tekrar tedavi olmam gerekecek ve novaarta yakin pansiyon varmi sizler nerede konakliyorsunuz sormak istedim

Canım benim sende öylesin perşembe günü güzel haberlerini bekliyoruz inşallah dualarımdasın :dua: Amin amin canım benim inşallah Allah razı olsun isteyen herkese nasip etsin kısa zamanda o güzel mucizeyi :KK200: :dua:
Merhaba cnm nasilsin doktorla göruştüm eyluldeki âdetimle histereskopi yapalım tutunmamasini arastiracagim dedi.. senin agustostaydi dimi nezaman gideceksin

Çok heyecanlıyım cnm anlatamam inşallah boş çıkmaz yumurtalar da hayırlısıyla sağlıkla dollenir. Şimdiden aklim onlarda acaba napıyorlar diye :63:
Bizde dileğimle bekledik 'ne heyacanlı günlerdi i sallan boş cikmaz kuzum sende gönlünü ferah tut bak şimdi ikizlerim olacak nasip ederse rabbim 88 günümüz kalmış rabbime sigin

Bizde dileğimle bekledik 'ne heyacanlı günlerdi i sallan boş cikmaz kuzum sende gönlünü ferah tut bak şimdi ikizlerim olacak nasip ederse rabbim 88 günümüz kalmış rabbime sigin

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm :) Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah bebeklerin de sağlıkla dogarve hayırlı haberlerini de verirsin bizlere

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm :) Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah bebeklerin de sağlıkla dogarve hayırlı haberlerini de verirsin bizlere
Inşallah canım sağlıklı tutunur yumuslarin inşallah seninde

Kizlar merhaba size bişey sormak istiyorum bukonuda fikirlerinize ihtiyacim var.. ilk tedavimiz olumsuz simdi tekrar tedavi olmam gerekecek ve novaarta yakin pansiyon varmi sizler nerede konakliyorsunuz sormak istedim
Doktorunla bir görüş anlaşmalı pansiyon olabilir canm

ben ilk randevu aldığımda açan kız şehir dışından mı geliyorsunuz diye sormuştu belki bildikleri bir yer vardır bir danış istersen

X