Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnşaallah olursun canım kasma kendini stres yapma çünkü stresten âdet günümüz degisiyor, bnm her ay degismezdi günü ama tedaviye gidecegimiz ay stresten bian degisti ve planlar alt üst oldu, aman diyeyim kitap oku film izle :) Rabbim kolaylaştırsin islerimizi haber veririm canım

Merhaba arkadaslar. Yazilarinizi ve kendi eski msjlarimi okuyunca cok duygulandim . Ben de tup bebek denemesini 1 kez novaartta denedim . Tek yumurtam anca toplanabildi. Transferden once yumurtam once bolundu. Sonra bolunmesi durdu. Neredeyse transferim iptal edilecekti. Son anda tekrar bolunmeye baslayinca transferim yapildi. Sonuc olarak tutmadi. Cok uzuldum cunku transfer asamasina gelene dek 3 yilda tam 4 kez rahim ameliyati oldum . Surekli polipler olustugu ve rahim cok kalinlastigi icin. Daha sonra ikinci kez denemek icin adet olmayi bekledim ama bir turlu olamadim . Adet sokturucu kullanicaktimki esim test yapmami cok istedi. Ben de negatif cikicagini bildigim halde sirf onu kirmamak icin test yaptim. Yaptigim idrar testinin cubugunu bakmadan yere firlattim hatta. Sonra bir baktim hamileyim . Hem de kendiliginden.Arkadaslar stres resmen vucudunuzu kilitliyor. Bunu hic unutmayin . Emin olun cok aci cektim . Ahmet hoca yumurtan hic yok dur bakalim belki tuttururuz demisti. Ama oldu cok sukur. Oglumun 1.yasini gecirdik bile. Bu yollardan cok aci ceken biri olarak soyluyorum lutfen kendinizi biraz rahat birakin ve en onemlisi dua edin . Ben bir kadir gecesinde camiye gittim secdeye kapanip agladim. En basta sana hayirli bir kul olacaksa nasip et Rabbim dedim. Bir sonraki kadir gecesinde kucagimda olsun nolur Allah im dedim ve yemin ederim bu duadan sonraki Kadir gecesinde dogum yaptim. Lutfen lutfen lutfen kendinize cok yuklenmeyin emin olun herseyin zamani var. Hepinize sevgiler. Hepinizin gonlundeki en kisa zamanda kucaginizda olsun insallah

Ağlattın beni rabbim size bağışlasın vatana millete Hayırlı evlat etsin

Kızlar Çarşamba günü yumurtam toplanacak çok heyecanlıyım ama moralim biraz bozuldu yaklaşık 20 mm boyutunda 7-8 yumurtan var dedi çok üzüldüm. Doktor sayı iyi de demedi kötü de demedi ama tek dediği biraz fazla olsa iyi olurdu.. Cunku yumurtayı kaybetme durumunuz da var dedi. Bilmiyorum ya Ben birde dondururuz diyordum bakalım eldekiler sağlam çıkacak mı :,(

Moralini bozma dua edelim inşallah ilk seferde bunlarla olsun dondurmaya falan gerek kalmasın

Kızlar bu akşam Menapor un son ignesini vuracağım bir iğne için bütün kutuyu açtık eczacıyı aradım kutuyu açtığın için geri alamam dedi. Çok içime dokundu beş iğnelik kutuyu bir iğne için açtım.
Aranizda bana verilen indirimli fiyattan almak isteyen olursa kızlar bana ulaşın. Yazık dört iğne boşa gidecek bari ise yarasın

Moralini bozma dua edelim inşallah ilk seferde bunlarla olsun dondurmaya falan gerek kalmasın

Amin inşallah cnm valla moralim baya bozuldu birde biraz önce menapurun son ignesini vuracaktım evde iğne kalmamış gnolf ignesini kullandim ucu biraz kısaydi inşallah sorun olmaz

Amin inşallah cnm valla moralim baya bozuldu birde biraz önce menapurun son ignesini vuracaktım evde iğne kalmamış gnolf ignesini kullandim ucu biraz kısaydi inşallah sorun olmaz
Olmaz.canim benimde.yanimda yoktu bugün öyle kullandım benim 20 mm 2 tane gerisi 19 19 19 19 18 18 17 17 16 diye gidiyodu sanirsam uzulme oyle

Günaydın kızlar aranızda çikolata kist olup tedavi olan var mı nasıl bir tedavi uygulandı ve bebeğiniz oldu mu?

Günaydın kızlar aranızda çikolata kist olup tedavi olan var mı nasıl bir tedavi uygulandı ve bebeğiniz oldu mu?
Benim yengemde vardı ve çocuğu oldu, şimdi kuzenimde var o klomen kullanıyor 3 aylık çünkü polikistikte var onda sonrasında rahim filmi çekilcekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…