Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Masallah kuzuma hadi bakalim cok umutluyum bu kez :) Allah ikiz nasip eder insallah

Canımmm benimm Allah razı olsun bende heyecanlıyım yine inşallah bu kez Rabbim güldürür yüzümü seninkilere arkadaş gelir iki tane :KK200: :emir_bebek: :KK48:

Canımmm benimm Allah razı olsun bende heyecanlıyım yine inşallah bu kez Rabbim güldürür yüzümü seninkilere arkadaş gelir iki tane :KK200: :emir_bebek: :KK48:
Bekliyoruz teyzeleri ikiz arkadasimiz yok hic hadi bakalim rabbimin yuzu suyu hürmetine tum bekleyenlerin yuzunu güldürsün

Kızlar Merhaba Ahmet hocayı ve merkezi tavsiye ediyor musunuz? Daha önce bir iki doktorla görüşmem oldu.Tamam yoğundurlar anlıyorum lakin 1 hafta öncesinde randevu almış olmama rağmen taramalı tüfek gibi gayet soğuk bir şekilde tüp bebek tedavisi hakkında bilgi verip yolladılar.Ne bileyim çok soğuk ve yüzeysel geldi sonuçta insanın psikolojisi de önemli biraz doktorla iletişim kurmak güvenmek istiyor insan.Soru sormaya bile korktum.Üstelik 400tl verdim.Ön görüşmelerde ücret alınır mı?Tabii muayene etti ondan da olabilir. Görüştüğüm yerlerde anladığım doktorun yüzünü pek görmeyeceğim oldu.Nova art'ta aynı durum var mı?

Masallah kuzuma hadi bakalim cok umutluyum bu kez :) Allah ikiz nasip eder insallah
Sağol canım inş.. 2 adet çözülmüş 3.gün embriyom yerleştirildi. Biri, diğerine göre geriden geliyor ama kalitesi iyi merak etmeyin dedi Mehmet Bey..orada birkaç arkadaşla da sohbet ettik, düşük kalite koymuyorlar gerçekten de. İkiz olabilir mi bilmiyorum. 3.gün olduğu için bölünme devam ediyor içimde.

Allah razı olsun canım benim inşallah pozitif sonuçlar alırız seninde yavruların sımsıkı tutunur inşallah seninle dualarım :KK200: İnşallah bundan sonrada hep sevinçten ağlarsın canım benim :KK200: :dua:
Canım benim çok sağol inş seni de bekliyorum, sıra sende..haftaya bugün sen olacaksın. Şimdi, 2 gün uzanacağım. Sol yanımda sancı var çünkü. Annem geldi yanımda. 12 gün sonra iyi haberler veririm inş.

Sağol canım inş.. 2 adet çözülmüş 3.gün embriyom yerleştirildi. Biri, diğerine göre geriden geliyor ama kalitesi iyi merak etmeyin dedi Mehmet Bey..orada birkaç arkadaşla da sohbet ettik, düşük kalite koymuyorlar gerçekten de. İkiz olabilir mi bilmiyorum. 3.gün olduğu için bölünme devam ediyor içimde.
Bolunme sansi varmis 3.gunun canim oda tek yumurta ikizi ne tatli olur rabbim emeginin karsiligini versin canim

Kızlar Merhaba Ahmet hocayı ve merkezi tavsiye ediyor musunuz? Daha önce bir iki doktorla görüşmem oldu.Tamam yoğundurlar anlıyorum lakin 1 hafta öncesinde randevu almış olmama rağmen taramalı tüfek gibi gayet soğuk bir şekilde tüp bebek tedavisi hakkında bilgi verip yolladılar.Ne bileyim çok soğuk ve yüzeysel geldi sonuçta insanın psikolojisi de önemli biraz doktorla iletişim kurmak güvenmek istiyor insan.Soru sormaya bile korktum.Üstelik 400tl verdim.Ön görüşmelerde ücret alınır mı?Tabii muayene etti ondan da olabilir. Görüştüğüm yerlerde anladığım doktorun yüzünü pek görmeyeceğim oldu.Nova art'ta aynı durum var mı?
Ben ahmet hocanin hastasiyim canim gayrtte memnunum allah razi olsun ilknur hoca ve mehmet hocada var bazen onlar giriyo kontrole ama yumurta toplama ve transfere ahmet hoca giriyo

Canım benim çok sağol inş seni de bekliyorum, sıra sende..haftaya bugün sen olacaksın. Şimdi, 2 gün uzanacağım. Sol yanımda sancı var çünkü. Annem geldi yanımda. 12 gün sonra iyi haberler veririm inş.

Oyy canım benim aldın şimdi yavrularını çok şükür inşallah 12 gün sonra hepimizi sevindireceksin Allahın izniyle dualarım seninle ve hepimizle canım benim :KK200: :dua:

Canım merhaba ben öneriyorum kesinlikle çok memnun kaldım doktorlardan da ortamından da hemşirelerinden ve çalışanlarından da hepsi çok anlayışlı ve güler yüzlü insanlar Ahmet Erdem'e gidiyorum bende burdaki doktorlarda çok soru sorulmuyor ama sorduğunuz her soruyada cevap alabiliyorsunuz ve söylediği bir kaç cümle ile bile insana güven veriyor bazen diğer doktorlarda giriyor muayenene ama toplama ve transfer işlemini kendi doktorun yapıyor ve çok tatlılar emin olabilirsin ilk giriş de ücretsiz muayenede olsan ücretsiz sadece eşin de sorun varsa ondan tahlil isterlerse bir para ödüyorsun oda çok büyük bir para değil inşallah hayırlısı olur senin için canım :KK200:

Canım merhaba ben öneriyorum kesinlikle çok memnun kaldım doktorlardan da ortamından da hemşirelerinden ve çalışanlarından da hepsi çok anlayışlı ve güler yüzlü insanlar Ahmet Erdem'e gidiyorum bende burdaki doktorlarda çok soru sorulmuyor ama sorduğunuz her soruyada cevap alabiliyorsunuz ve söylediği bir kaç cümle ile bile insana güven veriyor bazen diğer doktorlarda giriyor muayenene ama toplama ve transfer işlemini kendi doktorun yapıyor ve çok tatlılar emin olabilirsin ilk giriş de ücretsiz muayenede olsan ücretsiz sadece eşin de sorun varsa ondan tahlil isterlerse bir para ödüyorsun oda çok büyük bir para değil inşallah hayırlısı olur senin için canım :KK200:

Tesekkur ederim.insallah hepimiz icin hayirlisi ve guzel olur hersey.Baska bir merkeze gidecektim ama buradaki yorumlara takildim.Herkes cok memnun gibi geldi.Peki yumurta toplama islemi sirasinda anestezi yapiyorlar mi merkezde? Bir de isyerinden izin alip insanlarin diline dolanmak istemiyorum acaba rapor verirler mi islemler sirasinda.Ne endiselendirici seylermis insan icine girince anliyor.

Tesekkur ederim.insallah hepimiz icin hayirlisi ve guzel olur hersey.Baska bir merkeze gidecektim ama buradaki yorumlara takildim.Herkes cok memnun gibi geldi.Peki yumurta toplama islemi sirasinda anestezi yapiyorlar mi merkezde? Bir de isyerinden izin alip insanlarin diline dolanmak istemiyorum acaba rapor verirler mi islemler sirasinda.Ne endiselendirici seylermis insan icine girince anliyor.
Anestezi ile yumurta toplama yapiliyo canim ona sadrce o gun izinli olsan yeter transferde uyutmuyolar zaten 10 dk surmuyo ondan sonra yillik izin veya 1 hafta izin alirsan daha iyi rapor isini hic bilmiyorum tedaviye baslamadan isi biraktim ben trasferden sonra cok ayajta durmak yurumek falan sikitili olabiliyo

Rica ederim canım aminn inşallah Allahım hepimizin yardımcısı olsun :dua: Evet canım çoğunlukla memnun kalan çok sende gidersen memnun kalırsın ve pozitif sonuçlar alırsın inşallah :dua: Yumurta toplama işlemi sırasında anestezi veriliyor canım evet bi yarım saat de uyandıktan sonra duruyorsun sonrasında çıkartıyorlar o gün için 1 günlük izin alman yeterli. Birde transfer günü ve ondan sonraki günler için rapor alabilirsin hastane ayarlar bir şekilde diye tahmin ediyorum hiç almadım çünkü eğer işin uzak bir yerde ve ağır bir iş değilse ilk 3 gün izin alman senin için daha iyi olur canım zaman geçer hem tabi kendini yormadan ben ilk denememde öyle yaptım ama benim işim stresli olduğu için 2. denememde 10 gün izin alacağım Allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah :KK200: :dua:

Merhaba ben de Nova artta tedavi oldum, Ahmet hocanın hastasıydım. 11 aylık ikizlerim var çok şükür. Merkez yoğun ama işlerimi güzel yapıyorlar. Benim transferimi iki hoca da yurtdışında olduğundan İlknur hanım yapmıştı. İkisi de kucağımda su an. Doğumu imi Ahmet hoca yaptırdı. Rapor konusunda Gazi hastanesinde hoca oldukları İçin çok rahat veriyorlar. Çok konuşmasalardı senin için en iyisini yaptıklarından emin ol. İnşallah hepinizin kucağı sağlıklı bebeklerinizle dolar.

Günaydın kızlar, nasıl gidiyor?

Günaydın canım iyi gidiyor çok şükür bugün sabahtan itibaren progestan tetradox ve prednola başladım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah. Sen nasılsın bakalım nasıl gidiyor yavrularınla :emir_bebek::emir_bebek:
Çok iyi o zaman canım, hadi hayırlısı.. Bana Mehmet bey hic tetradox ve prednol vermedi. Folik asit, coraspin, ovülasyon sonrası estrofem ve crinone jel..

Çok iyi o zaman canım, hadi hayırlısı.. Bana Mehmet bey hic tetradox ve prednol vermedi. Folik asit, coraspin, ovülasyon sonrası estrofem ve crinone jel..

Aynen canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim yavrularımızı bağışlasın bize transferin nasıl geçti Mehmet Hoca mı girdi? Anladım canım ben prednol vermesini hiç istemiyordum ama verdi :110: Crone jeli de sordum biz bunu kullandırttırıyoruz artık dedi hemşire sadece bende tama o zaman dedim

Aynen canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim yavrularımızı bağışlasın bize transferin nasıl geçti Mehmet Hoca mı girdi? Anladım canım ben prednol vermesini hiç istemiyordum ama verdi :110: Crone jeli de sordum biz bunu kullandırttırıyoruz artık dedi hemşire sadece bende tama o zaman dedim
Evet canım benim 2 yıldır her işlemine bizzat Mehmet Bey girdi, bu transferimde İlknur hanım da ultrasonu tutuyordu. Bugün 5.gün embriyosu aşamasına gelmiş olması lâzım. Yani geçen yıl kızımın ilk transfer edildiği aşamaya..sol kasığımda sancı ve ağırlık oluyor, şimdilik başka birşey yok. Dondurulmuş 3.gün ve doğal siklusla nasıl bir sonuç elde edilecek hiç bir fikir yürütemiyorum. Crinone jel için bana da aynısını söyledi hemşire. Evde var onu kullanıyorum artık.

X