Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar günaydın, iyisiniz umarım..yarın transferim var, şans dileyin bana olur mu? Heyecanlı değilim, yaşadıklarımdan sonra bu kez değişik bir duygu içindeyim sadece..inş sonu olumlu ve güzel biter. Başka ne isteyebilirim ki..
Canım bol bol şanslar diliyorum,Allah a emanet ol.

Arkadaşlar opu dan önce gerekli belgeler neydi,şu anda mağazadayım da dosya evde kaldı ,birde eşimin kan vermesi gerekiyormuş aç veya tok karna farkediyor mu

Canim rabbim emeklerinin karşılığını versin insallah yuzun guler rabbim buyuk umutsuzluga kapilma nolur
Çok teşekkür ederim, inş hepimizin yüzü gülsün, sağlıklı yavrularımızı alalım kucağımıza..

Canım günaydın Rabbim iki yavrunu da sana bağışlasın bu afer kucağına alacağın günleride gör inşallah hiç canını sıkma herşey güzel olacak bu sefer inşallah Allahım izniyle sırayla güzel haberler dolduracağız burayı inşallah :dua: :KK200:
İnş canım, hayırlısı olsun. Kızımın özlemiyle kavruluyorum hergün. Bir nebze tutunacak dal olsun, umut olsun dilerim ki, hepimize olsun canım.

Indallah canim kizinin yerini dolduramaz ama bi nebze olsun unutturabilir ikiz olur inşallah benim gibi
Tabii ki, sonuçta o da evladım olacak inş olursa. Normalde babamla halam da ikiz.. Yani genetiğimde var ama tüp bebekte normal ikiz genetiği rol oynamıyormuş. 3.gün embriyosu olduğu için bilmiyorum nasıl olacak. Kızım 5.gündü. Yanıltmaz umarım bizi..aylardır git-gel, değer inş tüm emeklerimize..hayırlısıyla..

Tabii ki, sonuçta o da evladım olacak inş olursa. Normalde babamla halam da ikiz.. Yani genetiğimde var ama tüp bebekte normal ikiz genetiği rol oynamıyormuş. 3.gün embriyosu olduğu için bilmiyorum nasıl olacak. Kızım 5.gündü. Yanıltmaz umarım bizi..aylardır git-gel, değer inş tüm emeklerimize..hayırlısıyla..
3.gun embriyosu icerde bolunebiliyo tek yumurta ikizi cok tatli oluyo :) benimkiler cift yumurta ikizi rabbim herkese nasip eder insallah

Sağol canım ,birde eşimin kan vermesi gerekiyordu da onun ne için olduğunu öğrenmem gerekiyor.netten tok veya aç farkediyor mu onu araştıracaktım
Netten arastirma novaarti ara sor canim tok tu buyuk ihtimal ben opu olurken esim kan verdi cunku biz orda yaptirdik

Kızlar hepinize günaydın çok mutluyum bugün doktor herşey çok güzel dedi rahim kalınlığımda 9.5 mm çıktı ilaçlarım arttı haftaya perşembe günü Allahın izniyle transferim var alacağım yavrularımı test günüm de tam anneler gününe denk geliyor Allahım o gün bana en güzel hediyeyi verir inşallah sırayla pozitif haberlerle dolduralım burayı :KK49::KK200:

Kızlar hepinize günaydın çok mutluyum bugün doktor herşey çok güzel dedi rahim kalınlığımda 9.5 mm çıktı ilaçlarım arttı haftaya perşembe günü Allahın izniyle transferim var alacağım yavrularımı test günüm de tam anneler gününe denk geliyor Allahım o gün bana en güzel hediyeyi verir inşallah sırayla pozitif haberlerle dolduralım burayı :KK49::KK200:
Canım inş çok sevindim. Birer hafta arayla ne güzel oldu böyle..ben de birazdan eşim gelecek, annemi de alıp merkeze gideceğiz. Çok duygusalım ağlıyorum sabahtan beri..

Bugün adetin kaçıncı günündesin canım?

Canım inş çok sevindim. Birer hafta arayla ne güzel oldu böyle..ben de birazdan eşim gelecek, annemi de alıp merkeze gideceğiz. Çok duygusalım ağlıyorum sabahtan beri..
Rabbim gonlunun muradini nasip etsin canim guzel haberler ver bize 12.gun

Masallah kuzuma hadi bakalim cok umutluyum bu kez :) Allah ikiz nasip eder insallah

Allah razı olsun canım benim inşallah pozitif sonuçlar alırız seninde yavruların sımsıkı tutunur inşallah seninle dualarım :KK200: İnşallah bundan sonrada hep sevinçten ağlarsın canım benim :KK200: :dua:

X