Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ilac raporu cikarttnzmi

canım nova artta ehmet-mehmet hoca ilgileniyor mu hastalar ile? kafam çok karıştı anatolia-nova art- centrum arasındayım :/

Canım ben kendi gözlemlediğim gibi anlatayım sana öncelikle merkezi kesinlikle tavsiye ederim. Benim doktorum Ahmet Hoca, onun olmadığı zamanlarada kontrolümü Mehmet hoca yapıyor. Her ikiside işini çok iyi bilen bu meslekte gerçekten güvenilebileceğin doktorlar. Hiç birşey yapmadan sadece duruş ve davranışları ile bunu hissettiriyorlar. Çok fazla konuşmalarını bekleme yoğun oluyorlar çünkü ama işlerinde gerçekten çok iyiler. En önemlisi çok rahat güvenebiliyorsun. Dediğim gibi kısa ve öz konuşuyor ama o kısacık konuşmayla da çok güzel güven veriyor ve insanın içini rahatlatıyor. Ordayken her halükarda iki prof. dan birisi seninle ilgilenir mutlaka kendi hocan olmasa bile. Ayrıca merkezin çalışanları ve hemşireleri de çok iyi anlayışlı ve güler yüzlüler. Ücret konusunda da ilk muayeneden bu zamana kadar sadece eşimin sperm testine ücret aldı onun dışında hiçbirşey almadı. ( bu arada ilk görüşme ve muayene ücretsiz zaten) Bize yumurta toplama gününde ödeme yapacağımızı söyledi. Ayrıca ilaçları anlaşmalı eczanelerinden getiriyorlar. Bu şekilde işliyor henüz yumurta toplama ve transferim gerçeklerşmedi uyarılma aşamasındayım. Biz merkez araştırmaya başladığımızda ilk nova arta gittik Ahmet hoca ile görüştük ve direk de ona karar verdik başka hiçbiryerle görüşmeden. Tabiki sana kalmış nereye gideceğin neresi sana güven veriyorsa oraya git derim gerçekten merkez ve doktor seçimi çok önemli hakkında ve hakkımızda hayırlısı olur inşallah. Rabbim pişman etmesin hiçbirimizi.

teşekkür ederim ilginize :) nova art ile görüştük 7250 olmuş tüp bebek ücreti,,, yukarıda bahsettiğim uygulama da nova art da da yapılıyormuş.

teşekkür ederim ilginize :) nova art ile görüştük 7250 olmuş tüp bebek ücreti,,, yukarıda bahsettiğim uygulama da nova art da da yapılıyormuş.

Evet canım biz aralıkta başladığımız için zamlı ödemeyeceğiz. Kiminle görüştünüz ordan? Bilmiyordum ben orda yapıldığından hiç konuşmamıştık o konuyu

Busgok0606 Canım günaydın nasılsın ne yaptın nasıl geçti muayene nasılmış minnoşlar

Slm hanımlar bugün kontrolü olanlar varmıydı doktor nededi sizlere hangi aşamalardasınız insallah herşey yolunda gidiyodur

Slm hanımlar bugün kontrolü olanlar varmıydı doktor nededi sizlere hangi aşamalardasınız insallah herşey yolunda gidiyodur

Merhaba canım evet benim vardı yine bugün 8. günüm çok şükür yolunda herşey doktor çok güzel konuştu yumurtaların gelişimleri gayet güzel dedi sanırım artık toplama işlemine çok az kaldı cumartesi tekrar çağırdı aynı şekilde devam ediyoruz kan almaya da gerek yok dediler Allahım hakkımızda hayırlısını versin inşallah

Aynen öyle az kaldı geç olsun da güç olmasın sabretcez artık mecbur Rabbım hayırlısını versin inşallah

Cok sevındım canım masallah

Ayy canım biz aynı gidiyoruz seninle yaa sonuçlarımızıda beraber öğrenecez bu gidişle hayırlı sonuçlar olsun inşallah Benimkide aynı şekilde sayısını bilmiyorum gelişmeleri de çok iyi dedi İlknur Hoca kan falan da lmadılar benden aynı devam ilaçlara dedi cumartesi tekrar gel dedi sana yumurta pazartesi mi toplanacak dediler canım hangi hoca baktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…