Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Özeller yapıyordur, ama herkese önermiyorlar çünkü az sayıda oluyor sanırım özel dolaplardan, belki ilk denemelerde falan önermiyorlardır,birde sperm sorunlu ise daha çok tercih ediyorlar, bize daha önce bahsetmediler Bile bende sormadım,şimdi 3. Denemeye başlayacağım bu sefer istiyorum çünkü embriyo dış ortamdan etkilenmiyor ve daha iy gözlem oluyor.

Doğru söylüyorsun bencede katılıyorum düşüncene. İnşşalah bu defa son olur güzel haberler verirsin bizlerede :KK15:

Gittim canım çok şükür güzel şeyler söyledi yumurtalıkların gelişimlerinin de sayılarınında iyi olduğunu söyledi 3. iğneme başlayacağım bugünde hep böyle devam eder inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz kısa zamanda :dua::KK54:
Amin insallah canım kaçıncı günündesin

Hayırlısı olsun canım allah kucağını boş bırakmasın canım en fazla heralde 10 12 gün sürüyor

Çok teşekkür ederim canım amin hepimizin inşallah. Anladım canım yumurta toplama yapılmadan kac gün önce söylüyorlar ki bize toplanacagını

Hanımlar, arada okuyorum da yazdıklarınızı..2, 3 ve daha fazla deneme yapan arkadaşlar var. Nedenini biliyor musunuz? Tamam, embriyonun tutunabilmesi rastgele bir durum, birden fazla etken işin içine giriyor ama merak ettiğim neden tutmadığı? Size söylenenler neler?

İlknur Hoca o zaman sana bakanda bana da o baktı canım aynen benide biraz önce aradı perşembe gel dedi saat 8 buçukta. Kan sonucuna göre aynı şeikilde devam etmeni söylemişlerdir

Çok teşekkür ederim canım amin hepimizin inşallah. Anladım canım yumurta toplama yapılmadan kac gün önce söylüyorlar ki bize toplanacagını
Yumurtalar istenilen düzeye gelince çatlama iğnesi veriyolar 36 saat iste geciyo yumurtalar çatlayınca size günü söylüyorlar o gece 12 den sonra bisey yiyip icilmiycek diye yumurtalar toplaniyo iste anestezi veriyolar

Yumurtalar istenilen düzeye gelince çatlama iğnesi veriyolar 36 saat iste geciyo yumurtalar çatlayınca size günü söylüyorlar o gece 12 den sonra bisey yiyip icilmiycek diye yumurtalar toplaniyo iste anestezi veriyolar

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için inşllah hakkımızda hayırlısı olur herşey çok güzel olur hepimiz için inşllah :dua::KK54:

Bende tam 8 45 de içeriye girdim canım Yok dilek erdoğan değilim :halay: Evet canım mavi kot pantolunum vardı Açık kahve botum vardı dikkat ettin mi bilmiyorum tabi de :KK54: Anladım canım tek miydin sen ben eşimle gelmiştim çok dikkat etmedim ben canım hatırlayamadım :KK64: Kaça kadar ordaydınız biz 10 u 10 geçiyordu çıktığımızda
Dılek dıyecekmı dıye sekreterı baya dınledım eltımle kaynım vardı canım esım sabahcıydı

X