Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ayy canım biz aynı gidiyoruz seninle yaa sonuçlarımızıda beraber öğrenecez bu gidişle hayırlı sonuçlar olsun inşallah Benimkide aynı şekilde sayısını bilmiyorum gelişmeleri de çok iyi dedi İlknur Hoca kan falan da lmadılar benden aynı devam ilaçlara dedi cumartesi tekrar gel dedi sana yumurta pazartesi mi toplanacak dediler canım hangi hoca baktı :KK54::KK36:
Ilknur hoca baktı mehmet hoca geldı muayeneye ıyı buyuyolar dedı ahmet hocada sonuclarına baktı o

Ilknur hoca baktı mehmet hoca geldı muayeneye ıyı buyuyolar dedı ahmet hocada sonuclarına baktı o

Anladım canım yumurta pazartesi toplanacak mı dediler sana direk :KK54: Bende tam buçukta girdim hocanın yanına :KK54:

AMın kuzum baktınmı bana farkettınmı benı

Valla canım bu sefer farkettim galiba taba renginde giyinmiştin üstünü değil mi siyah çiçekli eşarbın vardı galiba yanlış hatırlamıyorsam tam biz odanan çıkarken sen montunu giyiyordun :KK54::KK54: Yanlış değilse tabi :KK49:

Valla canım bu sefer farkettim galiba taba renginde giyinmiştin üstünü değil mi siyah çiçekli eşarbın vardı galiba yanlış hatırlamıyorsam tam biz odanan çıkarken sen montunu giyiyordun :KK54::KK54: Yanlış değilse tabi :KK49:

Ayy keske baksaydım sana aynen canım benım kan aldılar doz ıcın arayacaz dedıler büyükluklerı nasılmıs

Ayy keske baksaydım sana aynen canım benım kan aldılar doz ıcın arayacaz dedıler büyükluklerı nasılmıs

Bende çok net göremedim canım hemşirenin yanına gittik o sırada arkadan gördüm sayılır :KK54: Kısmen de olsa bulduk birbirimizi sarı mont vardı benimde üstümde :halay: Hımm anladım canım benim hemşire bize direk ilaçlara aynı şekilde devam cetrotideyi de unutmuyoruz hergün 1 saat geride yapmaya devam edin dedi kan alınmayacak bugün dedi cumartesi tekrar görüşürüz dedi Büyüklükleri 18 16 15 14 diye gidiyor galiba canım yani bu şekilde sayılar saydı tam anlamadım :KK48: Kaç tane yumurta var canım sende söyledimi onu

Canım bıraz daha buyusun cumartesı bakalım dedı pazartesıde toplarız dedı esımede gun verdı 3 gunluk olsun sperm dedı ( kusura bakma dırek yazdım)

Estağfirullah canım ne kusru hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında canım birşey soracağım affedersin ilişki falan önerdi mi bugün veya yarın için 3 gün olsun demiş ya hani :oops:

Aynı
Bende çok net göremedim canım hemşirenin yanına gittik o sırada arkadan gördüm sayılır :KK54: Kısmen de olsa bulduk birbirimizi sarı mont vardı benimde üstümde :halay: Hımm anladım canım benim hemşire bize direk ilaçlara aynı şekilde devam cetrotideyi de unutmuyoruz hergün 1 saat geride yapmaya devam edin dedi kan alınmayacak bugün dedi cumartesi tekrar görüşürüz dedi Büyüklükleri 18 16 15 14 diye gidiyor galiba canım yani bu şekilde sayılar saydı tam anlamadım :KK48: Kaç tane yumurta var canım sende söyledimi onu
Bu kez cok cabuk cagırdı ben daha saga sola bakacaktım:confused: ınternetımde yok anneme geldım ondan baglandım sımdı Yumurtalarımızda aynı gıdıyo soylemedı mılımlerını soyledı kuzum ahmet hoca baktı bırı onden gıdıyo ıyı guzel gıdıyosun dedı

tüp bebek tedavisinde devlet desteği ne kadar ilk denemede bilen var mı?
HıC bılmıyorum canım sadece ılaclara var etkısı transfere yok zaten 1610 verdım sonra bıraz daha aldım ılac bakalım ne dıyecekler

Aynen benide çok çabuk çağırdı 5 dakika anca oturduk :kahve: Banada ilk gittiğimde 25 tane dedi bu sefer duymadım söylemedi sanırım Ahmet Hocayı ben hiç görmedim canım daha sonra ilknur hoca söyledi eşimle banada. Maşallah canım inşallah hep böyle güzel şeyler duyarız :dua:

Estağfirullah canım ne kusru hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında canım birşey soracağım affedersin ilişki falan önerdi mi bugün veya yarın için 3 gün olsun demiş ya hani :oops:
Canım dısarıya rahatla dedı ılıskı yok bız baslayalı hıc bırlıkde olmadık daha

Sağol canım benim ikimizede maşallah :KK54: Hayırlı sonuçlar alalım hepimizde inşallah :dua:
Inşallah kizlar ikinizin müjdeli haberinizi alırız hayırlısıyla kizlar yumurta toplamaya gitmeden iki üç gun önce eşlerinize keçi boynuzu özü verin yumurta toplama günüde eşleriniz sperm verecek sabah kuvvetli bir kahvalti iki kasik keçi boynuzu ozude verin sperm sayılarını çoğalıyormuş kesin yapın şimdiden yedirin keçi boynuzlarıni

Anladım canım hemşire de yok dediğine göre zararlı demekki bizde aynı o sen 3 günlük deyince merak ettim bende :KK48:

Inşallah kizlar ikinizin müjdeli haberinizi alırız hayırlısıyla kizlar yumurta toplamaya gitmeden iki üç gun önce eşlerinize keçi boynuzu özü verin yumurta toplama günüde eşleriniz sperm verecek sabah kuvvetli bir kahvalti iki kasik keçi boynuzu ozude verin sperm sayılarını çoğalıyormuş kesin yapın şimdiden yedirin keçi boynuzlarıni

Çok teşekkür ederim canım tavsiyelerin için aminn inşalllah arada bir yiyor keçi boynuzunu da özü nasıl oluyorki :KK64:

Kizlar ilişki dışı afedersiniz boşalacak o günlerimizi iyi denk getirin çünkü üç günlük pehriz olucak spermlerin kalitesi için ilişki yok kesinlikle sonucunuzu almadan olmasin kizlar kusura bakmayın böyle açık konuştuğum için

X