Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet canım gıttım sana da baktım acık sarı saclımısın sen dozlarımı yukseltecek benımde

Gonal f yi mi yükseltecek canım sen kaçta ordaydın yok canım çok sarı değil kumralım uçları sarı biraz siyah beyaz küçük kareli bir mont vardı üstümde bende baktım sanada tahminde edemedim :)

dr kim ? anatolia ile arasında kaldık da? anatolia da birde sürekli embriyo izleme sistemi varmış +1000 tl bu her merkezde var mı?

dr kim ? anatolia ile arasında kaldık da? anatolia da birde sürekli embriyo izleme sistemi varmış +1000 tl bu her merkezde var mı?

Sahipleri Ahmet Mehmet Erdem Hoca ikizler zaten duymuşsundur belki prof zaten ikiside benim gittiğim Hoca Ahmet Hoca bayan hocada var. Ondan bir bilgim yok embriyo izleme ne oluyorki her hastanede zaten embriyonun takibi yapılıyor.

değişik bir teknolojileri varmış web sitelerinde görüntüsü de var hatta 1000 tl ekstra ücreti var dediler tüp bebekde 6900 t

değişik bir teknolojileri varmış web sitelerinde görüntüsü de var hatta 1000 tl ekstra ücreti var dediler tüp bebekde 6900 t

Anladım daha detaylı bir inceleme yapılıyor o zaman bu hastanede var mı bilmiyorum canım hiç sormadım yok diye biliyorum ama.

.
Gonal f yi mi yükseltecek canım sen kaçta ordaydın yok canım çok sarı değil kumralım uçları sarı biraz siyah beyaz küçük kareli bir mont vardı üstümde bende baktım sanada tahminde edemedim :)
8 40 da ordaydım canım dılek erdoganmı dedı dınledım sekreterı de 2 kısı aynı anda kalktı cozemedım kot pantolonunmu vardı ben kapalıyım taba pardesum vardı

Kımınle
Zamlı fiyatı 7250 tl canım ama henüz zamlı fiyata başlamadılar sanırım biz 6500 vereceğiz bugün konuştuk.
Konustunuz kuzum bızde muhasebeyle gorustuk 7250 dedı ne zaman kayıt oldun sen esım yoktu bugun ahmet hocayla konusalım dedım

Yok canım menopur u yukseltecek galıba

.
8 40 da ordaydım canım dılek erdoganmı dedı dınledım sekreterı de 2 kısı aynı anda kalktı cozemedım kot pantolonunmu vardı ben kapalıyım taba pardesum vardı

Bende tam 8 45 de içeriye girdim canım Yok dilek erdoğan değilim :halay: Evet canım mavi kot pantolunum vardı Açık kahve botum vardı dikkat ettin mi bilmiyorum tabi de :KK54: Anladım canım tek miydin sen ben eşimle gelmiştim çok dikkat etmedim ben canım hatırlayamadım :KK64: Kaça kadar ordaydınız biz 10 u 10 geçiyordu çıktığımızda

Bende tam 8 45 de içeriye girdim canım Yok dilek erdoğan değilim :halay: Evet canım mavi kot pantolunum vardı Açık kahve botum vardı dikkat ettin mi bilmiyorum tabi de :KK54: Anladım canım tek miydin sen ben eşimle gelmiştim çok dikkat etmedim ben canım hatırlayamadım :KK64: Kaça kadar ordaydınız biz 10 u 10 geçiyordu çıktığımızda
Merhaba canım gittin mi bu gün kontrole doktor iyi şeyler söylemiştir umarim

Gittim canım çok şükür güzel şeyler söyledi yumurtalıkların gelişimlerinin de sayılarınında iyi olduğunu söyledi 3. iğneme başlayacağım bugünde hep böyle devam eder inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz kısa zamanda :dua::KK54:

Embriyoları özel kamera ile izlenen dolaplara koyuyorlar,kontrollerini embriyoları dışarı çıkarmadan yapıyorlar.kamera ile dakika dakika gelişimleri kayıt altına alınıyor.

Hımm şimdi anladım diğerinden farkı dışarı çıkarmadan ve daha detaylı inceleme yapıyorlar o zaman her hastane yapmıyor galiba

Hımm şimdi anladım diğerinden farkı dışarı çıkarmadan ve daha detaylı inceleme yapıyorlar o zaman her hastane yapmıyor galiba
Özeller yapıyordur, ama herkese önermiyorlar çünkü az sayıda oluyor sanırım özel dolaplardan, belki ilk denemelerde falan önermiyorlardır,birde sperm sorunlu ise daha çok tercih ediyorlar, bize daha önce bahsetmediler Bile bende sormadım,şimdi 3. Denemeye başlayacağım bu sefer istiyorum çünkü embriyo dış ortamdan etkilenmiyor ve daha iy gözlem oluyor.

X