Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Anne hisseder bence Canım kesin eminim buna sadece ovulasyon testi yaptım negatifti

Anlıyorum ne desem boş tabikide olmazsada üzülmeyin lütfen pes etmek yok Rabbim görüyor ne kadar uğraştığımızı elbet mutlu edecektir sabredin. Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah

Ovülasyon testi yumurtlamayı göstermiyor mu ona neden baktınız bir de pozitif düşünün inşallah olmuştur sonuçta henüz adet olmadınız değil mi

Canım nasılsın iğnelerle aran nasıl 3 e çıkmıştı dimi senin hepsini aynı saatte mi vuruyorsun
Cetrodıte olanı 23 saatte bı vurınuyorum canım dıger 2 sını 7 de cok sukur ıyıyım sen nasılsın canın yanıyomu

Cetrodıte olanı 23 saatte bı vurınuyorum canım dıger 2 sını 7 de cok sukur ıyıyım sen nasılsın canın yanıyomu

Artık alıştım biraz daha canım çok şükür sadece menopur acitiyor biraz. Yarın da doktordan güzel şeyler duyarsam daha da iyi olacam inlşallah Rabbim yardimcimiz olsun

Kan testini alınca Sonucu bize de söyle merak ettim hakkında hayırlısı olsun

Kızlar hepinize tekrardan günaydın, benimde kontrolüm vardı 6. günümdü bugün iğnelerde doktor rahim kalınlığına 11 mm dedi yumurtaların da büyümesi gelişmesi gayet güzel dedi 3. iğneye başladım sağ tarafta 13 sol tarafta 12 yumurtam oluşmuş dua edin benim için inşallah hepsi kaliteli olur

I
Insallah kuzum hayırlısı olur kalıtelı kalıtelı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…