Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ilaca tepkı vermısım cok sevınclıyım cetrodıteye baslayacam bugun arayacaklar kan sonucuna gore raporuda sordum sartlara uyuyosun ama hoca bısey demedı ama bız bı soralım dedıler sen kac yıllık evlısın canım

Benımde ılk kez dun kanadı menrporda golalf de kanadı bende genellıkle meneporda sıkarken zorlanıyorum bugun randevum var heyecan doruk

Gonal f de sıkıntı yok da menopur da çok zorlanıyorum canım Allahım yardım etsin bize

Ayy canım benim çok mutlu oldum hadi bakalım hep böyle güzel haberlerle devam edersin inşallah Hımm anladım canım iyi yapmışsın sormakla bende 2 buçuk yıllık evliyim canım

Benımde ılk kez dun kanadı anlamadım bende

Canım sen göbek ten 3 parmağını koyup yapıyorsun dimi 3 parmak uzaklığında yani birde sonradan ağrı falan oluyor mu bende oluyor Ahmet hocaydı senin doktorun dimi bu arada

Canım sen göbek ten 3 parmağını koyup yapıyorsun dimi 3 parmak uzaklığında yani birde sonradan ağrı falan oluyor mu bende oluyor Ahmet hocaydı senin doktorun dimi bu arada
Aynen gpsterdıklerı gıbı gonalfı hep saga dıgwrını sola yaptım canım ılk gun yandı cok agrı olmadı ama ben gun ıcınde uzanıyorum hep dun bıraz yurudum o yuzden kanadı dıye dusundum bende

Ayy canım benim çok mutlu oldum hadi bakalım hep böyle güzel haberlerle devam edersin inşallah Hımm anladım canım iyi yapmışsın sormakla bende 2 buçuk yıllık evliyim canım
Sagol canım benım ınsallah senınkıde tepkı gosterır 10 falan dedı ama anlamadım tabı anmet hocaya gıdıyorum ben ama bayan hoca vardı bugun kontrolde rapor ıcın sordular sartlara uyuyosun ama ahmet hoca bıze bilgi vermedı dedıler

Arkadaşlar birşey soracağım özel hastane nasıl rapor çıkartıyor bilgi verir misiniz

Aynen gpsterdıklerı gıbı gonalfı hep saga dıgwrını sola yaptım canım ılk gun yandı cok agrı olmadı ama ben gun ıcınde uzanıyorum hep dun bıraz yurudum o yuzden kanadı dıye dusundum bende

Anladım canım benim bende çok yoruluyorum ondan mı acaba. Ben farklı vuruyorum canım hep sağ sol değil karışık yani bazen birini sola bazen sağa vuruyorum gerçi daha 2. günüm. Seni başladıktan kaç gün sonra çağırmışlardı canım

Anladım canım inşallah çıkar rapor tam olarak ne dedi Ahmet hoca muayene sırasında mı dedi

Arkadaşlar birşey soracağım özel hastane nasıl rapor çıkartıyor bilgi verir misiniz

Canım bize aşılama raporu çıktı hem daha uygun oluyor hemde tüp bebek şansını hiç kullanmamışsın gibi gösteriyor heralde tam bilgim yok ama yinede araştır bi sen istersen bu arada tüp bebek bizimki aşılama değil

Pazartesı basladım cumartesı cagırdılar canım

Nedense ben hep aynı yere vurdum bugun degıstırıyım 3.ıgnemde var bugun salı gunu cagırdılar benı

Bende 1 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım özelde, rapor içün devlet hastanelerinde çıktığını çok zaman aldığını duydum, siz ise özelde çıkartıyorsunuz sanırım özelde nasıl oluyor nova arttı mı çıkarıyorsunuz ne kadar sürede çıkıyor süreç nasıl işliyor acaba

Nedense ben hep aynı yere vurdum bugun degıstırıyım 3.ıgnemde var bugun salı gunu cagırdılar benı

Aynen canım değiştir daha iyi olur iğne sayın mı 3 e yükseldi. Hım bu sefer 3 gün sonraya çağırmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…