Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

transfer günü aslında kadının hormon düzeyine göre belirlenmesi gerekmiyor mu? sonuçta bizim hamilelik riski en fazla olan günlerimiz belli.. bu durum, opu sonrası hemen 2. gün 5. gün transfer yapılmasında embriyonun tutulmasını etkilemiyor mu?

Slm kızlar.....canım inş trasferin iyi geçer dualarim seninle.gelip geri donmeniz kötü olmuş.
Neden 1~2 günde transfer ediyorlar denmiş ama belki bize böyle denk gelmistir.5.gün diyen olmuştu ben opudayken ama bilmiyorum sanırım riske atmak istemiyorlar.
Hormonlards problem varsa transfer gününe dikkat ediyorlar.benim ki o yüzden donduruldu.3.gün 4 tane donduruldu.adet olunca başlıyacak tedavim.ben de kontrollerimi şehir dışında yaptırıp transfere gidicem ama nasıl olur.hakkımız da hayırlısı...

Mrb arkadaşlar ben de Mehmet hocanın hastasıyım. Tüp bebek denemem oldu bu ay ve sonuç pozitif Cumartesi tekrar kan verecem değerin katlanıp katlanmadığına bakılacak. Inşallah hepimiz anne olacaz.

Mrb arkadaşlar ben de Mehmet hocanın hastasıyım. Tüp bebek denemem oldu bu ay ve sonuç pozitif Cumartesi tekrar kan verecem değerin katlanıp katlanmadığına bakılacak. Inşallah hepimiz anne olacaz.
Hayırlı olsun tebrik ederim ilk denemeniz miydi

slm kızlar transfer olmadı poliplerden..1. yumos var donduruldu eylül ayında olacak muhtemelen...histereskopu olacak ....

slm kızlar transfer olmadı poliplerden..1. yumos var donduruldu eylül ayında olacak muhtemelen...histereskopu olacak ....

Hayırlısı olsun canım, transfer öncesi muanemi etti doktor.histereskopiyi ne zaman nerde olucan.niye polip olmuş acaba.ben de bekliyorum canım inş sorun çıkmazda ağustosta olur benimkide.dondurulmusun kalitesiyle ilgili birşey dediler mi.kendine dikkat et...

merhaba kızlar bzde 3 yıllık evliyiz tüm testler yapıldı herhangibir sorun bulunamadı kasım ayında akayda aşılama yaptırdık sonuç negatif çıktı novaya gitmeyi planlıyoruz bı tanıdıktan fiyatının 5200olduğunu duyduk doğrumu acaba bana bilgi verebilirmisnz gidenler

Ilaçlar Hariç fiyat 5250 tl

1500 de dondurma işlemi için istiyorlar.buarada ilaçlar için rapor cikarabilirsin gittiğinde sor.hayırlı olsun canım...

İyi aks kizlar guzel dilekleriniz icin tsk ederim...polip olusmasinin sebebi ostrajen hormonu canim fazla ostrajon polip yapiyormus....aslinda ahmet hoca transfer icin polip onemli degil dedi opuda ...polip asagida bizi etkilemez dedi...transfer gunu ise jellle birlikte polip kendini iyice belli etmis boyle transfer yapmak olumsuz olabilir dedi...once polipi histereskopinile alalim dedi.bu arada histereskopi 1750 tl...sonra diger ay rahmi hazirlar transfer yapariz dedi...tabi ben soklardayim...iki yumos vardi o gun dondurulacak....bugun sabah embriyog aradi bir embosu donduracagiz digeri kaliteli degil gelisimi zayif dedi...ikinci sok....dondurma ucreti 1500 tl bu arada....acaba dedim polip ilk ciktiginda daha ignelerin 5. Gunuydu ve yumoslar cok kucuktu ..tedavi iptal edilip folipler temizlenip sonra devam mi edilseydi....ilk bastan beri polip engel degil diyen doktor bir anda polipi temizleyelim sorun olur demesi kafami karistirdi...neyse kizlar benden bu kadar...tedaviye devam edenlerden guzel sonuclar aliriz insallah..hepinize iyi gclr

Histereskopiyi orda yaptirmayi dusunmuyorum tip fakultesinde veya burada ozelde prof var ona yaptirmayi dusunuyorum coook daha uygun cunku...donmusun kalitesi 3. Gun 4 hucreli dediler

Canım yazdıklarını tekrar tekrar okudum ne desem bilemedim, şok olmakta haklısın.benimde transferim iptal oldu biliyorsun be benim de şok olduğum durumlar oldu ve bu ay da bir problem çıkacak diye korkuyorum.herkestemi böyle bize mi denk geldi anlamadım ama inş sonu iyi olur.bize de ahmet hoca doktor onerecekti şimdi mehmet hocayla konuşup bize öyle donecekmis.senin burda gittiğin doktoru onlar mı önermişti?inş burdan güzel haberler alırız da bize de moral olur....

Yok tatlim onlarin onerdigi dr tip fakultesindeydi adamin basini kasiyacak vakti yok benim takiplerimi yapamazdi...daha once tup bebek merkezinde calismis bir dr..benim takiplerimi yapan...bir kez de onun calistigi yerde denemistim...bu ay adetten sonra histereskopi dedi...diger ayda transfer icin hazirlik yapariz dedi...hala toparlanmis degilim...hakkimizda hayirlisi ...il disindan gelip getmekten ayrica zahmetli...

Senin transfer bu ay degil mi insallah hayirli olur guzl sonuclar alirsin...senin yumoslarin durumu nedir...

Bu arada yazdiklarim kimseyi olumsuz etkilememistir insallah...sadece ben yasadiklarimi yazdim kizlar...orda yaptirip da hamis olan bir cok insan var ...aksiliklerin ust uste gelmesi can sikici sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…