Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ayrıntılı ultrasonda Ankarada iki meşhur dr var biri prof.Ali Ergun (Türkiyenin ilk perinatologlarindan) ücreti 400tl ,diğeri Eyüp Ekici( radyolog) ucreti 425 tl. Daha fazla para isteyen yere gitmeyin
Devlette en iyi radyolog Ali İpek, özelde eğer gidersem kendi hastanemin perinatoloğu prof Aydan Biri'ye gideceğim..zaten çok ince eleyemeyeceğim, zira araya uzun bir tatil giriyor, dönüşte hemen ultrasona girmem gerekiyor.

Kızlar bugün dış gebelik sonrası hsg cekindim fakat Dr goremedim .sizde burada yazanlar ne özellikle sol tüp hakkında yazılanlar nedir bilen var mi

Eklentiler

• IMG_20170823_154407.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar bugün dış gebelik sonrası hsg cekindim fakat Dr goremedim .sizde burada yazanlar ne özellikle sol tüp hakkında yazılanlar nedir bilen var mi

Hsg.de ilaç veriliyor ya rahimden iceri,tüplerden geçip geçmedigine bakılıyor.. sol tüpten ilaç gecerken bazı yerlerde sıkıntılar olmuş ama ilaç geçmiş tıkalı değil. Temiz bir sonuc sayılır.. gebeliğe engel değil.. filmin fotoğrafı yokmu

Bende bayındır diye düşünmüştüm ama orası hakkında bi bilginiz varmı?
Bayındır koruya göre daha pahalı ama güzel hastane.. koru hastanesini önermem kesinlikle ben sırf hocanın muayenehaneye.yakin diye karar vermiştim oraya. Hizmetini begenmedim yeni dogum yapmıs biri olarak. Sadece ameliyaathane kısmını beğendim oda sanırım hocadan kaynaklı.. hemşireleri cok acemi çoluk cocuk çalışıyor, yemek kısmı rezil kafalarına göre takılıyorlar:) zaten sezeryanlerde çorba muhallebi yoğurt geliyor.yenilecek gibi degil. Sabah kahvaltısı getirmediler bana kayinvalidem 3defa gitti söyledi 2saat.gecikmeli geldi ve kaşık yoktu tepside..4.kez yine gitti garson kaşık getirdi .resmen kirli bi kaşığı getirmişti üzerinde cizikler vardı ve ıslaktı yıkayıp getirmiş belli:) spinal oldum ben.
Sabaha.kadar bi cihazdan ağrı kesici gitti .ilaç bitti ve hala agrım devam etti.. hemşirelere agrım var dedikçe yine bize iş çıkardın.der gibi baktılar yüzüme.agrim var demeye utandım valla. Sonra.memnuniyet anketi.verdiler beğenmediğim yerleri işaretledim bashemsire geldi sebebini sordu

Mesela emzirme.egitimi vermediler .verilmedi diye isaretledim meğerse ben odaya.geldigimde bi yandan doğum yorgunluğu bi yandan heyecan bi yandan bebekle ilgilenme esnasında tv.den.emzirme videosu açmışlar:) oymuş eğitimleri vallahi tv.nin açık olduğunu bile farketmedim.
Ben de sağlık sektörünün icinde biri olarak koruyu kesinlikle önermem..öyle 6 7bin edecek biyer degil..

Gecen yıl tobb etü hastanesinde kist ameliyatı oldum..ordan cok memnun kalmıştım.. ankaradaki tüm hastaneler icinde ameliyathanesi en steril hastanedir..ve dr hemşire ve tüm ekibi seçilmiştir.bunu da dipnot olrak söyleyim

Herkesin bakış açısı farklıdır memnun kalanda çok..
Belki benim doğum yaptığım günkü ekip zayıftı bilemiyorum ama (sağlık sektöründe çalışan biri olarak )O kadar para veriyorsanız koruya vermeyin değmez.

Verdiğin bilgiler içim çok teşekkür ederim.. mehmet hocanın zaten artık koruyla anlaşması yokmuş.. bugün bayındır ve tobb hastanesini gezdim. Bayındır oda ücreti 1650 tobb ise 2750 istedi.. haftaya mehmet hocayla randevum var o zaman konusucam eğer iki hastane içinde aynı ücreti ödüceksem ikisi arasında tercih yapıcam. Mesela tobbun odaları bana biraz daha ferah gibi geldi ama bayındırda da cok iyi emzirme hemşiresi oldugunu duydum. Birde dikkatimi çeken de tobb hastanesinde doğum yapam daha cok kişi vardı bayındır neredeyse boştu.

Tobb 2750 mi istedi ???? doktorla konuştuğunda buraya da yazabilir misin?

Film CD te yazdırıp verdiler. Ben tüplerde bir sıvı birikmiş mi birikmemis mi onu da çok merak ediyorum çok tesekkur ederim cevabın icin

Ben de Koru'ya gidiyorum, doğumumu orada yapacağım. yazılanları okuyunca kaygılandım açıkçası..umarım olumsuz birşeyle karşılaşmam. ben titiz biriyim, eşim de sinirlidir,; burunlarından fitil fitil gelir yoksa..

Tobb 2750 mi istedi ???? doktorla konuştuğunda buraya da yazabilir misin?
2750 sadece otelcilik hizmeti için. Sezeryanda 2gece yatış ücreti.. ucretleri 2gecelik ödüyoruz ama genelde 1gece yatırıp çıkartıyorlar . Benden size tavsiye sezeryanda 2gece kalın.. eve çıkınca ağrı oluyor

2 gece yatırıp çıkarıyorlarsa 1 gecelik ödeyeyim niye 2 gece parası alıp 1 gece yatırıyorlar. İşler baya baya paraya dökülmüş. Sağlık sisteminin geldiği durum üzücü..bu kadar paralar böyle hizmetler.!

Herkese merhaba kızlar.Bugün itibariyle kürtaj oldum.Bebeğimin kalbinin durduğunu salı günü öğrendim.
Allah kimseye yaşatmasın...Çok zor ...

Bu miktar özel sağlık sigortası için mı bildiğim kadarıyla orada SGK yok

Doğumu nerede yaptınız acaba,bu miktarlar SGK dışı değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…