Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Amin Allah herkesin bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. ben büyük uğraşlar sonucu(hepimiz gibi) hamile kaldım bebeğime..gönül bukadar uğraştan sonra sağlıklı bir bebek ,mutlu bir gebelik istiyor fakat herzaman öyle olmuyor malesef.. ben kötü bir gebelik süreci yaşadım hergün bi stres bi atraksiyon.. ta ki ameliyathanede bebeğimi görene kadar şüphe ve endişelerim bitmedi.. kucağıma verdiklerinde herşey geldi gecti.. bebegim suan 50 gunluk,20gunlukken ameliyatını oldu tedavisi çok şükür iyi ilerliyor.. seneye normal bebeklerden hiçbir farkımız kalmayacağını söylüyor doktorumuz..
Bunları neden anlatıyorum ?çünkü ben kafamdaki soru işaretleri yüzünden gebeliğimi kendime zehir ettim,cok üzüldüm ağladım,stres yüzünden düşük tehlikem surekli oldu.. Allah'a sığının ve hamileliginizin keyfini çıkartın.. hamilelik çok farklı ve özel bir süreç kadın için..onun icinizdeki kıpırdaması dünyaya bedel..

Yok canım, kendi adıma zaten sakinliği, huzuru sevdiğim için de, ve elbette bebeğimi en başta düşünerek hep olumlu bakmaya çalışarak geçiriyorum günlerimi..en kötü şey kararsızlıktır, bir karar verip arkasında durunca ruhen daha iyi hissediyorsun kendini..

Üçüncü kez tüp bebek yaptırdım üçüncüsü burda oldu çok şükür herşey yoluna 5+3 günlüğüz ultrasona haftaya gidecem herşey iyi hoş da bana çok ilgisiz geldiler

Ilgisizlik konusunda bende size katılıyorum ama işlerinide iyi biliyorlar yani güven veriyorlar gebeliginiz bu hastanede mi gerçekleşti ilgisizliklerine rağmen bende suan bu hastanede tüp bebek denemesi yapacağım pazartesi toplama olacak hangi doktor da gebe kaldınız acaba

Evet burada gebe kaldım Mehmet Bey'in hastasıyım

Arkadaşlar merhaba ben mehmet beyin hastasiyim.haziranda transferin oldu ancak düş gebelik yaşadım. Hoca ikinci tedaviye başlamadan rahim filmi cekelim dedi. Daha önce çektiren var mi GAZİYE yönlendiriyor muş sanırım. Herhangi bir ücret odeniyir mu.gaxiden de ayrıca randevu almak gerekiyor mu. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Kızlar merhaba bişey sorucaktım yakın zamanda mehmet hocada doğum yapan oldumu ? Fiyatlar hakkında bilgi alıcaktım? Ben az önce anlaşmalı oldugu bayındır hastanesini aradım hastane ücretinin 1650 tl oldugunu el emeğinin mehmet hocanın kendisinin belirlediğini söyledi memet hocada bana 7 bin gibi bi rakamdan bahsetti toplam hastaneyle beraber biraz cok geldi sanki bana :/

Alaçati06 nickli bir arkadaş 12 temmuzda şu yorumu yapmıştı.

"Ben yeni dogum yaptım koru da 5500tl dogum ücreti.. hastaneye hic ucret ödemedik taburcu olurken hoca kontrole geliyor ozaman elden ödedik hocaya ucreti.. hastaneye hoca ödeme yapıyor.. ben koru hastanesinden cok memnun kalmadım..ameliyathane kısmı cok iyiydi fakat hemsirelik hizmetini otelcilik hizmetini begenmedim..okadar para verdik rezil olduk diyebilirim.. hoca ve anestezi ekibi mukemmeldi sezeryanda.. hicbisey hissetmedim cok konforlu gecti.. ama sonrası vasattı.."

Sizin dediğiniz rakam bana da fazla geldi. Çünkü her ay 350 tl muayene ücretleri ile birlkte 12bine yakın bi para eder. Aslında muayene sekreteri de bilir.

Artık koruyla anlaşmaları yokmuş bende en başta konuştugumda koruda yaparız doğumunu demişti mehmet hoca ama geçenlerde sorduğumda artık orda yapmadıklarını ya bayındır da ya da tobb da yapacağını söyledi.. Dün bayındırla tekrardan görüştüm onlar benden sadece 1650 tl oda ücreti istiyorlar.. geri kalan 5350 de mehmet hocaya ait.. toplamda 7bin tlye denk geliyo.. gercekten hem muayne hem doğum derken cok pahalı geldi :/ bir de tedavi süresinde ödediklerimiz :/

10.haftaya kadar novaartta ucretsiz bakıyorlar 10.haftadan doğuma kadar 6defa ücret verdim muayenehanede. Oda 2bin tl etti.. 5500de doğuma verdim toplam 7500tlye oldu bitti herseyim..
Rahim filmini devlet karşılıyor gazi ücret talep etmez ..sadece cüzi bir miktar vezneye bi ücret yatiyor. Rahim filmini hocanın yapmasına gerek yok..basit bir islem en çömez asistan bile yapabilir.

Ayrıca film adetten hmn sonra çekilmesi gerek. Onceden gidip randevu almanız gerekiyor. Mehmet bey yönlendiriyor zaten sira sıkıntı olmuyor
konusunda

Koru olmadığı daha iyi.. tobb etü hastanesini öneririm. Verdiğiniz paraya değer hiç olmazsa:)

Ben de Mehmet Bey ile devam etmek istemiştim ama sekreteriyle görüştüğümde muayene ücretinin 350 tl, doğum ücretinin de 5500-6000 tl olduğunu öğrendim. Yakın bir arkadaşımın doktor ablasının da Koru'da Mehmet Bey'e yaptırdığı doğumda toplam 8000 tl ödediğini duyunca açıkçası vazgeçmek durumunda kaldık. Koru'dan doğum paketi aldım, 2 aydır oraya gidiyorum. Tek sorun, tüm özel hastanelerde, dr.un amniyosentez isteği olursa (1250 tl.den başlıyor, yaptırma mecburiyeti yok), ayrıntılı ultrason (bir de perinatolog olması baş istekleri ki o da en az 500 tl.den başlıyor, yaptırma mecburiyeti var) ve epidural isterseniz (500 tl, yaptırma mecburiyeti yok) doğum paketinin dışında olması. Diğer tüm tetkik, seans, muayene, kontrol, gebelik eğitim, doğum, doğum sonrası vb ise paket içeriğine dahil..

Son düzenleme:
Merhaba kızlar cumartesi transferim gerçekleşti 3 Embryo transfer edildi yeni yöntem tutunmayi arttirici serum veridi. Çıkışta yine tutunmayi arttirici gobek ten iğne vurdular inşallah tutar ya.ne yiyip içme gerekiyor beklemek çok zor..

Ayrıntılı ultrasonda Ankarada iki meşhur dr var biri prof.Ali Ergun (Türkiyenin ilk perinatologlarindan) ücreti 400tl ,diğeri Eyüp Ekici( radyolog) ucreti 425 tl. Daha fazla para isteyen yere gitmeyin

5500-6000 diipte 8000 tl ödemek niye acaba farklı bi durum mu olmus?

Birde koruda doğum ücreti ne kadar acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…