Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba kızlar bugün transferim in 8. Günü idrar testi yapsam çıkar mı ? Yoksa beklemelimiyim?

Herkese merhaba kızlar.Bugün itibariyle kürtaj oldum.Bebeğimin kalbinin durduğunu salı günü öğrendim.
Allah kimseye yaşatmasın...Çok zor ...
Çok üzüldüm, sabırlar diliyorum.. :KK43:

Merhaba kızlar bugün transferim in 8. Günü idrar testi yapsam çıkar mı ? Yoksa beklemelimiyim?

Dondurulmuş embriyo transferi yapıldıysa çıkar.Ama yumurta toplamadan 3-4 gün sonra transfer yapıldaysa çıkmaz canım.Çünkü çatlatma iğnesi hcg hormonu içeriyor.Dolayısıyla yanıltıcı olur. 3 gün daha bekle ozaman.

Dondurulmuş embriyo transferi yapıldıysa çıkar.Ama yumurta toplamadan 3-4 gün sonra transfer yapıldaysa çıkmaz canım.Çünkü çatlatma iğnesi hcg hormonu içeriyor.Dolayısıyla yanıltıcı olur. 3 gün daha bekle ozaman.
Oncelikle çok geçmiş olsun cnm Rabbim acil şifalar versin hayırlı evlat versin. Benim bu dördüncü denemem, önceki denemelerimde de catlatma ignesi sonrası hep test yaptım hiç ikinci çizgiyi görmedim bugün yaptım iki kere ikisinde de gördüm ama sizin yorumunuzu okuyunca sevincim kırıldı biraz.çünkü ben hiç tutunma yaşamadım ahmet hocada ilk denemem : (
20170826_152933.jpg

Oncelikle çok geçmiş olsun cnm Rabbim acil şifalar versin hayırlı evlat versin. Benim bu dördüncü denemem, önceki denemelerimde de catlatma ignesi sonrası hep test yaptım hiç ikinci çizgiyi görmedim bugün yaptım iki kere ikisinde gördüm ama sizin yorumunuzu okuyunca sevinci kırıldı biraz.çünkü ben hiç tutunma yaşamadım ahmet hocada ilk denemem : (Eki Görüntüle 2038166

Yok canım ümidin kırılmasın, en son ne zaman çatlatma iğnesi oldun.en az 10 gün geçtiyse etkisi geçmiştir zaten.İçime doğdu hamilesin sen, tutmuş sanki canım.Hadi inşaallah

Yok canım ümidin kırılmasın, en son ne zaman çatlatma iğnesi oldun.en az 10 gün geçtiyse etkisi geçmiştir zaten.İçime doğdu hamilesin sen, tutmuş sanki canım.Hadi inşaallah
17 si perşembe günü catlatma ignesi vurdum 18 i cuma hiç bişe yapmadım 19 u cumartesi transferim oldu bugün itibari ile tam 10 gün olmuş 3 embriyo transfer edildi çoğul gebelik belirtisi mi acaba demeden geçemiyorum cnm.

17 si perşembe günü catlatma ignesi vurdum 18 i cuma hiç bişe yapmadım 19 u cumartesi transferim oldu bugün itibari ile tam 10 gün olmuş 3 embriyo transfer edildi çoğul gebelik belirtisi mi acaba demeden geçemiyorum cnm.

ozaman dondurulmuş embriyo muydu seninkiler ? Normalde çatlatma iğnesi , yumurta toplanmadan önce vuruluyor, 2 gün sonra toplanıyor yumurtalar.3 gün sonra da yerleştiriliyor diye biliyorum.

Özür dilerim 12 si catlatma ignesi ni vurdum 13 boş geçti 14 u pazartesi yumurtalarım toplandı 5 gün blastokis 3 embriyo transfer edildi yani 19 u cumartesi bu gün itibari ile 8. Günüm. Catlatma ignesi nin günü çoktan geçmiş kız :)))

Özür dilerim 12 si catlatma ignesi ni vurdum 13 boş geçti 14 u pazartesi yumurtaların toplandı 5 gün blastokis 3 embriyo transfer edildi.

Canım 14 gün geçmiş zaten, etkisi kalmamıştır çatlatma iğnesinin.Bence hamilesin canım, hadi gözün aydın.İnsallah sağlıkla kucağına alırsın...Sana tavsiyem çok çok dikkat et, asla hızlı hareket etme, hızlı yürüme, iş yapma, ananas suyu iyi gelir, kayısı kurusu ye her gün 4-5 adet. bol su iç. pazartesi hemen git kan testine :) haber ver bize de canım

Canım 14 gün geçmiş zaten, etkisi kalmamıştır çatlatma iğnesinin.Bence hamilesin canım, hadi gözün aydın.İnsallah sağlıkla kucağına alırsın...Sana tavsiyem çok çok dikkat et, asla hızlı hareket etme, hızlı yürüme, iş yapma, ananas suyu iyi gelir, kayısı kurusu ye her gün 4-5 adet. bol su iç. pazartesi hemen git kan testine :) haber ver bize de canım
Allah senden razı olsun içimi disimi rahatlattın yazdıklarıni mutlaka dikkate alacağım pazar tesi kan testi vereyim sonucu ilk sizlerle paylaşacağım. Rabbim herkese hayırlı evlat versin inşallah. .

merhabalar arkadaşlar bende ahmet bey ile görüşmeye gittim 6. tüp bebek denemesi için şuan merkez araştırıyorum centrum recayi papuccu ve timur gürgan da var kafamda ahmet hoca daha ağırlıklı basıyor karar veremiyorum yardımcı olurmusunuz

merhabalar arkadaşlar bende ahmet bey ile görüşmeye gittim 6. tüp bebek denemesi için şuan merkez araştırıyorum centrum recayi papuccu ve timur gürgan da var kafamda ahmet hoca daha ağırlıklı basıyor karar veremiyorum yardımcı olurmusunuz
Merhabalar, ben Mehmet Bey'de ilk denememde hamile kaldım, şimdi 5. ayımdayım..elbette ki herkesin durumu farklı olabiliyor. 6.denemeniz, çok dikkatli seçim yapmanız ve hatta teşhis, tedavinizin çok dikkatli yapılması lazım..

Merhaba cnm ben üçünü başka merkezde dördüncüyu ahmet hocamda yaptırdım defalarca ama defalarca önceleri idrar testi yaptım tek çizgi dün ve bugün yaptığımda ise ikinci çizgiyi gördüm. Hayırlısı olur insallah ahmet hoca işini çok değil fazlasıyla iyi biliyor teşhisi çok iyi inşallah hamile yım dir olumsuz da olsa ahmet hocaya devam edecem karar senin inşallah hayırlı evlat sahibi olursunuz.

Son düzenleme:
Recai pabuccu.yu önermem.. pek ilgilenmiyor. Ahmet-mehmet erdem hocalar herşeyle kendileri.ilgileniyor

Hocalar tansiyon kilo takibini.bile kendileri yapıyor daha ne yapsınlar.
. instagramda boy boy dogutturdugu kadınların bebeklerin fotoğraflarını paylaşan doktorlara aldanıyor çoğu kadın. Sezeryanda rahimi hemen dikmek gerekiyor kanıyor çünkü..bu bahsettiğim instagram doktorları ameliyatta poz derdinde:))

Erdem kardeşler gercekten HOCA.. gözünüz kapalı güvenin..

X