Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben de negatif aldıktan sonra ilk günler iyiydim ama şimdilerde depresyonun dibine vurdum . devamlı ağlama atakları. Mehmet hoca adetin bitince gel dedi ama galiba gidecek gücü bulamıyorum .dondurulmuşlr var ama onun için de belirli bir süre gerekiyormuş
Hormonlarin alt ust oldugu icin boyle depresifsin.bol bol dua et,Allah a havale et butun istedigini,ama çaba sarfetmeyi de birakma.sahip oldugun guzelliklere bak,Elbet birgun gelecek melegin...

Hormonlarin alt ust oldugu icin boyle depresifsin.bol bol dua et,Allah a havale et butun istedigini,ama çaba sarfetmeyi de birakma.sahip oldugun guzelliklere bak,Elbet birgun gelecek melegin...
Teşekkür ederim güzel dileklerin için inşallah senin de aşılman tutar

Canım az önce yazdım sana ama sanırım farketmedin.kalacak yer ayarladiniz mı, yumurtaların ne durumdaymis.yarın mehmet hoca yok diye biliyorum, benimde opu var yarın

İnsallah canim senin adilama ne durumda ne zaman sonuc
bugün 7.günüm karnımda sanki zaman zaman gaz var.çok ayakta kalınca belim ve sağ bacağım ağrıyor.başka rahatsızlığım yok.bunlar da crinone jel kullanıyorum onun yan etkisi olabilir.bol bol dua ediyorum nasipde olanı göreceğiz önümüzdeki cuma günü.

Arkadaşlar aşağıdaki karışımı enaz 1 ay denesinler. Bende hamile bir arkadaşımdan duydum denedim ve inananmıyorum sonunda hamileyimmmm Keten tohumu, Tarçın, Karanfil, Çörekotu hepsini ezip incecik un haline getiriyorsun içine bal katıyorsun kopkoyu bir harç oluyor. Her sabah 1 kaşık yiyorsun. Transfer gününe kadar. Böyleymiş tarif inşallah işinize yarar. Ben transferden sonra 2-3 gün daha yedim bebişler güçlü olsun tutunsun diye... Bana ölçü gramla söylediler ama ben evde olduğu kadar gözkararıkullandım.
30-35 tane karanfil ,
1 dolu yemek kaşığıKeten tohumu,
1 dolu yemek kaşığı Tarçın
1 dolu yemek kaşığı Çörekotu
1 kavanoz bal

kızlar ben sadece son 1 hafta kullanmıştım ve gerçekte yu. kalitesini artırdı sonuç hamileyi tabi beni 4. tüp bebek denemesiydi umarım sizdede işe yarar.

bu alıntıdır.Arkadaşlar denemekte fayda var.Ben inşalalh aşılamadan olumlu sonuç alırım ,ama olmazsa bayramdan önce regl olursam tedaviye devam edeceğim.o zaman bu karışımı kullanırım,gelişmeleride paylaşırım.

İnş gerek kalmaz bu karışıma, bu denenelerimiz de hepimiz hamile kalırız.benim yarın yumurta toplama var ,bu gün buraz hareket etsem karnım belim ağrıyor normal mi sizce kızlar.bana dua edin de yarını hayırlısıyla kolay anlatayım.hoş ben yarindan değil de transferden çok korkuyorum.

İnş gerek kalmaz bu karışıma, bu denenelerimiz de hepimiz hamile kalırız.benim yarın yumurta toplama var ,bu gün buraz hareket etsem karnım belim ağrıyor normal mi sizce kızlar.bana dua edin de yarını hayırlısıyla kolay anlatayım.hoş ben yarindan değil de transferden çok korkuyorum.
ağrıların çatlatma iğnesinin etkileridir.ben de geçen hafta OPU diye gitmiştim,o gün 6 hasta vardı,işlem yapılacak.2 tane transfer olan görmüştüm herkes çoki yi görünüyordu.anestezi öncesi ve sonrası çok güzeldi.içini ferah tut,iyi geçer.

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semîud-duâi)

"Ey Rabb'im! Tarafından bana hayırlı bir nesil bağışla. Doğrusu sen duâyı işitensin."
(Âl-i imrân: 38) bu duayı bol bol oku.

Haklısın canım catlatma ignesindendir 3 tane vuruldum ben ilk defa bu tedavide.inş canım kolay geçer duayı bol bol okuycam inş.canım eslerimizi iceri almiyorlarsa biz kendimize gelince giyinip cikiyormuyuz.

Haklısın canım catlatma ignesindendir 3 tane vuruldum ben ilk defa bu tedavide.inş canım kolay geçer duayı bol bol okuycam inş.canım eslerimizi iceri almiyorlarsa biz kendimize gelince giyinip cikiyormuyuz.
kapıdan girince solda dolaplar var.oraya kıyafetlerini koyuyorsun,zaten hemşire ve hastabakıcı bayan var.OPU dan sonra sedye ile odaya götürüyorlar.oda 2 kişilik,ben uyandıktan sonra çabuk toparlandım.5-10 dk içinde giyinip çıkıyorsun.

Ah canım ya yarın neyse de transferde beklerken tek başıma stres olurum ben ya bi de transferden sonrada lavabo işi yalnız yine zor.bu 3.merkez benim ilk defa böyle olacak inş zorlanmam...

Canim kardesim var pursaklar da onun yaninda kalacagiz diger yerler cok pahali....sali opu var benimde...senin kac yumos var canim...opun yarinmis insallah guzel gecer

Kızlar slm uzun zamandır giremiyorum illa tüp bebek için hastalığın 2.günü mü başlanıyor yada neye göre 2.gün oluyorr

Mrb kizlar bende bugun merkezdeydim negatif sonrasi yapilan hic bir tahlil istemedi ahmet hoca sadece ultrasn ve kan bakildi tedaviye tekrar basladim acaba biraz ara versemiydim bilemedm

Kızlar slm uzun zamandır giremiyorum illa tüp bebek için hastalığın 2.günü mü başlanıyor yada neye göre 2.gün oluyorr
Canim 2. yada 3.gunu baslaniyor.ama sen reglin gecti.10 gunundesin ornegin yumurtlama ve buyume sorunun yoksa dr senin kendinden gelisen yumurtani degerlendiyor.

Mrb kizlar bende bugun merkezdeydim negatif sonrasi yapilan hic bir tahlil istemedi ahmet hoca sadece ultrasn ve kan bakildi tedaviye tekrar basladim acaba biraz ara versemiydim bilemedm
Ayni seyi bende dusunuyorum,olumsuz olursa hemen devam etsem mi diye.bazen yuklenen hormonlardan dolayi vucut gec cevap veriyor,spontan gebelik olabilir.ama belki bu kez olabilir.sen basla biz sana dua edelim.

X