Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Görüntüde embriyo kaliteli blastokis de kadar gidiyor (5.gune) anlamıyorum enerjisi mi zayıf kalıyor rahim kalınlığı mi buna engel yoksa rahim embriyo yu yabancı birsey olarak mı taniyor:KK43:(

Slm kader arkadaşlarım. Ahmet beyle ilk görüşmemizi yaptık daha önce başka merkezde DHA ve teatrio destekleri ile embriyo kalitesini yakalamıştık lakin tutunma di ahmet hocam ise opema q 10 a başlattı bu üçüncü denemez olacak neden tutunmaz bu sekil problemi olup tutunmayi başaran bende de aynı problem vardı başardık diyen varmı bi nebze moral kaynağı olur??
Merhaba canım.ben 7 kere denedim.tutmadı.DHA ve Teatrio nedir? Ben bilmiyorum.opema q10 ilaçmı? Bende ne yapacağımı şaşırdım.çok yoruldum.

Brn
Görüntüde embriyo kaliteli blastokis de kadar gidiyor (5.gune) anlamıyorum enerjisi mi zayıf kalıyor rahim kalınlığı mi buna engel yoksa rahim embriyo yu yabancı birsey olarak mı taniyor:KK43:(
Canım benimde 33 yumurta top.ancak 5.güne ancak 3 tane oldu.onlarda çok iyi değillerdi.zaten tutunmadılar. Senin durumun nasıl?

KIZLarr transferim 5 haziranda olmştu sonucum olumlu 2 defa kan verdim:)
Ahmet Beyin hastasıyım. Baştan beride burda yazmıştım gerçekten güvenmiştim Ahmet beye. olması için elinden geleni yapıyor. herkeze tavsiye ederim. Buarada trasnfer sürecinde bendeki belirtiler bacaklarıma ağrı girdi,ateş basması oldu, buarada hiç leke yada kan vs gelmedi. herkezde farklıymş ama benn genede yazayım belki bir katkım olur bu durumdakilere diye düşündüm.

Amiiin inşallah bizde bir gün buraya mutlu haberi yazarizsiz özel muayenehanesindemi tedavi gördünüz novaarttami

İnşş AMİİN. Ben NOVAARTTA tedavi gördüm. peki özel muaynehanesi nerde brde Koru hastanesinde de çalılşıyormu Ahmet bey bilen varmı. ben kontrol ve doğumları eğer koruda çalışıyorsa onunla devam etmeyi düşünüyorumda.

Norvaartta ilk muayene ücretsiz diye duydum sizin de bilginiz varmı.... Bende yeni araştırıyorum doktor sadece özel muayenesi olduğunu ve novaarti biliyorum

Evet ilk görüşme ücretsiz. bence kesnlikle oraya gidin derim. Ben Ahmet beyden çok memnunum. Mesela başkenti duydum çok kötüymüş.ben burayı duydum ve ilk de buraya gttim başka biyere gitmedim.

Ben de çok araştırdım hastane doktor burayı daha çok istiyorum nedense bundan önce özel e gittim bir sonuç alamadim zayiflamaktan başka eşim ozeli çok istemiyor artık devlete gidelim dedi özel bizi biraz aşıyor ama ahmet yada mehmet beye en azından bir görünmek istiyorum yine de... ilk muayeneden sonraki muayene ücreti nasıl peki

cANIM VALLA DEVLETEDE gideni duydum hiç ilgilenemiyoalrmış hatta biri zekai tahir e gitmiş hiiç memnun değildi..Şöle sölim toplam 6.500 hepsi yani yumurta toplama, transfer felan. ilaçlarda 1500 ttuyor ama raporlu isteyince yarıya düşüyor. onu doktordan rica edersin rapor yazarmısın diye.

Bana da siddetle zekai tahiri öneriyorlar ama ben cok istemiyorum açıkçası bir arkadaşım gazi de aşılama yaptırdı yine 1000 lirayi buluyo devlet olduğu halde...ben biraz daha zayiflayip novaarta gideyim en iyisi en azından güvendiğimiz doktor methini çok duydum her ikisininde

Benim bıraktığım doktor özeldi iki aşılama yaptırdım ikisindede 1500 aldı ve sperme hiç bir islem yapmadi eşimde hareketsizlik vardı onun için bıraktım ben çok içime sinmedi aşılama yapilirken mutlaka yıkanması gerekirmiş kime guvencem bilemedim

Aşılama nedr hç bilmiyorum ama.bizimkinin telk çaresi tüp bebekti ondan yaptırdık. Bnce hiç düşünme novaarta git derim.

KIZLarr transferim 5 haziranda olmştu sonucum olumlu 2 defa kan verdim:)
Ahmet Beyin hastasıyım. Baştan beride burda yazmıştım gerçekten güvenmiştim Ahmet beye. olması için elinden geleni yapıyor. herkeze tavsiye ederim. Buarada trasnfer sürecinde bendeki belirtiler bacaklarıma ağrı girdi,ateş basması oldu, buarada hiç leke yada kan vs gelmedi. herkezde farklıymş ama benn genede yazayım belki bir katkım olur bu durumdakilere diye düşündüm.
Canım çok sevindim..ne güzel bir haber aldım kaç aydır bekliyordum sizlerden de..hayırlı olsun. :) Ben de 10. haftama giriyorum, herşey yolunda gidiyor. novaart'taki bakim/kontrol sürem bitti. 9. haftaya dek orada gebelik kontrollerini yapıyorlar bilgin olsun. şimdi özel hastane arayișindayiz. yazısiriz yine..

sem06 özellkle sana yazıcaltım görürüsün diye düşündüm sonradan:) sende sorularımam cevap vermiştin hatırlrsan.çOOK Teşekkürler. Peki 5 haziranda trasnferm oldu ya gebelk haftasını ona göre hesapşlicam değilmi? Ayrıca 9 haftada orda bttk ten sonra ben gene Ahmet beyle devam etmeyi istiyorum özel muayne ücreti nekadr caba brde gazide doğum yaptırırmı acaba? onları soracam. 1 temmuzda ultrasyonumvar . brde canmn senin beta hcg kaç çıkmştı iki testte de. ultrasyonda belli olur değilmi ikizmi tek mi olduğu?sen bana göre kıdemlisin:))

Canım hayırlı olsun rabbim kucağına almayida nasip etsin inşallah :KK70: bnde ahmet beyin hastasiyim cuma günü transferim var bı önceki sayfada sordum ama kimse cevab vermedi :KK43: bnm ilk transferim olucak rabbin nasip ederse transfer nasıl oluyor can acıtıcı biseymi bide sıkışıklık durumu ne kadar olmalı? Sonda olayından çok korkuyorum onun icin şimdiden stres oldum

Canım hayırlı olsun rabbim kucağına almayida nasip etsin inşallah :KK70: bnde ahmet beyin hastasiyim cuma günü transferim var bı önceki sayfada sordum ama kimse cevab vermedi :KK43: bnm ilk transferim olucak rabbin nasip ederse transfer nasıl oluyor can acıtıcı biseymi bide sıkışıklık durumu ne kadar olmalı? Sonda olayından çok korkuyorum onun icin şimdiden stres oldum
Transferde ağrı sızı olmuyor vajinal muayene gibi hiç endişelenme, 1,5 ltlik şişeyi bitirsen yeterli ama söylenen saatten daha geç alınıyıraun o yüzden merkeze giderken içmeye başla bence, iyi şanslar

X