Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar merhaba tüp bebek hakkında çok bilgim yok bir negatif aşılamam var birde kimyasal gebelik yaşadım yaşım 22 biraz aceleciyiz belki ama daha fazla beklemek istemediğim için tüp bebek düşünüyorum pko hastasıyım eşimde verikosel var novaart da
İLKNUR MUTLU hanıma gitmeyi düşünüyorum ılknur hanımın hastası varsa bana bilgi verebirmi iyi bi doktormu ve novaart da fiyatlar nasıl lütfen beni bilgelendirin.
Hoşgeldiniz..
İlknur hanım hakkında bilgim yok, Mehmet Bey'in hastasıyım ve olumlu sonuç aldım. Eşimde de varikosel vardı. Fiyatlar: tüp bebek 6500 tl, ilaçlar (raporsuz) 1200-1500 tl arası (fazla da olabilir), raporlu olarak bu fiyatlar düşüyor..

Merhaba kızlar kendimi kötü hissediyorum. Nasıl olacak nasıl unutacağım bu bebek işini.düşündükçe kafam çatlıyor.ne yapmalıyım beni biraz teselli edin.

Hoşgeldiniz..
İlknur hanım hakkında bilgim yok, Mehmet Bey'in hastasıyım ve olumlu sonuç aldım. Eşimde de varikosel vardı. Fiyatlar: tüp bebek 6500 tl, ilaçlar (raporsuz) 1200-1500 tl arası (fazla da olabilir), raporlu olarak bu fiyatlar düşüyor..
Teşekkür ederim cevap verdiğin için canım inş bebeğini kucagina almak nasip olur darısı benim başıma..peki sizin ilk tüp bebek tedavinizdemi hamile kaldınız aşılama yaptırdınız mı novaart da

Rica ederim ve aynı zamanda teşekkür ederim, darısı başına olsun..ben 37 yaşındayım, eylül ayında negatif bir aşılama deneyimim olmuştu ama zaten aşılama 5 kadından 1inde tutan birşey, pek bir işlevi yok..ilk tüp bebek denememde olumlu sonuç aldım evet..senin yaşın henüz çok genç aslında, doğal yolla olabiliyorsa bu uygulamayı düşünmeye de bilirsin..

Merhaba kızlar kendimi kötü hissediyorum. Nasıl olacak nasıl unutacağım bu bebek işini.düşündükçe kafam çatlıyor.ne yapmalıyım beni biraz teselli edin.
Canım, durumunu anlamak için olabildiğince empati kuruyorum. elbette bir sürü beklenti, umutlar var işin içinde ve bu yüzden kolay birşey olmadığının farkındayım. yine de bu süreçte üzülmenin de gayet doğal, sağlıklı bir duygu olduğunu söylemek isterim. pes etmeden yola devam etmek bazen büyük sıkıntıların ardından toparlanmakla mümkün. ben, her bir kadının bu güce sahip olduğuna ve senin de bu güçle bu zorluğu atlatacağına inanıyorum. sadece herşeyin yaşanması gerektiğini düşün ve yola kaldığın yerden devam et..

Canım, durumunu anlamak için olabildiğince empati kuruyorum. elbette bir sürü beklenti, umutlar var işin içinde ve bu yüzden kolay birşey olmadığının farkındayım. yine de bu süreçte üzülmenin de gayet doğal, sağlıklı bir duygu olduğunu söylemek isterim. pes etmeden yola devam etmek bazen büyük sıkıntıların ardından toparlanmakla mümkün. ben, her bir kadının bu güce sahip olduğuna ve senin de bu güçle bu zorluğu atlatacağına inanıyorum. sadece herşeyin yaşanması gerektiğini düşün ve yola kaldığın yerden devam et..
Merhaba canım. Çok sağolasın.ben sonuna kadar denemek istiyorum. Ama hep sonu hüsran olunca.hem maddi hem manevi çok yoruldum. Biri deseki sana farklı tedavi deniyelim dese.bilmiyorum Nerede gitsem.benim gibi hiçmi hasta yok.anormal döllenme olan. Sadece benmiyim.

Merhaba canım. Çok sağolasın.ben sonuna kadar denemek istiyorum. Ama hep sonu hüsran olunca.hem maddi hem manevi çok yoruldum. Biri deseki sana farklı tedavi deniyelim dese.bilmiyorum Nerede gitsem.benim gibi hiçmi hasta yok.anormal döllenme olan. Sadece benmiyim.
Belki de çok çok düşündüğün ve hayatının merkezine aldığın için psikolojik olarak kapatıyordur vücut kendini..eşimin bir arkadaşının eşi, yıllarca tedavi görmüş, bir ev parası vermişler bunun için ancak kadında ve erkekte bir sıkıntı olmamasına rağmen bir türlü olumlu sonuç alamamışlar. sonunda, kadının aşırı stresten kendini psikolojik olarak kapattığı, bu yüzden ciddi bir sonuç alınamadığı belirlenmiş. benim de aynı yaşta bir arkadaşım yıllardır çocuk sahibi olmak istiyor. hatta şu an yine tüp bebek tedavisi görüyor. o kadar çok istiyor, ağlıyor ve kendini harap ediyor ki, olacağı varsa da olmuyor. ben de çok istiyordum, sonra aklımı sürekli başka şeylerle meşgul ettim, o aşırı isteğimin geçtiği bir dönemde olumlu sonuç aldım. umarım ve dilerim, sen de kendini toparlayarak, kendini başka şeylere adayarak bu sürecin üstesinden gelecek ve yavrunu kucağına alacaksın.. :)

Belki de çok çok düşündüğün ve hayatının merkezine aldığın için psikolojik olarak kapatıyordur vücut kendini..eşimin bir arkadaşının eşi, yıllarca tedavi görmüş, bir ev parası vermişler bunun için ancak kadında ve erkekte bir sıkıntı olmamasına rağmen bir türlü olumlu sonuç alamamışlar. sonunda, kadının aşırı stresten kendini psikolojik olarak kapattığı, bu yüzden ciddi bir sonuç alınamadığı belirlenmiş. benim de aynı yaşta bir arkadaşım yıllardır çocuk sahibi olmak istiyor. hatta şu an yine tüp bebek tedavisi görüyor. o kadar çok istiyor, ağlıyor ve kendini harap ediyor ki, olacağı varsa da olmuyor. ben de çok istiyordum, sonra aklımı sürekli başka şeylerle meşgul ettim, o aşırı isteğimin geçtiği bir dönemde olumlu sonuç aldım. umarım ve dilerim, sen de kendini toparlayarak, kendini başka şeylere adayarak bu sürecin üstesinden gelecek ve yavrunu kucağına alacaksın.. :)
Merhaba canım belkide haklısın.ama yaşım geçiyor.artık zamanla yarışıyoruz.ne bileyim ne yapmalıyım? Evdeyim de hiç aklımdan çıkmıyor.bazen diyorum unut şu bebiş işini.dışarda bebiş görünce bir kere daha dene diyorum.ne zor işmiş bizim işimiz.Rabbim herkese tatdırsın.çok içim acıyor.

Slm arkadaşlar bende çocuk için tedavi gördüm 2 aşılama yapıldı sonuç negatif Suan bıraktım tedaviyi doktor araştırıyorum yeniden mehmet erdemi tavsiye ettiler ve gördüğüm kadarıyla memnun kalan çok. Mehmet erdemErdem gazi de çalışmıyor mu artik özel muayenesindemi çalışıyor sadece birde muayene ücreti ve aşılama ücretini bilen var mi

Merhaba arkadaşlar bende Allah kısmet ederse Temmuz veya Ağustos adetimde dördüncü tüp tedavime başlıcam Konya dayım ilk üçü Konya da oldu ama artık hem merkezlerin durumu açısından hemde yakınlık açısından Ankara da tedavime başlamak istiyorum aklımda başkent hastanesi Hulusi hoca vardı aslında ama Mehmet hocayı tavsiye eden bir tanıdığımız oldu ikiz bebekleri oldu Mehmet hocanın hastalarıymış onlarda aklım karışık siz ne dersiniz. Merkezde özellikle kontrollerde çok sıra bekleniyor mu yoksa hemen işiniz bitiyor mu malum ben günü birlik gidiş geliş yapacağım için bu benim için önemli bana bir yol gösterin

Hoşgeldiniz arkadaşlar, ben Mehmet Bey'in hastasıyım. ilk tüp bebek denememde olumlu sonuç aldım. eylül ayındaki aşılamadan negatif sonuç almıştım, zira aşılama 5 kadından birinde tutan bir uygulama, çok etkili olduğunu düşünmüyorum. Eylül ayındaki aşılama fiyatı 1250 tl idi, tüp bebek ücreti ise 6500 tl + 1200-1500 tl arası ilaçlar..(rapor verirse doktor, ilaç ücretleri yarıya dek düşüyor.) Merkez genellikle yoğun oluyor. tedaviniz düzgün gidiyorsa, 2 hafta kadar 2 günde bir gidip geliyorsunuz, kendinizi ona göre ayarlayın. Benim Mehmet Bey'e güvenim sonsuz, yine de herkes kendine göre bir değerlendirme yapar elbet. güzel günler dilerim..

Teşekkür ederim arkadaşım ben bir ihtimal üçüncü aşılamayida denesemmi diye düşünüyorum...bundan önce ki iki aşılamam da doktorum spermleri yikamadan yaptı benim çok içime sinmedigi için bıraktım.... birde mehmet erdem de 3 uncu şansımızı denesek diyoruz olması sonrası tüp bebek peki muayene ücreti ne kadar arkadaşım biliyomusunuz

Hoşgeldiniz arkadaşlar, ben Mehmet Bey'in hastasıyım. ilk tüp bebek denememde olumlu sonuç aldım. eylül ayındaki aşılamadan negatif sonuç almıştım, zira aşılama 5 kadından birinde tutan bir uygulama, çok etkili olduğunu düşünmüyorum. Eylül ayındaki aşılama fiyatı 1250 tl idi, tüp bebek ücreti ise 6500 tl + 1200-1500 tl arası ilaçlar..(rapor verirse doktor, ilaç ücretleri yarıya dek düşüyor.) Merkez genellikle yoğun oluyor. tedaviniz düzgün gidiyorsa, 2 hafta kadar 2 günde bir gidip geliyorsunuz, kendinizi ona göre ayarlayın. Benim Mehmet Bey'e güvenim sonsuz, yine de herkes kendine göre bir değerlendirme yapar elbet. güzel günler dilerim..
Teşekkür ederim arkadaşım cevabın için

Teşekkür ederim arkadaşım ben bir ihtimal üçüncü aşılamayida denesemmi diye düşünüyorum...bundan önce ki iki aşılamam da doktorum spermleri yikamadan yaptı benim çok içime sinmedigi için bıraktım.... birde mehmet erdem de 3 uncu şansımızı denesek diyoruz olması sonrası tüp bebek peki muayene ücreti ne kadar arkadaşım biliyomusunuz
Mehmet Bey'in muayenehanesine giderseniz ücret sanırım 350 tl..

Bir arkadaş sanki ilk muayene ücretsiz demişti ama350 bana çok fazla en iyisi başka doktor araştırayim
Muayenehanesinde gider, orada muayene olursanız 350 tl, direkt novaart.a giderseniz ücretsiz.

Ben muayenehane olarak novaart gibi düşündum bir an eğer orada ilk muayene ucretsizse orayı düşünürüm mehmet erdemin methini çok duydum gitmek çok istiyorum bakalım hayırlısı artik

Kızlar bana yardımcı olurmusunuz cuma günü allah nasip ederse transferim var transfer işlemi nasıl birde idrara sıkışıklık durumu nekadar olmalı nolur transfer olan arkadslar yardımcı olursa çok sevinirim

Slm kader arkadaşlarım. Ahmet beyle ilk görüşmemizi yaptık daha önce başka merkezde DHA ve teatrio destekleri ile embriyo kalitesini yakalamıştık lakin tutunma di ahmet hocam ise opema q 10 a başlattı bu üçüncü denemez olacak neden tutunmaz bu sekil problemi olup tutunmayi başaran bende de aynı problem vardı başardık diyen varmı bi nebze moral kaynağı olur??

X