Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Eki Görüntüle 1996040

Şu üçünden birer tabe kaldı bende, soğuk zinciri hiç bozulmadı, ihtiyacın varsa yarın novaarta öğlen gidicem bırakabilirim oraya, satmıyorum, işine yararsa yeter benim için :)
Merhaba canım puregon ve orgalutran aldım.ancak orgalutran yine lazım olabilir.ben perşembe geleceğim kontrole.sen yarın mı geleceksin.başka günde çağırır mı hoca?

Mrb hanımlar bende ahmet hocanın hastasıyım bu ignelerden sadece pregon u dolapta sakladım digeri toz öbürüde oda sıcaklıgında yazıyodu öyle sakladım sorun olur mu acaba

Mrb hanımlar bende ahmet hocanın hastasıyım bu ignelerden sadece pregon u dolapta sakladım digeri toz öbürüde oda sıcaklıgında yazıyodu öyle sakladım sorun olur mu acaba
Olmaz metak etme putegeon dolapta saklanacak sadece, ama diğerleride güneşin altında kalmasın

[Mrb ben hepsini buzdolabında sakladım. sebzelik kısmında . hiçbişey olmadı. tedavim bitti sadece transfer kaldı. Şansımız bol olsun

Olmaz metak etme putegeon dolapta saklanacak sadece, ama diğerleride güneşin altında kalmasın
Teşekkür ederim zaten sadece pregon u dolapta saklıyorum yumurta toplama işlemime cok az kaldı korkuyorum biraz başından geçenler biraz aydınlatabilir mi beni arkadaşlar

Ben daha iğneleri vurunuyom ama yumurta toplama işleminden önceki son dönemdeyim son iğnelerim diyebilirim siz?:KK25:

Teşekkür ederim zaten sadece pregon u dolapta saklıyorum yumurta toplama işlemime cok az kaldı korkuyorum biraz başından geçenler biraz aydınlatabilir mi beni arkadaşlar
Canım, endişelenme hiç..anesteziyle yapıyorlar hiçbirşey hissetmiyorsun, uyuyor oluyorsun o sırada..sonra 1 saat kadar istirahat ediyor, evine gidiyorsun. sıkıntı edilecek hiçbirşey yok..

mrb. anesteziden korkulacak hiç bişey yok . aksine çok iyi. uyuyorsun hiç bişey hissetmiyorsun. ayılınca ağrılar oluyor. hatta benim karnım şişti 1 hafta hep şiş kaldı. sonra indi.

Canım, endişelenme hiç..anesteziyle yapıyorlar hiçbirşey hissetmiyorsun, uyuyor oluyorsun o sırada..sonra 1 saat kadar istirahat ediyor, evine gidiyorsun. sıkıntı edilecek hiçbirşey yok..
Anladım teşekkür ederim bugunlerdede alerjik nezle gibiyim sorun olmaz dediler ama bakalım sonrasında cok agrı oluyor dediler dogru mu

Anladım teşekkür ederim bugunlerdede alerjik nezle gibiyim sorun olmaz dediler ama bakalım sonrasında cok agrı oluyor dediler dogru mu
Ben de hiç ağrı olmadı ama ayni odada yan yatakta yatan bayanda biraz olmuştu.

Canımmm merhaba, nasıl gidiyorrr yolunda herşey dimi.ne zaman gideceksiniz kese görmeye inşallahh
Sağol canım iyiyim, sen de iyisin umarım? İyi gidiyor simdilik. Dün görüştüm Mehmet Bey ile, ayın 30'unda gidecegim, ultrasonla keseye bakacak..

Sağol canım iyiyim, sen de iyisin umarım? İyi gidiyor simdilik. Dün görüştüm Mehmet Bey ile, ayın 30'unda gidecegim, ultrasonla keseye bakacak..[/QUOTE
Hadi güzel haberlerle gel inşallahh... iyyim canım, bi süre bu konusa kendime mola, Ahmet hocayla da konuştuk biraz oluruna bırak tekrar düşünürsen 5-6 ay sonra gene görüşelm dedi. Öyle düşünüyorsm ben de zaten.
Güzel gelişmelerini takip ediyor olacağımmmm:)

Canım tabii vazgeçmek yok..ben de olmasaydı biliyorsun kışın tekrar deneyecektim. güzel yavruların olacak zamanı geldiğinde eminim..kendini toparla, yaz da geliyor cıvıl cıvıl oluyor her yer. kafanı dağıtır, psikolojik ve fiziksel olarak güç toplar yeniden başlarsın. bu kez iyi olacak inş.. :)

Canım tabii vazgeçmek yok..ben de olmasaydı biliyorsun kışın tekrar deneyecektim. güzel yavruların olacak zamanı geldiğinde eminim..kendini toparla, yaz da geliyor cıvıl cıvıl oluyor her yer. kafanı dağıtır, psikolojik ve fiziksel olarak güç toplar yeniden başlarsın. bu kez iyi olacak inş.. :)
Merhaba sem06 bende bu haziranda novaartta 2. Tüp bebeğimi deniyeceğim benim ilkte 2 tane yumurtam çıktı sadece eşimde azospermi eşimde problme derken bende bir sorun var galiba Sizin hormon değerleriniz kaçtı acaba ?

Merhaba sem06 bende bu haziranda novaartta 2. Tüp bebeğimi deniyeceğim benim ilkte 2 tane yumurtam çıktı sadece eşimde azospermi eşimde problme derken bende bir sorun var galiba Sizin hormon değerleriniz kaçtı acaba ?
Merhabalar..sorun olup olmadığını doktor size söylerdi diye düşünüyorum. bizler bazı aylar hiç yumurta üretmezken bazen çok fazla üretebiliyoruz. bende rezerv azlığı vardı ama 7 yumurtam oldu 5i dollendi. eşimde azospermi yok o yüzden bilemiyorum ama zaten tedavide azospermide sanırım mikroenjeksiyon yapıp yine bir şekilde yumurtanın döllenmesini sağlıyorlar. hormon değerlerimi çok bilemiyorum, ama normal değerlerdeydi sanırım. herşey gönlünüzce olsun.

X