Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

merhaba canım benimde belirtilerim bu şekilde olmuştu kasıkta batma ve adet ağrısı gibi ağrılar. Şimdi oğluşum 7.5 aylık oldu Ahmet hocanın hastasiydim çok şükür ilk denemede nasip etti Rabbim. İnsAllah sende hayırlı güzel haberlerle gelirsin[
Ne kadar guzelll..sağlıkla büyüsün umarım :)
5.gün transferimden sonraki 4.gün başladı ağrılarım, diken üstündeyim, acaba regl mi olacağım diye..sizde de mi bu günlerde başlamıştı, nasıl ne kadar sürdü, başka bir belirti var mıydı

Sonuç alana kadar devam etti sonrasında ohss olduğum için o ağrılardan çok ohss sıkıntısi ile ugrasmistim

ohss çok sıkıntılı olduğunu duymuştum. neyse ki herşeye değmiş.. :KK66:

Kızlar selamm.. benim kanamam azaldı ama haala devam ediyor. Hcg de az da olsa artış olmuş o yüzden ümitsizliğe kapılmak istemiyorum. Ahmet hoca nın numarası olan var sa özelden bana yazabilir mi.. onca emek maddi manevi, hani klinikten arabasına geçerken bile bi alo diyebilirler insan doktoruyla görüşmek istiyor , acile gidiyorsun doktorunla görüş, kadın doğumcuya gidiyorsun doktorunla görüş, normal olan da doktorla görüşmek değil mi, hep mi böyle olur bilmiyorum da ... ordan bi görevlinin arayıp şu iğneyi vurulun neden oldu kanama bilemiyoruz demesi işi biten ticarethane imajı veriyor malesef :KK43:
Canım bende Ahmet hocanın hastasıyım ikizlere hamileyim dr kontrolune de ona devam ediyorum cok ta memnunum ve seviyorum. Tüp bebek aşamasında numarası ben de de yoktu suan var ve mutlaka dönüş yapıyor.

Kızlar merhaba bişey sorucaktım ben mehmet hocanın hastayım bugün kontrole gittim 13+3 haftalık olması gerekirken 12+6 çıktı bebeğim.. hocaya dedim gerilemiş mi bebek diye yok tam ölçemedim hareketlerinden dolayı dedi ben cok evhamlı biriyim acaba beni üzmemek için mi bişey demedi diye düşünüyorum ? 3 hafta sonra tekrar gel dedi. Yani 16 haftalıkken falan. Gelirken de tsh, tam kan sayımı gibi testleri yaptır gel dedi. Siz de yaptırmışmıydınız bu testleri? Acaba bugün bi sıkıntı olduda ondan mı istedi ki testleri?

Canım bende Ahmet hocanın hastasıyım ikizlere hamileyim dr kontrolune de ona devam ediyorum cok ta memnunum ve seviyorum. Tüp bebek aşamasında numarası ben de de yoktu suan var ve mutlaka dönüş yapıyor.
Ulaştım cnm sağolsun ilgilendi dönüş yaptı. Benim bugün 8.günüm. Ve 6.günümden beri kanamam durmadan devam ediyor. İki embriyo koymuşlardı biriyle ilgili sıkıntı olmuş olabilir dedi. 7.gün hcg 28 çıktı. Yarınki bize netlik kazandıracaktır dedi.. inşallah artmaya devam eder hayırlısıyla...

Kızlar merhaba bişey sorucaktım ben mehmet hocanın hastayım bugün kontrole gittim 13+3 haftalık olması gerekirken 12+6 çıktı bebeğim.. hocaya dedim gerilemiş mi bebek diye yok tam ölçemedim hareketlerinden dolayı dedi ben cok evhamlı biriyim acaba beni üzmemek için mi bişey demedi diye düşünüyorum ? 3 hafta sonra tekrar gel dedi. Yani 16 haftalıkken falan. Gelirken de tsh, tam kan sayımı gibi testleri yaptır gel dedi. Siz de yaptırmışmıydınız bu testleri? Acaba bugün bi sıkıntı olduda ondan mı istedi ki testleri?
Canımm, sanırım 30.haftalara kadar böyle durumlar oluyor, geride ya da ileride oluyor bebekler, sonra düzeliyor. Etrafımda çok şahit oldum, eğer sıkı tılı bir durum görse 3 hafta uzun bir süre canım, daha erken çağırırdı.. biraz rahat olmak lazım da işte yapamıyoruz bitürlü... Allah yardımcın olsun canımm...

yok canım ölçümlere takılma eger sıkıntı görseydi daha erken cagırırdı. O testleri bizden de istedi Ahmet hoca benim doktorum ama o haftada istenen testler. Sıkıntı olunca söylüyorlar.

Ulaştım cnm sağolsun ilgilendi dönüş yaptı. Benim bugün 8.günüm. Ve 6.günümden beri kanamam durmadan devam ediyor. İki embriyo koymuşlardı biriyle ilgili sıkıntı olmuş olabilir dedi. 7.gün hcg 28 çıktı. Yarınki bize netlik kazandıracaktır dedi.. inşallah artmaya devam eder hayırlısıyla...
İnşallah bhcg artar hadi güzel haberlerini bekliyoruz

Canım hep merak ediyorum durumunu.
inanıyorum ki bebekler için herşey yolunda gidecek..olumlu düşün daima..

Kızlar haziran da başlıyorum ben de Nova da. Yumurta toplama da anesteziden falan korkuyorum ben benim gibi olan var mı? Hiç anestezi almadım daha önce. Bir de eşleri de o bölüme almıyorlarmış galiba. Bana biraz bilgi verir misiniz

E Ececim çok sağol canım içim rahatladı biraz baştan beri sıkıntılı bi hamileliğim olunca herşeyi kafaya takar oldum İnşallah sağ salim kucağımıza almamız nasip olur..
@Teletabiii haklısın canım en kötüsü stres ama dediğin gibi elimizde değil :KK43: seninde hayırlı haberlerini bekliorm inşallah canım..

Canımm, sanırım 30.haftalara kadar böyle durumlar oluyor, geride ya da ileride oluyor bebekler, sonra düzeliyor. Etrafımda çok şahit oldum, eğer sıkı tılı bir durum görse 3 hafta uzun bir süre canım, daha erken çağırırdı.. biraz rahat olmak lazım da işte yapamıyoruz bitürlü... Allah yardımcın olsun canımm...
haklısın canım en kötüsü stres ama dediğin gibi elimizde değil :KK43: seninde hayırlı haberlerini bekliorm inşallah canım..

merhaba canım benimde belirtilerim bu şekilde olmuştu kasıkta batma ve adet ağrısı gibi ağrılar. Şimdi oğluşum 7.5 aylık oldu Ahmet hocanın hastasiydim çok şükür ilk denemede nasip etti Rabbim. İnsAllah sende hayırlı güzel haberlerle gelirsin
Merhabalar yeni üyeyim ben de ahmet hocanın hastasiyim. Bugün transferde ikinci günüm ama batma veya ağrı hiç yok. Sanki ilk gün daha cok batma var gibiydi. Belirtileri kaç gün içinde beklemek lazım?

[CANIM ANESTEziden hiiç korkma. ben apandis ameliyatı olmultum yıllar önce. ozamn aldım .şimdide yumurta toplamada aldım bak birde kistim vardı geçenlerdede o ameliyatda aldım. negüzelm uyuyorsun hiiçç bişey hissetmiyorsun. hiç korkma. sadece yumurta toplama bitinp ayılınca ağrılar oluyor. oda 1 haftada geçiyor. bende birde karnımda şişlik oldu hem iğneler hemde yumurta toplanınca. sende de olursa korkma yani.

Mrb kızlar bende Mehmet hocanın hastasiyim bugün 4.gunum hamile olan arkadaşlar şu mübarek gecede bizlere dua edin lütfen benim bu 2. Denemem dondurulmuslar ile inşallah Rabbim ol der nasip eder dualarda birbirimizi unutmayalım insallahh ... Kızlar bi de olmayacak diye çok korkuyorum yaa olmama duygusu çok korkutuyor :KK17:

Merhabalar yeni üyeyim ben de ahmet hocanın hastasiyim. Bugün transferde ikinci günüm ama batma veya ağrı hiç yok. Sanki ilk gün daha cok batma var gibiydi. Belirtileri kaç gün içinde beklemek lazım?
Merhaba hoşgeldin.. :KK66:
Batmalar, ağrılar bünyeye göre değişiyor. Benim ilk 3 gün ara ara batmalarim oldu; sonraki günler âdet ağrısı şeklinde ağrılarla birlikte yaşamaya başladım. gün ilerledikçe farklı boyutlarda farklı şeyler yaşamaya başlıyorsun. bazı bayanlarda da hiçbir belirti olmuyor..belirtilen ziyade sonuç önemli..her belirtiyi gösterebiliriz ama tutunmamış olabilir embriyolar ya da tam tersi..

Merhaba hoşgeldin.. :KK66:
Batmalar, ağrılar bünyeye göre değişiyor. Benim ilk 3 gün ara ara batmalarim oldu; sonraki günler âdet ağrısı şeklinde ağrılarla birlikte yaşamaya başladım. gün ilerledikçe farklı boyutlarda farklı şeyler yaşamaya başlıyorsun. bazı bayanlarda da hiçbir belirti olmuyor..belirtilen ziyade sonuç önemli..her belirtiyi gösterebiliriz ama tutunmamış olabilir embriyolar ya da tam tersi..
Hosbulduk
Eğer dediğin gibi ise sanırım tutunamadılar çünkü hiç bir şey hissetmiyorum. Genelde afetlerim de çok ağrılı geçer. Üzüldüm...

Hosbulduk
Eğer dediğin gibi ise sanırım tutunamadılar çünkü hiç bir şey hissetmiyorum. Genelde afetlerim de çok ağrılı geçer. Üzüldüm...
Benim de regl dönemim çok ağrılı geçer..özellikle ilk iki gün oldukça kötü olurum. Adet ağrıları, karin şişliği ve Batmalar dışında ben de pek birşey hissetmiyorum, seninkiler in tutunmadigini düşünmüyorum, sakın olumsuz düşünme hep olumlu olsun düşüncelerin..

Benim de regl dönemim çok ağrılı geçer..özellikle ilk iki gün oldukça kötü olurum. Adet ağrıları, karin şişliği ve Batmalar dışında ben de pek birşey hissetmiyorum, seninkiler in tutunmadigini düşünmüyorum, sakın olumsuz düşünme hep olumlu olsun düşüncelerin..

Çok teşekkür ederim anlayan biri ile konuşmak öyle iyi geliyor ki. İnşallah her isteyenin gönlüne göre hayırlısı ile olur.

Kızlar, merkezde gebelik testini ne kadar süre gerçekleştiriyorlar, ne kadar bekliyoruz sonuç için?

X