Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Mrb kızlar bebislerim i aldım geldim evime insallahh hep benimle kalırlar biraz kasık ağrısı var ama bebislerim dir onlar insallahh hepimiz en kısa zamanda kucaklarimuza alırız pozitif görürüz ...

Canım, ben de hep batmalar oluyordu ancak bugün bende de hafif hafif adet ağrısına benzer hareketlenmeler var, yokluyor anlayacağın. vajinal jel de krem renginde tortu olarak geldi. Moralini bozma, lekelenmeler olabiliyormuş pembe ve kahverengi, implantasyon kanaması da olabilir ilerleyen günlerde ki bu da zaten yerleşmenin olduğunu gösterir..

Mrb kızlar bebislerim i aldım geldim evime insallahh hep benimle kalırlar biraz kasık ağrısı var ama bebislerim dir onlar insallahh hepimiz en kısa zamanda kucaklarimuza alırız pozitif görürüz ...
Hayırlı olsun, umarım herşey güzel olur senin ve bebeklerin için.. :)

Kızlar geceye doğru kanamam başladı ve şuan resmen regl ağrısıyla birlikte regl kanamam var, ped anca iş görüyor. 5. Gün embriyosu ve transfer sonradı 6.günüm. Klinik pazar kapalı, Ahmet hocanın numarası da yok ve bulunduğum ilçenin acilinden de hayır yok nolur akıl verin yol gösterin

Canım çok geçmiş olsun, adet ağrısı gibi ağrı gece bende de oldu. Mehmet beyin hastasiyim ben, o yüzden numarası bende yok..gece yazmışsın, umarım bu saate dek durumun hafiflemistir. yine de bir acile gitmen de fayda var..

Tatlım kanamam artarak devam ediyor, bildiğin adet gibi parçalar atıyorum; sağolsun bir arkadaş mehmet hocanın numarasını yolladı, hcg baktır tutmamış olabilir dedi. 19 çıktı sonuç. Şimdilik ilaçlara devam et dedi. Ama karnım çok ağırıyor kıvranıyorm resmen, söylemesi ayıp patır patır da kanama oluyorum

Canım, Mehmet beyin numarası bende olsa verirdim ama maalesef bende de yok..Ankara'da oturduğum için birşey olsa giderim hemen diye düşündüm, almadim, bu cuma gerekirse alırım, ne olur ne olmaz..ben de okudum bir yerde, bazı kadınların bünyesi kanama yapabiliyormuş belki seninki de öyledir. hcg düşük çıkmamış, süreç devam gibi..ben mi yanlış yorumluyorum bilemedim, bir netten araştır istersen..

Valla ben Ankara dışı olmama rağmen telefonu akıl edemedim canım. Bişe olursa merkezi ararm dedim ama pazar gününe ihtimal vermemişm demekki.. düşük değil gibi ama afedersin foşur foşur kanamam var, yarın ola hayır ola ne diyelim ki artık..

Hamilelik haftasına göre normal hCG değerleri aşağıdaki tabloda verilmiştir (tek embriyolu hamilelik için):

Hamilelik Haftası

Transfer Sonrası Gün Sayısı

hCG(mlU/ml)
3

5-9

0-5
4 14 5-450
5 21 180-7500
6 28 1.100-56.500
7-8 35-42 7.600-230.000
9-12 49-70 25.300-300.000
13-16 77-100 14.000-250.000
17-24 4.000-170.000
25-40 3.000-115.000
Doğumdan 4-6 hafta sonra <5

Bazı hamileliklerin düşük hCG seviyelerine rağmen normal seyrettiği doğrudur. Erken dönem hamileliklerin normal şekilde devam edip etmediğini öğrenmenin en iyi yolu 2 gün arayla kan testini 2 kez daha tekrar etmek ve hCG seviyesinin yeterli düzeyde artıp artmadığına bakmaktır."
Bunu buldum nette, belki işine yarar..Evet, yarın ola hayrola, herşey yoluna girsin inş..

Arkadaşlar merhaba. benim donurulmuşla transferim yapılacak. ilk defa tüp bebek tedavim . tansfer sürecim kistden dolayı ertelendi. adetin 2 yada 3. günü ara dedi Ahmet hoca. ondan sonrasında ne olacak vede nekadar süre sonra transfer yapılır acaba?bilgi verirseniz sevinirim.

Canım gidince muane eder bu kan alıyorlar estrofem folikasit başlıyorsun 15 ile 20 gün arası sürüyor bu süre sarfinda 1 2 sefer daha muaneye çağırıyor rahim kalınlığına bakiyormus sonra transfer olacağı gün söyleniyor gidiyorsun hemen olup geliyor Sun iğne vs yok daha rahat bir süreç canım ....

Kızlar selamm.. benim kanamam azaldı ama haala devam ediyor. Hcg de az da olsa artış olmuş o yüzden ümitsizliğe kapılmak istemiyorum. Ahmet hoca nın numarası olan var sa özelden bana yazabilir mi.. onca emek maddi manevi, hani klinikten arabasına geçerken bile bi alo diyebilirler insan doktoruyla görüşmek istiyor , acile gidiyorsun doktorunla görüş, kadın doğumcuya gidiyorsun doktorunla görüş, normal olan da doktorla görüşmek değil mi, hep mi böyle olur bilmiyorum da ... ordan bi görevlinin arayıp şu iğneyi vurulun neden oldu kanama bilemiyoruz demesi işi biten ticarethane imajı veriyor malesef

bende böle şeyleri duyunca korkuyorum ama. benm arkadşm orda yaptrdı tavsiye atti. hamet beyin numaarsını almış hatta aradığında meşgul olunca, mesajla geri dönüyormuş Ahmet bey. İNŞ seninde sonucun olumlu olur canm.

Mrb hanımlar yeni üyeyim bende novaart da ahmet hocanın hastasıyım iğnelere dün başladık süreci cok fazla anlatmıyorlar normal mi biz biliyoruz iyi kötü ama eminim olmadı

Mrb hanımlar yeni üyeyim bende novaart da ahmet hocanın hastasıyım iğnelere dün başladık süreci cok fazla anlatmıyorlar normal mi biz biliyoruz iyi kötü ama eminim olmadı

Kızlar teşekkürler iyi dilekleriniz için.. ben memnunum hastaneden de Ahmet hıcamdan da, sadece yoğunluktan dolayı olsa gerek birebir telefonla ulaşmak zor oluyor. Hani hemşireler vs çok ilgililer sorularınıza hocalara danışıp dönüş yapıyorlar mutlaka da sadece manevi olarak insan doktoruyla görüşünce daha bi güvende hissediyor sanki. Olumsuz olursa eğer ki inşallah olmaz, tekrar orda denemeyi düşünüyorum , hani güven açısından hiç bir sorunum yok.. siz de güvenin , az şey bilmek daha iyi bu süreçte bence, yoksa çok sorguluyoruz. Ben de hiç bişe sormadan dediklerini yaptm sadece, aklıma takılanları danıştım tbaiki ama çok da incelemedim açıkcası

BEn de bugün nova artdaydım.adetin 3. Günüydü. Ultrasonda 5 tane bir tarafta 3 tane diğer tarafta yumurta görüldü, bu sayılar normal mi , rezerv açısından ?

Merhaba. süreci anlatmıyolar sadece sırası gelince sölüyolar zaten. hatta mesela yarın aricaz diyolar hep te vaktinde arıyolar. sizi bilgilendiriyolar. Şöyel sölim Ahmet hoca işini sessizce hallediyolar güvenebilrsin:) arkadşmda orda yaptrdı şimdi çocuğu var o da öle diyor. sen aklına takılanı sor yeterli. ama çokda ayrdıntıya girme çnkü çok sorgulatmakda istemiyolar. Bizim psikoljımız içinde bu iyi. Zaten onlar gerekeni söylüyolar.

Mantıklıyım aslında içimi rahatlattınız tşkler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…