Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

38 yaşındayım, yaşım ilerlediği için yumurta kalitesi sorunundan ama ben doğal hamile kalabiliyorum, ilk denemede, sadece 2 yumurtam toplandı 1 embriyom 2,günde transfer edildi ,kızımız doğdu çok şükür, sıkıntılı süreç Allah hayırlısını versin ,kolaylıklar diliyorum

Güle güle büyütün evladınızı, 2.gun embriyosu mu..Allahim bizlere de nasip etsin inşallah.Benim de dogal bir gebeligum var...dusuk olmustu yillar once...yaştan dolayı beklemek.istemiyoruz.

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebeğe başliycam su an araştırma yapıyorum merkezler hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum okuduğum kadarı ile olumlu yorumlar var size sorum şöyle olacak doktorlar nasıl ilgili mi sorularınıza cvp alabiliyormusunuz birde ücret olarak kaça maal oluyor raporsuz falan muayene ücreti falan nasıl teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebeğe başliycam su an araştırma yapıyorum merkezler hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum okuduğum kadarı ile olumlu yorumlar var size sorum şöyle olacak doktorlar nasıl ilgili mi sorularınıza cvp alabiliyormusunuz birde ücret olarak kaça maal oluyor raporsuz falan muayene ücreti falan nasıl teşekkür ederim
doktorlar yeteri kadar bilgi veriyor ne eksik ne fazla, sorularına cevap alıyorsun, biraz kalabalık oluyor, ücret ben yaptırdığımda 6000 lira idi benim ilaçlarımda toplamda 2300 olmuştu benimde raporum yok, şimdi 6500 olmuş sanırım, ücreti nakit alıyorlar yumurta toplama gününde, ilaçları kredi kartı ile aldık biz ama sanki borçlanarak alanlarda vardı, tedaviye başlanacak ise muayane ücreti vermiyorsun ama tüp bebek olmaz derslerse arkadaşımdan 400 almışları, şimdiden kolay gelsin allah işini rast getirsin

Degerlerım çok güzel gıdıyordu bgn malesef düşmüş olmadı sağlık olsun dıyorum

Ben çok üzüldüm çünkü benzer şeyler yaşıyoruz benim zaten ilk değerimden sonra hep sıkıntılı oldu gün aşırı hep gidiyorum kan veriyorum ultrason son 2 değerdir çok az düşüyor dış gebelik mi düşük mü yapıcam belli değil :KK43: neyle karşılaşıcam belli değil :KK43: günlerdir gönlüm o kadar yoruldu ki:KK43:

Napcz ya benım bugünde bıraz yüksek çıkmış ne olacak böyle kanama varmı sızın kaçıncı gununuz

Güle güle büyütün evladınızı, 2.gun embriyosu mu..Allahim bizlere de nasip etsin inşallah.Benim de dogal bir gebeligum var...dusuk olmustu yillar once...yaştan dolayı beklemek.istemiyoruz.
teşekkür ederim inşallah siz de evladınıza en kısa sürede kavuşursunuz, bence de beklemeyin zaman acımasız geri alınmıyor geçiyor hayırlısı olsun

X