Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

bizim nisan ayında 11 milyondu bugün ise 2 milyona düşmüş fakat ahmet hoca bazen değerler inip çıkabilir bozmayın moralinizi 2 hafta sonra tekrar bi test yapalım asıl ozaman karar verelim ne yol izleyeceğimize dedi

İyi aks kızlar gonal f 450 menapur cetrotide verildi...ilaç raporu çıkacak ...merkez çıkartacak...bugün başladık hadi hayırlısı..

Sperm testi için sakin uzulne canım neden dersen eşim ilk sperm testini çok güvenilen bir lab. Vermişti...tuvalette...adam yarım saat kaldı ...çıkınca kan ter içindeydi bizim spermlerin hareketliliği 0 çıktı...doğarken ölmüşler..bir sonraki test ise tüp bebek merkezindeydi...özel oda rahat...spermler cosmus hareketlilik %45 ...

Arkadaşlar Allah yardımcımız olsun ilk defa gidicez bizde
size deneyimli kişiler olarak bir kaç soru sormak istiyorum; ilk muayeneye giderken neye dikkat edelim ne yapıyorlar sadece elimde birkaç ay önce yaptırdığım hormon tahlilleri ve eşimin spermiyogram ve kurger testi var onun dışında ne yapalım yada neye hazırlıklı olalım bide ücret konusunda bilgi verirseniz şimdi kendi aramızda konuşalım süpriz olmasın şimdiden sorularımla ilgilenip cevap verdiğiniz için teşekkürler. .

Hayırlı olsun cok sevindim sizin adınıza lucrin kaç gün kullandınız?Bende başladım kullanmaya inş banada öyle bir mucize olur :) :)
Mrb canım tsk ederim 19 gün kullandım lucrini reglim in 12. Günü geçiodu artık suphelndim hem regl olcakmisim gbi kaşık ağrım vardı hem sokulemiodum meğer bebekmis

Canim ilk muayene ücretsiz zaten sen elindeki bütün tahlilleri ni getir onlarada bakiolar gerekirse zaten tekrar yapiolar test filan önce seni muayene edecek alttan snra zaten aşılama yada tüp bebek için yonlndirir doktorun fiyatları ozamn muhasebeyle konuşuyorsun ödeme konusunda kesinlikle bunaltmiolar kafan rahat olsun ins ii haberlerini alırız

Aysemm anakarada nerde kalacaksınız biz hala tam olarak karar veremefik
Canım eşim asker ordu evinde kalmayı düşünüyoruz.cumartesi gidicez bakalım.ben gonal f den 150 ve merional vuruluyorum suan c.tesi cetrodine de eklenebilir.biz de ilaçları ordan aldık rapor sonra çıkarılır dediler ama ben onların çıkaracağını düşünmemiştim, sen tekrar ne zaman gidicen sanırım aynı zamanlarda olacak transferimiz.buarada kalacak yer için birileri konusuyordu 500 dediler ben yanlış anlamadiysam.

Nerden geliyorsunuz ?
Mersin den canım, sanırım sen ankara dasin.buarada ben de sana birşey sorucam.yumurta toplama ya da transfer de eşler bekleme salonunda mı kalıyor odaya gelemiyor mu.eşler ellerinde çanta bekliyorlardı da merak ettim.

Canim bizde orduevinde kalmistik sana tavsiyem bulundugun devlet hastanesinden sevk al esini refakatci yazdir esin ücretsiz kalir orada bu durumda.. biz öyle yaptik geceligi 16tl

Mersin den canım, sanırım sen ankara dasin.buarada ben de sana birşey sorucam.yumurta toplama ya da transfer de eşler bekleme salonunda mı kalıyor odaya gelemiyor mu.eşler ellerinde çanta bekliyorlardı da merak ettim.
Ayseeem yumi toplamada anestezi uzmani 2 kisi ve dr oluyormus.transferde hemsire ,dr ce aile yakini biri olabiliyormus.

Ayseeem yumi toplamada anestezi uzmani 2 kisi ve dr oluyormus.transferde hemsire ,dr ce aile yakini biri olabiliyormus.
Canım ben işlemden sonrasını sormuştum, herkesin eşi çantayla bekleme odasında olunca acaba odalar 2 kişilik falan da ondan almıyorlar mı içeri dedim

Canım ben işlemden sonrasını sormuştum, herkesin eşi çantayla bekleme odasında olunca acaba odalar 2 kişilik falan da ondan almıyorlar mı içeri dedim
Canim ben de yarin ogrenecegim.arkadasim 3 aylik hamile.kendisinin de transferi novaartda oldu.onun soylediklerini aktardim sana.

Arkadaşlar bugün kan baktırdım sonuç negatif tutmadı yani (

Arkadaşlar bugün kan baktırdım sonuç negatif tutmadı yani (
Bende seni merak ediyordum canim yarindi normalde test günün.çok üzüldüm yaa çok geçmiş olsun.ama yıkılmak yok bak bende 5ay içinde 3.denemem olacak.tekrar denersin allah güç kuvvet versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…