Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

selam kızlar nasılsınız ? ben gecen ay 2 şubatta transfer olup 11 şubattada adet olmuştum bu ayda daha tık yok acaba sizin negatiften sonrakı adetiniz nasıldı?
Canım gec adet olabilirsin ilaçlardan dolayı yani öyle söyleyen arkadaslar var.. Tabi inşallahh olmazsın adet güzel haberlerini alırızz :))))

Canım novaart tüp bebek ücreti 6,500 ilaçlarda aşağı yukarı 1,500 fln tutuo.. ama ücret konusunda konusursan yardımcı olabilirler şehirdısından geldiğini fln söylersin
Teşekkür ederim canım cevabın için, bir de saçma gelebilir ama tamamen bilmediğimden, karta taksit gibi durumlar olabiliyor mu:) ilk kez muayene için adetli mi gitmeliyim sizce

Teşekkür ederim canım cevabın için, bir de saçma gelebilir ama tamamen bilmediğimden, karta taksit gibi durumlar olabiliyor mu:) ilk kez muayene için adetli mi gitmeliyim sizce
Rica ederim Canım ben karta taksit yapılmıyor diye biliyorum ama isterseniz arayıp sorabilirsiniz nebi beyle görüşmek istediğinizi söylerseniz sizi bilgilendirecektir :)) ben adetli gitmiştim canım diğer adetimlede başlamıştım tedaviye ama eğer sorun her iki tarafta ise adetinizden önce gidip tahlillerinizi yaptırırsanız daha kısa sürede başlarsınız tedavinize

Çok teşekkür ederimm.. Allah sizin de yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh...

Pazar transfer olmuyo diye biliyorum ama zaten 5.güne gidilip gidilemiyeceğini anlıyorlar beni 2.gün araıp 5.günd gideceklerini söylemişlerdi onun ayarlamasını yapıyorlar

Canım bi şey daha sorucam izninle...toplama ve transferi bizzat Mehmet Hoca mi yapıyo ? Baska yerlerde farkli olaylar duyuyorum. Insanlar o doktor icin giderken bir de bakiyolar doktorun yuzunu dahi goremiyorlar.

Canım gec adet olabilirsin ilaçlardan dolayı yani öyle söyleyen arkadaslar var.. Tabi inşallahh olmazsın adet güzel haberlerini alırızz :))))
Bilmiyorum canım hiç kendiligimden kalacagima inanmıyorum hayirlisi bakalım senin nasıl gidiyor gördunmu keseyi

Canım bi şey daha sorucam izninle...toplama ve transferi bizzat Mehmet Hoca mi yapıyo ? Baska yerlerde farkli olaylar duyuyorum. Insanlar o doktor icin giderken bir de bakiyolar doktorun yuzunu dahi goremiyorlar.
Yok canım transferede toplamayada mehmet hoca giriyo.. hatta benim 2.denememde transferim öğlen olucakdı mehmet hoca öğlen olmayacagı için arayıp sabah gelin dediler sabah gitmiştim

Bilmiyorum canım hiç kendiligimden kalacagima inanmıyorum hayirlisi bakalım senin nasıl gidiyor gördunmu keseyi
Hiç belli olmaz canım Rabbim ol derse olur inşallahh :) gördüm canım dün cuma günü tekrardan çağırdı mehmet hoca bakalım çok ağrılarım var benimde idare ediyorum

Amin inşallah Hayır novaart 1 kere denedik.bizim sebebi bellideğil diyorlar.döllenme zamanı anormal döllenme fazla oluyor.o da neden olduğu bilinmiyor. Genetik testte yapıldı.herşey normal.Rabbim istese herşey oluverir.bizimde imtihanımız bu şekilde. Rabbim isteyen herkesin kucaklarını doldursun.

merhaba diger tedavileriniz nerde yapildi bizde 6. tedaviye baslicaz ama merkeze karar veremedik novart aklimizda tavsiye edermisiniz
Merhaba canım hayırlısı olur inşallah. Hocalar çok konuşmaz ama çok iyiler.başta çok mütevaziler.diğer doktorlar gibi kasıntı değiller.kendini çok güvende hissediyorsun.tavsiye ederim.ama sonuç Rabbime kalmış.diğerlerini nerde yaptırdın?

Merhaba canım hayırlısı olur inşallah.hocalar yardımcı olurlar ücret yönünden.kaçıncı deneme ilk mi? Nerden gelicen? Adetliyken gelirsen daha iyi olur.2.yada 3.günü ilk ultrason yapıyor.sonra ona göre karar veriyor ne yapacağına.biyopsi yada histeroskopi isteyebilir.herzaman ilk başlarken adetliyken bakıyor.

Yani 2 yıl olucak evleneli, başından beri sitiyoruz, çikolata kistlerim vardı laparoskopiyle aldırdım, sonrasında bi 6 ay bekledik olmaynca 3. Gün testleri, eşimin testleri hsg falannhepsine baktık temiz çıktı çok şükür, aşılama için klomen tedavisine başladık ama ilkinde yumurtam yeterli büyümedi, ikincisinde biraz büyük kistlerim oldu derken aşılama da olamadı haala. Artık yoruldum heray ayrı bi hüsran yaşamktan. alanında uzman biriyle de görüşmek istiyorum. Zonguldaktan gelicem canım, bakalım hayırlısı olur inşallah

Canım senin hikayen benimkinin aynısı, ben de laporoskopi ile çikolata kistlerimi aldırdıktan sonra yumurta rezervim çok düşmüştü, epey bekledikten sonra fsh da yükselinde tüp bebek denedik. Novaarttaki ilk, toplamda 3. denemem de çok şükür pozitifi gördüm. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah, ben herkese dua ediyorum. Çok zor biliyorum ama sabırlı ve umutlu olun her zaman.

Teşekkür ederim canım, aminn inşallahh.. Sen de hayırlısıyla alırsın evladını kucağına inşallah... Buradaki doktorum da iyi aslında ama imkanlar kısıtlı işte, hormonlarım doktorumun dediğine göre tam sınırdaymş, yaşım da 32 oyalanmak istemiyorum artık yok ilaç yok aşılama falan, maddi durumu da biraz toparlayp olsun artık inşallaj hayırlısıyla diyorum

Evet canım Rabbim ol derse olur biz gönlümüzü ferah tutalım ve istemekten hiç vazgeçmeyelim.. İnşallah Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin.. bence kendinizi hazır hissettiğiniz zaman tekrardan deneyin İnşallah bu son denemeniz olur bebişlerinize kavuşursunuzz

Canım benimde çikolata kistim var her iki yumurtalığımda da bende aşılama denedim olmadı.. bazı doktorlar kistlerim için ameliyat dedi bazıları olmaz dedi en son mehmet hocaya gittim ameliyat etmem dedi ve tüp bebek denemeye karar verdik.. İnşallah seninde tedavin hayırlı olur canım en kısa zamanda bebişini kucağına alırsınn

İnşallahh canım yaa aminnnn , tüm isteyenlerin kucağını doldursun Allahım inşallah... Ya inşallah gene biraz bekleyelim falan denmez hemen başlar gidince tedaviye, hep hayırlı zamanda diyorum ama beklemeye de tahammülüm kalmadı artk

Canım sen başlamaya karar verdiğin zaman muayne ediyolar kan alıyorlar kan sonucuna görede ilaçlara başlatıolar yani ben ilk görüşmeye gitmiştim mehmet hoca sen ne zaman istersen başlarız demişti bize bırakıyo kararı

Hayırlısıyla olur inşallah.tedavi süreci zor ama hep bir umut var.bebiş için canım feda.hep bebiş görünce içim acıyo. Ne yapalım sabır.vardır bunda da bir hayır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…