Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Amin canım benm amin inşallah normalde narkozdan korkmam ama ilk defa olucak çok bilgisizim bu konuda inslalah herşey düzgün şekilde ilerler bu yolda sabır gösteren herkeze Rabbim nasip etsin tek duam bu çok teşekkür ederim

Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahh.. yok ben sabah erken gittim saat 10 gibide ayrıldım merkezden.. transfere kadar imkanınız varsa yatıp dinlenin pozitif sonuçlarınızı alırız inşallahhh..

Aminnn inşallah...Rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün...kucaklarımiza sağlıkla eblatlarımizı alıriz tez zamanda

Heyecanlıyım nasil gecer 12 gün ve transfere kadarki süre de cabası. Toplamadan sonraki gün öğleden önce mi - öğleden sonra mı arıyolar embriyoların bölünmesi icin bilgi vermeye? telefona yapışırım artık.

Beni toplamadan sonraki gün 12.30 da aramışlardı canım diğer günde 9.30da yani değişebilir :) 12 gün için ise istersen oyalanıcak bişeyler bul simdiden ben telefonuma oyun indirdim onu oynuorum :)

Kızlar kısmet olursa pazartesi Ahmet hocaya muayeneye başlycam. Adetimn 3. Günü olacak da bu durumda alttan mı muayene oluyor ultrasonla karından bakıyor?

Kızlar kısmet olursa pazartesi Ahmet hocaya muayeneye başlycam. Adetimn 3. Günü olacak da bu durumda alttan mı muayene oluyor ultrasonla karından bakıyor?

Hayırlısı olsun canım. Dilerim her şey yolunda gider ve güzel müjdelerini alıriz.
Evet her iki sekilde de muayene yapılıyor canım. Alttan ve karnından.

Beni toplamadan sonraki gün 12.30 da aramışlardı canım diğer günde 9.30da yani değişebilir :) 12 gün için ise istersen oyalanıcak bişeyler bul simdiden ben telefonuma oyun indirdim onu oynuorum :)

Aradılar sabah canım. 8'i döllenmiş yumişlerimin. 1' i döllenmeyi bırakmış şu an 7 tanesi devam ediyor. Allah'ın izniyle inşallah bizimle kalırlar ve güzel sonuçlar olur.

Aradılar sabah canım. 8'i döllenmiş yumişlerimin. 1' i döllenmeyi bırakmış şu an 7 tanesi devam ediyor. Allah'ın izniyle inşallah bizimle kalırlar ve güzel sonuçlar olur.
İnşallahhh canımm İnşallahh döllenen yumoşların bölünmeye devam eder güzel sonuçlar alırızz

Benim aklıma takılan bişey oldu.
Bana toplama yapılırken diğer yatakta transfer olan bir bayan vardı. Malumunuz transfer esnasında sıkışmış olmak gerek.
Bayan çıktiktan 15 dk sonra fazla sıkıştığını söyledi. Hemşire "kalkıp wc'ye gidebilirsiniz" dedi oysa baska bir mrkzde ilk denememde gerek bana gerek arkadaşıma yatakta yardimci olup direk lazımlık getirmişlerdi...Aklım karıştı
Sizlerin nasil oldu

Bende yarım saat yattım. Kalkıp tuvalete gittim.sonra gidebilirsiniz dediler.

Arkadaşlar hani embriyolar 1.kalite ve 2. kalite v.b.oluyor ya...sizlerin (pozitif ve negatif fark etmez) kaçıncı gün kaçıncı kalite. Kendimce işte daha çok sans nasıl oluyor bulmaya çalışıyorum

Arkadaşlar hani embriyolar 1.kalite ve 2. kalite v.b.oluyor ya...sizlerin (pozitif ve negatif fark etmez) kaçıncı gün kaçıncı kalite. Kendimce işte daha çok sans nasıl oluyor bulmaya çalışıyorum
Benim 5. Gün 1. Kaliteydi pozitif canim
1.ve 2. Tüp tedavimde 3.gün 1.kalite transfer oldu negatifti.
Tabi bu çok belli olmaz 2.günde bile tutan oluyor

Yaa Ahmet hocaya ilk kez gittim bugün sıcakkanlı geldi bana. Aslında öyle çok konuşkanfalan değil ama güzel güzel anlattı ... klomen kullanmştm ondan dolayı küçük küçük kistlerin var bidahaki ay adet olunca ara gel bakalım tekrar ; karar verelim tedaviye başlarız öyle dedi. Allahım inşallah sen yardım et tüm isteyenlere...

Benim 5. Gün 1. Kaliteydi pozitif canim
1.ve 2. Tüp tedavimde 3.gün 1.kalite transfer oldu negatifti.
Tabi bu çok belli olmaz 2.günde bile tutan oluyor

Maşallah canım. Tüm süreçlerin rahat ve sağlıkla ilerler insallah.

Benim ilk denememde (başka bir yerde) 1.kalite 3.gün negatif.

Bu yüzden Mehmet Hocama ısrar ettim "5.gün olacak degil mi hocam" diye..."bu belli olmaz ki tabi embriyoların durumuna gore yapariz dedi" bu sabah aradılar..bugün 3.gün. Sağ olsun Zeynep hn(laboratuardan) rahatlattı bizi. Çok şükür 5. güne gideriz yinw de siz bilirsiniz 3.gün de olur 5.' e olur gibi gözükuyor deyince biz de Rabbimin izniyle insallah Çarşambaya karar verdik eşimle. Tabi çok şükür vaziyet buna izin verecek gibi. Dilerim 5.gune ayni sağlıkla ulaşır bebeklerim ve sonuç pozitif olur.2 tane koyariz gibi Allahin izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…