Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

hay allah neden öyle oldu acaba canım. yaaa gene sen bilirsin ama bence sen bir histeroskopi yaptır rahminin içine bir baksınlar .nedenini bir açıklasınlar . hakkında hayırlısı olsun canım benim :KK43:
Gecen negatif sonucumu aldıgım zaman söyledim canım araştıralım diye bi kez daha deneyelim olmazsa bakarız dedi bende umutlandım tabi bianda tamam dedim yine negatif sonucu aldım.. halbuki o an keşke düşünseydim ben deneme tahtasımıyım ilk önce arastıralım sonra yapalım deseydim ama o anki heyecanla insan kilitleniyomuş..

Kızlar bende adet bekliyorum gelince dondurulmuslar ile ikinci deneycem inşallah ve rahime çizik atılmasını kan pıhtılaşması gen hepsini istiycem embriyolarim 5.gun ve en iyi kalite iken sebebi araştıralım dicem çünkü 2. bi yıkım ben kaldiramam maddi manevi dicem ve gerçekten kaldiramam inşallah bu sefer hayırlısi ile nasip olur hepimizin dua etcez umut etcez napalim Yüce Rabbim bizlere de o duyguyu yaşatır inşallah...

Kızlar bende adet bekliyorum gelince dondurulmuslar ile ikinci deneycem inşallah ve rahime çizik atılmasını kan pıhtılaşması gen hepsini istiycem embriyolarim 5.gun ve en iyi kalite iken sebebi araştıralım dicem çünkü 2. bi yıkım ben kaldiramam maddi manevi dicem ve gerçekten kaldiramam inşallah bu sefer hayırlısi ile nasip olur hepimizin dua etcez umut etcez napalim Yüce Rabbim bizlere de o duyguyu yaşatır inşallah...
Mutlaka iste canım bende istemiştim kan pıhtılaşması gen taraması rahme bakılmasını ama senin embriyoların 5.gün iyi kalite gerek yok bidaha deneyelim cevabıyla karşılaşınca güvendim tekrardan tedaviye başlama heyecanıyla donup kaldım hiçbişey yaptırmadım şimdiki aklım olsa bu araştırmaları yapmadan başlamazdım en azından tedbirimi alırdım takdir zaten Rabbimin

Gecen negatif sonucumu aldıgım zaman söyledim canım araştıralım diye bi kez daha deneyelim olmazsa bakarız dedi bende umutlandım tabi bianda tamam dedim yine negatif sonucu aldım.. halbuki o an keşke düşünseydim ben deneme tahtasımıyım ilk önce arastıralım sonra yapalım deseydim ama o anki heyecanla insan kilitleniyomuş..
Bana da aynısını söylediler canım ama ben bu sefer dinlemedim. Bütün testlerimi yaptırdım. Bu ay dondurulmuşlarla yeniden deneyeceğim. Yarına randevu aldım. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Rabbim bizi evlat hasreti ile sınamasın. Tez zamanda isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin.

Bu arada bir arkadaş dün sonuç bekliyordu. Cevap yazmamış. Haberi olan var mı sonuçtan?

Bana da aynısını söylediler canım ama ben bu sefer dinlemedim. Bütün testlerimi yaptırdım. Bu ay dondurulmuşlarla yeniden deneyeceğim. Yarına randevu aldım. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Rabbim bizi evlat hasreti ile sınamasın. Tez zamanda isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin.
Dondurulmuş olduğu zaman çok sallamıyolar canım insanları bi kaç kez deneyelimde olmazsa bakarız diolar.. bana ahmet hoca zaten 6 tane dondurulmus var bu bizim için en az 3 deneme demek demişti.. Biz deneme tahtasımıyız dedim böyle şeyleri aklına takma sen dedi.. Yaşayıp görüceğim varmıs bu da bana ders oldu en azından bundan sonra daha bilinçliyim..

Arkads günlerdir yazılanları okuyorum da Hiç mi olumlu sonc alan yok iyice hevesim kırılıyor benm :KK43: evet vericek olan Rabbim hepsi herkez birer vesile ama pozitif sayisida bizler için önemli çok üzgünüm şuan :hasta:

Arkads günlerdir yazılanları okuyorum da Hiç mi olumlu sonc alan yok iyice hevesim kırılıyor benm :KK43: evet vericek olan Rabbim hepsi herkez birer vesile ama pozitif sayisida bizler için önemli çok üzgünüm şuan :hasta:
Bende senin gibi düşünüyorum canım bende iyice kararsız kaldım hiç olumlu sonuç alan yok böyle olunca insan çok kararsız kalıyor sen basladi mi canım tedaviye hakkımızda hayırlısı insallah

Bende senin gibi düşünüyorum canım bende iyice kararsız kaldım hiç olumlu sonuç alan yok böyle olunca insan çok kararsız kalıyor sen basladi mi canım tedaviye hakkımızda hayırlısı insallah
Başlamadım canım regli olmayı bekliyorum ama iyice kırıldı hevesim nabicam bilemedim şuan :KK43:

İnanın bende aylardır burada pozitif sonuç alanları bekliyorum. Ama tek bir arkadaşın pozitif oldu. İnsanın kafası karışıyor ama 3 tane dondurulmuş embriyom var. Onları da çöpe atamam. O yüzden bir daha deneyeceğim burda. Verecek olan Allah. Belki bu son olur. Maddi ve manevi olarak ciddi yıkımlar yaşıyoruz. Rabbim yardımcımız olsun. Hepimizin gönlümüzdeki muradı versin bize Rabbim.

Amin canım Aminn hepimizin tek hayali tek amacı anne baba aile olabilmek sınavımız biraz ağır ama sonu insllah güzel olur hepimiz için

kızlar hastaneden aradılar 6.gün değerim 24 çıkmış düşük önleyici iğne verdiler demin yaptırdım cok garibim suan değerim düşük gibime geldi kanamamda oldu :KK43:

kızlar hastaneden aradılar 6.gün değerim 24 çıkmış düşük önleyici iğne verdiler demin yaptırdım cok garibim suan değerim düşük gibime geldi kanamamda oldu :KK43:
Canım 6. güne göre değerin bence iyi. Benim pozitif olduğunda 11. gün değerim 98'di. Daha düşük olup hamileliği devam eden insanlar var. Kanaman çok mu? adet kanaması gibi mi? Bir de sancın var mı?

Canım 6. güne göre değerin bence iyi. Benim pozitif olduğunda 11. gün değerim 98'di. Daha düşük olup hamileliği devam eden insanlar var. Kanaman çok mu? adet kanaması gibi mi? Bir de sancın var mı?
Suan kanamam yok canım sancımda yok sadece belim ağrıyo. Düşük engelleyici bi iğne verdi hemşire onu vurdurdum. İnşallah yükselir değerim :KK43:

Suan kanamam yok canım sancımda yok sadece belim ağrıyo. Düşük engelleyici bi iğne verdi hemşire onu vurdurdum. İnşallah yükselir değerim :KK43:
İnşallah canım. Dua ediyorum ve edeceğim senin için. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Canım sen yinede yat dinle Rabbimden umut kesilmez inşallah sıkıca tutunur bebisin sana kanda değer çıktığına göre zaten tutumus inşallah Rabbim devamını erdirsin değerlerin kat kat artsin

Inşallah değerin yükselir 6. gün için değerin iyi yavruların seni bırakmasinlar hayırlısı olsun

X