Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İyi akşamlar bugun dr um jeli verdi her sabah kullanmam gerwkiyomuş.jelin bulundugu tüpün tamamınımı vajinaya yerleştirmek gerekiyor.kullandıktan sonra hemen kalkıyor muyızz..şimdiden çok teşekkür ederim

Uzun kısmın tamamını canım kare kısımdan sıkıyorsun zaten anlatmslardir nasıl kullanıldığını

Anlattılarda.narkoz etkisi herhalde hiç bişey hatırlayamadım...çok tskr ederim.sağolunn iyi akşamlar

KAYRAIREM nasılsın canım inşallah herşey yolundadır keseyi gordu mu canım bebiş nasil
İyiyim canım çok şükür keseye gördük yarinda kalp atışı için gidicez yine heyecanlar maksimum seviyede inşallah Rabbimin izniyle bir sıkıntı olmaz. Sen nasılsın tekrar ne zamn başlamayı dusunuyorsun

Inşallah yavrunuda kucana alırsın hayırlısıyla pit pit sesleri de duyarsin allah bizlere de nasıl eder bende iyi olmaya çalışıyom çok kararsizim hemen mi yoksa daha sonra mi bide aynı merkezdemi karar veremedim hayırlısı

Amin canım inşallah. Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah. Hakkında hayırlısı olsun canım

Kızlar selam bişey sormak istiyorum transfer sonrası için iğne verdiler mi sizlere sadece bi gün vurmak için tarihini falanda söylüolar zaten şu günde vurun diye kullanan olduysa ne işe yarıyomuş acaba?

Kızlar selam bişey sormak istiyorum transfer sonrası için iğne verdiler mi sizlere sadece bi gün vurmak için tarihini falanda söylüolar zaten şu günde vurun diye kullanan olduysa ne işe yarıyomuş acaba?

ben iki kere transfer yaşadım vermediler bana, sadece kan sulandırıcı iğne kullandım

nasıl geçti transfer canım, kaç tane transfer ettiler ve sence dondurulmuş da insan daha mı rahat oluyor

Selam. Canım lokostim diye bir iğne mi o iğne ise gebelik aşisiymiş bi nevi embriyonun tutulmasını sagliyomuş Bana da yaptılar ama sonuç değişmedi inşallah sana faydasi olur bebişin sımsıkı tutunur

nasıl geçti transfer canım, kaç tane transfer ettiler ve sence dondurulmuş da insan daha mı rahat oluyor
Bu sefer daha rahattım canım transferde çok sıkışık girmedim kendimide kasmadım. Bence daha rahat hem iğnede kullanmıyoruz onunda etkisi var. 2 tane transfer ettiler bu sefer tutunurlar inşallah bebişlerim..

Selam. Canım lokostim diye bir iğne mi o iğne ise gebelik aşisiymiş bi nevi embriyonun tutulmasını sagliyomuş Bana da yaptılar ama sonuç değişmedi inşallah sana faydasi olur bebişin sımsıkı tutunur
Bana vermediler canım o iğneden yanımda yatan bi bayana verdiler transferden sonra bu ne diye sordugunda da tutunmayı arttırması için dedi bende banada verin o zaman dedim benim dondurulmuslarım varmıs o yüzden yok dediler cok garip geldi ne yani dondurulmusm var ama belki tutmucak

Hiç
Hiç kafanı karıştırma bana vermediler diye bana verdiler ne oldu sonuç aynı tutaca varsa tutuyor zaten tutmuyacaksada ne yaparsan yap olmuyor rahat ol kendini hiç kasma herşeyi rabbime birak

Hiç

Hiç kafanı karıştırma bana vermediler diye bana verdiler ne oldu sonuç aynı tutaca varsa tutuyor zaten tutmuyacaksada ne yaparsan yap olmuyor rahat ol kendini hiç kasma herşeyi rabbime birak
Doğru söylüyorsun canım nasibimizde varsa Rabbim razı geldiyse hertürlü olur zaten ama insan öyle bi psikolojiye giriyoki en ufak bi kıvılcım bile umutlandırıyo Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

İnşallah güzel haberlerinide alırız canım hiç kafana takma Rabbim ol dedikten sonra gerisi boş umudu Rabbinde ara geri kalan sadece vesile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…