Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Öncelikle bebek hasreti çeken herkesin bir an önce güzel haberler almalarını diliyorum.
Arkadaşlar hep negatif sonuç alanlar yazmış. Çünkü pozitifi görenlerin merkezle de siteylede arasına mesafe giriyor daha öncede yazmıştım. İlk tüp bebek denememi novaartta yaptırdım, mehmet hocayla görüşmeye girdiğimde ağladım ve bana o kadar şevkatle yaklaştıki o an içime bir umut doğdu herşeyden önce dr güvenmek ve kendini rahat tutmak geliyor. Ben bunun karşılığını aldım ve şu an 7.5 aylık hamileyim. Sizlere umut aşılamak adına yazdım ve bütün kalbimle sizlerinde en kısa zamanda güzel haberlerinizi bekliyorum...

Rabbim sağlıklı sıhhatli şekilde kucağına almayi nasip etsin canım:) ben hiç ümidimi kesmedim cnku novaartda giderken inanılmaz inançla ve güvenle gittim biliyorm Ahmet hoca bnm vesilem olucak Rabbim onu sebeb kıldı bana bundan çok eminim o yüzden sabırla gelecek ayki tedavimi bekliyorum

Allah gönlüne göre versin... inşallah pozitif sonucunu paylaştığını da görürüz...

Cok tesekkr ederm..

Başkent'te Hulusi beyde tüp bebek tedavisi toplamda kaça mal oluyor
canım ben de merak ediyordum onu ama sanırım bu topik te bir arkadaş ilaçlar hariç raporlu 3900 demişti ama raporsuz ne kadar sanırım söylememişti ben öğrenirsem sana da yazarım

kızlar bu arada tüp bebeği tutmayıp adet olduktan kaç gün sonra tekrar adet oldunuz ben tüp bebekte 31.gün hasta olmuştum bu ay 35.gün hala olmadım sizin nasıldı eğer yazarsanız sevinirim

Kızlarr selamm yarın sabah transferim varmış nasip olursaa.. dualarınızı bekliyorum çok stresliyim.. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallahh..
Inşallah yavruların sana sımsıkı tutunurlar kaçıncı denemen canım burda ilk denemen mi önce karnında sonra kucağına almayı nasıl etsin rabbim

Yawrum allah yardımcın olsun insllah Rabbim hayallerinin yaşamına girmesini nasip etsin inşallah sımsıkı tutunurlar dualarım sizinle

Yawrum allah yardımcın olsun insllah Rabbim hayallerinin yaşamına girmesini nasip etsin inşallah sımsıkı tutunurlar dualarım sizinle
Canım sen aşılama yaptırmıştın yanlış hatırlamıyorsam negatif olmuştu tup bebek tedavisine ne zaman başlıyon aynı yerde mi devam edeceksin

Evet hayatım aynı yere gidicem ben ekipten ve Ahmet hocamdan çok memnunum bana vesile olacaklarına inanıyorum .. tüp bebeğe Mart ayında baslicam nasipse inslalah hepimiz olumlu sonuçlar alırız maddi manevi çok yorucu süreç

Inşallah yavruların sana sımsıkı tutunurlar kaçıncı denemen canım burda ilk denemen mi önce karnında sonra kucağına almayı nasıl etsin rabbim
İkinci denemem olucak canım ilk denememi de burda yaptırmıştım ama olmadı malesef inşallah bu son olur.. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallahhh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…