Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar meraba bugün transferimin 5.günüydü ve yine kanamam başladı geçen seferde 6.günde başlamıştı anlam veremiyorum gercekten.. benim gibi bi durum yaşayan oldumu ? Olduysa neden oluomus sebebi anlaşıldımı ? Napıcam bilmiyorummmm..

Kızlar meraba bugün transferimin 5.günüydü ve yine kanamam başladı geçen seferde 6.günde başlamıştı anlam veremiyorum gercekten.. benim gibi bi durum yaşayan oldumu ? Olduysa neden oluomus sebebi anlaşıldımı ? Napıcam bilmiyorummmm..
Canım adet tarihin mi bide adet tarihin bile olsa ilaçlardan dolayı zaten adet olman gecikiyor benim öyle oldu sonuc dan sonra ilaçları bırakıyorsun üç dört gün sonra oluyor doktor bilgi vermedi mi

hay allah neden öyle oldu acaba canım. yaaa gene sen bilirsin ama bence sen bir histeroskopi yaptır rahminin içine bir baksınlar .nedenini bir açıklasınlar . hakkında hayırlısı olsun canım benim :KK43:

sıkma canını olurmu :KK43: offf valla kızlar yaa inan'ın bizim bu yaşadıklarımız nedir yaa allah bize de en kısa zamanda nasip eder işallh bebeğimizi :KK43:

Canım adet tarihin mi bide adet tarihin bile olsa ilaçlardan dolayı zaten adet olman gecikiyor benim öyle oldu sonuc dan sonra ilaçları bırakıyorsun üç dört gün sonra oluyor doktor bilgi vermedi mi
Adet tarihim değil canım adetime daha 2-3 gün var.. benim geçen transferimde de adetime daha çok vardı ve transferimin 6.günüydü adet gördüğümde.. yani hem transferin 5. 6. Günü hemde adet tarihime daha varken adet görüyorum anlamadım bu işi.. doktoruma geçen negatif sonucumda söyledim böyle durumlar bazı hastalarımızda oluyo bizde anlayamıoruz dedi. Onların bilmediğini biz nasıl biliceksek.

X