Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

benimde dondurulmuşum var, ilk adette bende başlayacağım inşallah, nasıl olduğunu ve ücreti öğrenirsen yazarmısın
Canım günaydın az önce geldim hastaneden. Bugün adetimin 3.günü dün mehmet hoca olmadıgı için bugün gittim ama 2.gün 3.gün farketmiyo. Kan verdim saat 2 gibi deniz hemşire ararım ilaçlarını kullanmaya başlarsın dedi. Estrofem cocuk aspirini ve folik asit verdi. İlk 6 gün günde iki kez sonraki 5 günde günde üç kez estrofem kullanıcakmısım. Cocuk aspirini ve folik asitide her gün bir tane içicem. 11 gün sonrada tekrardan kontrole gidicem 15 şubatta yani. O günde rahmim istenilen dereceye gelmiş kalınlaşmıssa transfer tarihini konusursnz mehmet hocayla dedi deniz hemşire.

benimde dondurulmuşum var, ilk adette bende başlayacağım inşallah, nasıl olduğunu ve ücreti öğrenirsen yazarmısın
Birde ücretede 2500 dedi canım nebi bey zam gelmiş 2016da 2000 tlydi ama konusursan yardımcı olurlar. İlaçlarımda 25-30 tl arası bişi tutmuş.

Doktoru aradım sekreter hastası var biz sizi sonra ararız dedi bekliyorum
Canım sıkma canını sakın inşallah bişey yoktur da bebişlerin seninledir sen hep inan vazgecme. Bugün cumartesi yogundu baya ama cıkarlar birazdan sen bida ara cok acil de bağlıolar hemen

Canım sıkma canını sakın inşallah bişey yoktur da bebişlerin seninledir sen hep inan vazgecme. Bugün cumartesi yogundu baya ama cıkarlar birazdan sen bida ara cok acil de bağlıolar hemen
Merkez kapalıymiş kendi telefonunu aradım sekreter açtı çok üzüldüm bu durum daha zor önce pozitif diye düşündüm sonra düşüş oldu bilmiyorum ama hiç umudum yok allah bilir

Merkez kapalıymiş kendi telefonunu aradım sekreter açtı çok üzüldüm bu durum daha zor önce pozitif diye düşündüm sonra düşüş oldu bilmiyorum ama hiç umudum yok allah bilir
Haklısın canım cok zor bi durum Allah yardımcın olsun pazartesi gidebilirsen hastaneye git bi istersen yüzyüze görüşüp konusmak daha iyi olur

Aynen bencede hastaneye git canım pazartesi
Doktorla konuştum pazartesi tekrar kan ver sonuca göre bakarız dedi ilaçlarını kullanmaya devam et dedi ama ben çok kötüyum hanımlar allah sabır güç versin ne kadar zor bi durum rabbim bizim gibi evlat hasretiyle yanan herkese nasıp etsin

Doktorla konuştum pazartesi tekrar kan ver sonuca göre bakarız dedi ilaçlarını kullanmaya devam et dedi ama ben çok kötüyum hanımlar allah sabır güç versin ne kadar zor bi durum rabbim bizim gibi evlat hasretiyle yanan herkese nasıp etsin
Amin canım Rabbim hepimize nasip etsin inşallah. Sen pazartesiye kadar elinde geleni yap yinede canım stres yapma sakin ol verecek olan Allah gün doğmadan neler doğar umudunu kaybetme. Başka bişey dedi mi doktor canım. Emin ol bende çok üzüldüm bugün

Amin canım Rabbim hepimize nasip etsin inşallah. Sen pazartesiye kadar elinde geleni yap yinede canım stres yapma sakin ol verecek olan Allah gün doğmadan neler doğar umudunu kaybetme. Başka bişey dedi mi doktor canım. Emin ol bende çok üzüldüm bugün

Saol canım bu durumda
Saol canım bizi bizden başka anlayan olmaz doktor emriyo rahim duvarına tutunmaya çalışmış dedi nasıl oluyosa artık

X