Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

inşallah canım hayirlisiyla kucagina alirsin saglikli sihatli bebeklerin olur inşallah güzel hamilelikler gecirirsin inşallah daha hiç başlamadık ama rabbim inşallah banada nasip eder
Ya allah dyp başlamak gerek amin inşallah tüm isteyenlere

Amin canım Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün kucağını boş bırakmasın inşallah. Evet canım dondurulmuslarla oldugu için sadece transfer ücreti 2000 tl ödücem. Ama simdi 2017 fiyatları ne oldu bilemiyorum. birde alıcagım ilaçlar için ödeme yapıcam.
saol canım tsk ederim rabbim yardımcın olsun

Hanımlar 2 şubat da transfer olanlar test sonuçlarınız ne oldu inşallah herkez pozitif sonuçlar alırız güzel allah im emeklerimizin karşılığını verir inşallah amiiiinnnnn

Senin kaç günlük emriyo idi bana on gün sonra test yap dediler seninki niye o kadar uzun süre sonra test tarihin
5. Embriyosu canım 6 Şubat test günüm 11 gün snra cagirdilar işte benimle trasferi olanlara hep 12 gün sonra cagirdilar aslında erken bile cagirdilar beni normal 12gün. Seni kaç gün sonra cagirdilar ki

Iyiyim yarın tekrar test yaptircam inşallah kan değerim yükselmiştir dua et bana sence ne kadar yükselme olmuştur
İnan aklimdasin canım iyi haberlerini alırız yarın. Canım 100 150 arası bi değer tek emrbiyo tutuguna işarettir daha fazla çıkarsa 2 de olabilir novaarta mi gideceksin kan vermeye

Tatlım Mehmet Hoca gazı hastanesinde calsiiyorr die bliyorum ama Ahmet ve Mehmet Hoca novaart tup bebek merkezinde çalışıyorlar yinede telefonla arayıp bilgi al derim ben :)

Tatlım Mehmet Hoca gazı hastanesinde calsiiyorr die bliyorum ama Ahmet ve Mehmet Hoca novaart tup bebek merkezinde çalışıyorlar yinede telefonla arayıp bilgi al derim ben :)
saol canım tsk ederim araştırıyorum da ücretli yaptıracağın ya gazide ne kadar tutar acaba diye merak ettim aynı doktor olunca ordan merak ettim

Kızlar mehmet hocayla ahmet hoca gazi üniversitesi hastanesi tüp bebek bölümünden mi çalışıyor
Canim ahmet hoca ve Mehmet hoca kardeşler zaten gazı hastanesinde sadece öğrencilere ders veriyorlar normal muane bile yapmiyorlar Novaart diye özel Klinikleri var tüp bebek tedavisini ve kadın hastaliklarina orda bakiyorlar

saol canım tsk ederim araştırıyorum da ücretli yaptıracağın ya gazide ne kadar tutar acaba diye merak ettim aynı doktor olunca ordan merak ettim
Canim gazide tamamen ücretli hasta olacaksa 2700 hastane alıyor 2000 den fazla ilaçlar tutuyor toplam 5000 falan oluyor geçen sene öyleydi. Doktor olarakta Nuray hanim mesut bey var

Canim ahmet hoca ve Mehmet hoca kardeşler zaten gazı hastanesinde sadece öğrencilere ders veriyorlar normal muane bile yapmiyorlar Novaart diye özel Klinikleri var tüp bebek tedavisini ve kadın hastaliklarina orda bakiyorlar
saol canım tsk ederim Allah razı olsun bütün sorduklarima cevap verdin içimi rahatlatiyorsun

Rica ederim ne demek canım ben çok araştırdım zamaninda sizin gibi benimde aklımda hep sorulardi sorularına cevap olabiliyorsam ne mutlu bana
karar veremiyorum araştırdıkca kafam karışıyor bide ücretli olunca cok durumumda yok o yüzden cok zorda kalıyorum

X