Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Doktorla konuştum pazartesi tekrar kan ver sonuca göre bakarız dedi ilaçlarını kullanmaya devam et dedi ama ben çok kötüyum hanımlar allah sabır güç versin ne kadar zor bi durum rabbim bizim gibi evlat hasretiyle yanan herkese nasıp etsin
Canım nolur cok üzmemeye calıs kendini cok kötü oldugun zamanlarda dua et bol bol. Bizde bigün kavusucaz bebişlerimize inanıyorum ben inşallah olucak.

Hanımlar benim kan değeri düşmüş 9 yani bu ruyada burda yarım kaldı gece san cim vardı acile gittim kan degerimin iyice düştüğünü öğrendim yine herşey baştan başla offfffff çok kötü büyük bir boşluk içindeyim ne yapsam bilmiyorum emriyosunu kromozon incelemesi yapanlar var mi ???

Kayra ırem ne yaptın canım kan verdi mi inşallah pozitif sonuçlar alirsin ben çok büyük bi yıkım yasadim
Canim ne dicemi bilmiyorum inannki çok üzüldüm Rabbim sabır versin. Hakkimizda hayırlısı neyse o olsun. Bize şer gorunende Rabbimin gördüğü bir hayır vardır.vardır vermeyisinin sebebi. Doktorunla gorustun mu peki ne diyor. Ben sabah kan verdim klinige aramalarini bekliyorum heyecanla canm

Canim ne dicemi bilmiyorum inannki çok üzüldüm Rabbim sabır versin. Hakkimizda hayırlısı neyse o olsun. Bize şer gorunende Rabbimin gördüğü bir hayır vardır.vardır vermeyisinin sebebi. Doktorunla gorustun mu peki ne diyor. Ben sabah kan verdim klinige aramalarini bekliyorum heyecanla canm
Bugün merkeze gidecem görüşmeye inşallah sen alırsın o güzel sonucu dualarım senle beni de haberdar et çok merak ediyorum insallaaaaaah pozitif olur rabbim kucanada almayı nasıp eder emriyo kromozon hakkında bilgi var mi canim

Bugün merkeze gidecem görüşmeye inşallah sen alırsın o güzel sonucu dualarım senle beni de haberdar et çok merak ediyorum insallaaaaaah pozitif olur rabbim kucanada almayı nasıp eder emriyo kromozon hakkında bilgi var mi canim
Amin canım inşallah. Yok canım onun hakkinda bir bilgim

Canim sper azlığı sorun. Benim 1.tuttu kan pihtillasmasi oldu düşük oldu 2.de tuttu dondurulmus embryoydu rahme değilde yanlis yere tüpler tutundu kürtaj oldum. Gazide oldu benim bu denemeleri ben dosymi istedigimde yapılan işlemler hakkında zorla verdiler vermek istemediler. Şimdi 3 denememi novaarta mehmet hocayla yaptım şimdi beklemedeyim.

merhaba inşallah bu kez hayırlı haber alırsınız. Gazi'de kim yapmıştı? Ben de orada ilk aşılamamı oldum fakat doktorlar hiç konuşmuyor daha çok hemşirelerden ne yapılacağını öğreniyoruz. Sizin yazdığınızı görünce merak ettim

merhaba inşallah bu kez hayırlı haber alırsınız. Gazi'de kim yapmıştı? Ben de orada ilk aşılamamı oldum fakat doktorlar hiç konuşmuyor daha çok hemşirelerden ne yapılacağını öğreniyoruz. Sizin yazdığınızı görünce merak ettim
Ben oldum canım gazide

Ben oldum canım gazide

bi kaç amandır araştırmaya çalışıyorum bazen özeller para tuzağı olabiliyor, devlete gidiyoruz hiç açıklama yok doktorun suratını iki saniye görebiliyoruz. daha önce kendiliğinden olan iki gebeliğim var fakat düştü 3 yıldır da olmuyor. diğerlerinde özel hastanelere gitmiştim en iyi doktor dedikleri bana düşmez bu bebekte hiç sıkıntı yok demişti iki gün sonra evde düşük yaptım. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Ben Nuray hocaya gidiyorum şimdilik nötr görüşüm daha sonra ne olur bilmiyorum

bi kaç amandır araştırmaya çalışıyorum bazen özeller para tuzağı olabiliyor, devlete gidiyoruz hiç açıklama yok doktorun suratını iki saniye görebiliyoruz. daha önce kendiliğinden olan iki gebeliğim var fakat düştü 3 yıldır da olmuyor. diğerlerinde özel hastanelere gitmiştim en iyi doktor dedikleri bana düşmez bu bebekte hiç sıkıntı yok demişti iki gün sonra evde düşük yaptım. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Ben Nuray hocaya gidiyorum şimdilik nötr görüşüm daha sonra ne olur bilmiyorum
Benim doktorumda Nuray hanimdi canım rabbim inşallah nasıp eder hepimize

Düzgün yazamamisim bile heycandan daha hala haber bekliyorum
Bende yeni merkezden geldim mehmet hocayla konuştum emriyonun tutunmuş ama tekrar düşmüş dedi tekrar sıcagiyla başlayalim dedi artık kararsızım tekrar aynı yerde devam mi etsem yoksa farklı yer mi bilmiyorum sence ne yapiyim

Bende yeni merkezden geldim mehmet hocayla konuştum emriyonun tutunmuş ama tekrar düşmüş dedi tekrar sıcagiyla başlayalim dedi artık kararsızım tekrar aynı yerde devam mi etsem yoksa farklı yer mi bilmiyorum sence ne yapiyim
Canım benimde Aralık ayında yaptığım transferde benzer durum başıma geldi. Ama benim kan değerim test gününden sonra 1 hafta boyunca yükseldi. Kese görmek için gün sayarken bir anda kanamam başladı. Maalesef düşük yaptım. Son 3 tane dondurulmuş embriyom kaldı. Onları da inşallah önümüzdeki ay denemek istiyorum. Ama olmaz ise başka bir merkez araştırmaya başlayacağım. Eğer dondurulmuş embriyon var ise burada devam et bence. Yeniden her şeye başlamak çok zor geliyor bana ama evlat sahibi olmak için çekilen her çileye değer. Bu da bizim sınavımız. İnşallah tez zamanda evlatlarımıza kavuşuruz.

canım hayırlısınolsun üzülme bende seninle aynı şeyi düşünüyorum başka yer arayışına girdim bilmiyorum bir yanım ahmet hoca diyor diğer yanım başka seçeneklere bak diyor . bilmiyorum allahım hakkımızda hayırlısını versin işallah

bu arada kızlar bişe sormak istiyorum benim 8 yumurtam toplandı ahmet hocaya hocam bu sayı az değil mi arttırmak için ne yapılabilir dedim o da bana senin yaşın için normal dedi bu arada ben 31 yalındayım . en yakın arkadaşım tüp bebekle hamile kaldı 22yumırta topladılar aynı yaştayız ve kızın tek yumurtalığı var .ben anlamadım. yani şunu yap bunu yap daha iyi olur da demiyor ahmet hoca :KK43: ben kendi kendime amh testi yaptırdım merak ettim acaba kaç diye 1,64 çıktı .bu da yumurta rezervimin düşük olduğunun göstergesiymiş .bu sonuçları bir doktora sorduk yumurta sayısı arttırmak için daha uzun süre ilaç kullanmak ve yumurta biriktirmek gerekiyormuş . sorduğumuz doktor istanbul'da zaten burda olsa direk ona gitçem ama malesef çalıştığım için istanbul'da tedavi olmam imkansız . kafam çok karışık zaten tüp bebek masraflı ve yıpratıcı bir süreç doktorların gereken özeni göstermediğini düşününce de iyice kafayı yiyor insan

X