Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım işlerin hep hemsirelerle ilerliyor doktorumda iyiydi yanlız çok fazla yogundu hem normal muane yapıyordu hem doğum yapıyordu sürekli tüp bebek yeri ile kadın doğum kati arasindaydi. Benim 2 olumsuzumada tam bir açıklama yapmadılar işleri bitince tanimadilar bile medet maddi olarak zaten ben gbi ücretli olacaksın kesinlikle özel klinikleri oneriyorum. Yumurta toplamda serumunu kullanacakları iğne aparatlarini bile kendin aliyorsun

saol canım tsk ederim araştırıyorum da ücretli yaptıracağın ya gazide ne kadar tutar acaba diye merak ettim aynı doktor olunca ordan merak ettim
Canım eğer durumun varsa novaartda git derim ben çünkü zaten gereken tüm kan tahlilleri için zaten gaziye gonderiyolar seni yani kan ve diğer tahliller için ücret ödemiyorsun ben kendi adıma konuşayım tüm hormon tahlilleri için Ahmet hocam beni gaziye yönlendirdi zaten tüp bebek veya asilama ilaçları içinde rapor cikartiyorlar

saol canım tsk ederim bende bu ayın 24 de randevu alıp gidicem novaart inşallah

tmm canım Allah razı olsun çok tsk ederim

Canım özel olmazsa sorunun neydi acaba? Benimde bir negatif denemem oldu. Benim doktorum mehmet hoca onu daha göremedim negatif sonucumda ahmet hoca vardı benimde aldıgım cvplar beni tatmin etmedi aslında. olabilir dedi ben niye hocam sonucta 5.gün 1.kalite demiştinz eğer bişi varsa kromozom analizi yapalım genetik arastrmaya gönderelim fln dedim sen kendini topla brz dinlen bunlara hiç gerek yok dedi yarın mehmet hocayı görünce bakalım o ne dicek.

Canim sper azlığı sorun. Benim 1.tuttu kan pihtillasmasi oldu düşük oldu 2.de tuttu dondurulmus embryoydu rahme değilde yanlis yere tüpler tutundu kürtaj oldum. Gazide oldu benim bu denemeleri ben dosymi istedigimde yapılan işlemler hakkında zorla verdiler vermek istemediler. Şimdi 3 denememi novaarta mehmet hocayla yaptım şimdi beklemedeyim.

Kan pıhtılaşması sorununu önceden biliyormuydun canım yoksa tahlil mi yaptrdın? Hadi inşallah bu sefer son olur canım bebişlerine kavusursun biran önce :)

Kan pıhtılaşması sorununu önceden biliyormuydun canım yoksa tahlil mi yaptrdın? Hadi inşallah bu sefer son olur canım bebişlerine kavusursun biran önce :)
Canim düşük olunca genetige yolladilar oylelikle anlaşıldı daha onceden de anlasilabilirdi aslında illa düşük olunca mi biliniyor bilmiyorum devlet hastanesinin ihmalkarligi sanırım canım. İnş canım inş dua edin Rabbim hepimize nasip etsin inş :)

Amin canımm inşallahh güzel sonuclarını bekliyoruzzz :)

İnan aklimdasin canım iyi haberlerini alırız yarın. Canım 100 150 arası bi değer tek emrbiyo tutuguna işarettir daha fazla çıkarsa 2 de olabilir novaarta mi gideceksin kan vermeye
Yok canım oraya gitmeyecem evime yakın polikinlik var orda yaptircam allah nasıp ederse inşallah kan değerim yükselmiş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…