Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

23 yaş ve üstünu karşılıyor devlet hemde evlilik yılını çok istiyor o halde bile bir kısmını karşılıyor zaten canım. 6500 hastane canım 2 tldw ilaçlar tutuyor. Ben önceden konuşup anlasmistim onun için benim 5000 hastane 2000 de ilaçlarım tuttu canim
rabbim emeklerini bosa cikartmasin canım. Çok tsk ederim icimi rahatlattin inşallah sende bende bebeklerimizi saglikli sihatli kucagimiza aliriz bizde parayi ayarladiktan sonra gidicez inşallah

rabbim emeklerini bosa cikartmasin canım. Çok tsk ederim icimi rahatlattin inşallah sende bende bebeklerimizi saglikli sihatli kucagimiza aliriz bizde parayi ayarladiktan sonra gidicez inşallah
Amin canım inşallah rabbim hepimizin kucagini doldursun inşallah

Kızlar selam aralık ayı transfer olup negatif sonucumu almıstı belki hatırlarsınız bugünde adet oldum ve nasip olursa yarın mehmet hocaya gidip dondurulmuşlarımla tekrardan tedaviye başlamayı düşünüyorum. Dondurulmus embriyo transferi nasıl oluyo süreci falan bilen varmı ?

Kızlar selam aralık ayı transfer olup negatif sonucumu almıstı belki hatırlarsınız bugünde adet oldum ve nasip olursa yarın mehmet hocaya gidip dondurulmuşlarımla tekrardan tedaviye başlamayı düşünüyorum. Dondurulmus embriyo transferi nasıl oluyo süreci falan bilen varmı ?
Canım Aralık kaçında transfer olmustun? Bende Aralık'ta transfer oldum negatif sonuç aldım dondurulmuslara da adetli gidiyorsun rahim duvar kalınlığına bakiyormus ve estrofem diye ilaç varya onu veriyoruz 1 hafta içinde de transfer oluyormuş bildiğim duyduğu m kadarı ile canım bende mart başı gibi düşünüyorum inşallah...

Canım Aralık kaçında transfer olmustun? Bende Aralık'ta transfer oldum negatif sonuç aldım dondurulmuslara da adetli gidiyorsun rahim duvar kalınlığına bakiyormus ve estrofem diye ilaç varya onu veriyoruz 1 hafta içinde de transfer oluyormuş bildiğim duyduğu m kadarı ile canım bende mart başı gibi düşünüyorum inşallah...
Aralığın 26sında transfer olmustum canım 6 gün sonrada 2 ocakdada negatif sonucumu aldım test tarihim gelmeden adet oldum yani

rabbim inşallah bu sefer yuzunuzu guldurur inşallah bebeginize kavusursunuz. Kusura bakmazsaniz ben hic gitmedim daha gitmek icinde para biriktiriyoruz ikindi transferde de ucret oduyormusunuz

Bugün transfer oldum kızlar hayırlısıyla tuturnurlar inşallah artık gerisi rabbime kaldı :emir_bebek:
inşallah canım hayirlisiyla kucagina alirsin saglikli sihatli bebeklerin olur inşallah güzel hamilelikler gecirirsin inşallah daha hiç başlamadık ama rabbim inşallah banada nasip eder

rabbim inşallah bu sefer yuzunuzu guldurur inşallah bebeginize kavusursunuz. Kusura bakmazsaniz ben hic gitmedim daha gitmek icinde para biriktiriyoruz ikindi transferde de ucret oduyormusunuz
Amin canım Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün kucağını boş bırakmasın inşallah. Evet canım dondurulmuslarla oldugu için sadece transfer ücreti 2000 tl ödücem. Ama simdi 2017 fiyatları ne oldu bilemiyorum. birde alıcagım ilaçlar için ödeme yapıcam.

Kızlarr ya mehmet hoca yokmus bende başka hocaya görünmek istemedigim için gitmedim yarın belki gelebilir yarın gelin dediler. Yarın da adetimin 3.günü oluyo dondurulmus tedavisi için adetin 2.günü git dediler bana acaba bi sıkıntı olurmu?

benimde dondurulmuşum var, ilk adette bende başlayacağım inşallah, nasıl olduğunu ve ücreti öğrenirsen yazarmısın

X