Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Rabbim sonuç bekleyen evlat sahibi olmak isteyen bu yolda zorluk çeken herkezin yar ve yardımcısı olsun karnımızı ve kucaklarimizi boş bırakmasın inşallah :anneadayı:

kızlar novaart tüp bebek merkezini önerir misiniz ben başkent hulusi hocaya gidiyorum ama birde buraya muayene olayın dedim
Canim ben öneririm ben gayet memnunum novaarttan gidip görmekte fayda var ben de buraya gitmeden önce çok klinik araştırdım buraya karar verdim

kızlar novaart tüp bebek merkezini önerir misiniz ben başkent hulusi hocaya gidiyorum ama birde buraya muayene olayın dedim
bende ilk denememi başkentte yapmıştım, hulusi beye gittim ama yurt dışındaydı gögşen beyle başladık onunla devam ettim maalesef olmadı tutmadı, şimdi novaarttayım bu 3. denemem, başkent ile kıyaslarsak fiyat olarak novaart daha pahalı 6500+ilaçlar, doktorum mehmet bey yeteri kadar konuşuyor yeteri kadar bilgi veriyor ama sorarsanda anlatıyor insancıl ve para düşkünü değil asla, başkentte çoğu zaman öğleden sonraya kalıyordum burada işim 9,30 gibi bitiyor ve ameliyathane ortamı daha temiz herkes ilgili, güven veriyor ve insanı rencide etmiyorlar

Cuma toplama yapılacak. En buyugu 18 mm çok sayıda yumurta dedi bugun hoca, 16 mm falan da var ama geneli 12-15 mm civarı. Buyumediler çok üzgunum :KK43:

Canım moralini bozma bn burda senden daha küçük yumurtası olanların 1 gün içinde istenilen büyüklüğe geldiğini bile okudum daha cumaya var dua et en güzel seviyeye gelsin yüreğini ferah tut

Canım moralini bozma bn burda senden daha küçük yumurtası olanların 1 gün içinde istenilen büyüklüğe geldiğini bile okudum daha cumaya var dua et en güzel seviyeye gelsin yüreğini ferah tut
Bu gece çatlatma ignesini yapıcam. Ideali ne bunun anlamadm ki, hoca sorun yok diyor, okuyorum 20 mm ve üstü yaziyor her yerde. Off

İdeali 18 ve üstüdür ve seninde 18 var :) o yzden hiç canını sıkma 1 tane bile olsa sevin buna derim ben eğer kalite bi yumurtaya sahipsen zaten Rabbim istediğimizi verir bize yeterki tevekkül edelim

kızlar novaart tüp bebek merkezini önerir misiniz ben başkent hulusi hocaya gidiyorum ama birde buraya muayene olayın dedim[/QUOTE
merhaba siz hulusi hocaya gidiyordum demişsiniz nasıl memnun kaldınız mı bende ahmet hocanın hastasıyım geçen ay tüp bebek tedavisi gördüm ama malesef negatif oldu gelcek ay ben de hulusi hocaya bir görünmeyi istiyorum. ama size novaart a gitçekseniz mehmet hocayı tercih edin derim ona daha iyi diyorlar ben ahmet hocaya gittğim için şimdi mehmet hocaya dönemiyorum:KK43:

X