Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar. Nova artı arıyorum randevu için kimse açmıyor. 1. Sıradasınız diyor 10 dk bekletiyor

3. Günüm canım benim perşembe günü oldu trasferim daha her hangi bir belirti yok sadece hafif kasik ağrısı arda bel ağrısı oluyor bide vücut ısım yüksek sende var mı belirti Canim
Bende de çok belirgin bir şey yok sadece bazen üşüme oluyor senin kaçıncı gün emriyosu test tarihin ne zaman

Benim üç tane inşallah tutunurlar sizin sorun neydi bizim sperm hareket sorun var burda ilk denemen mi
Aynen canım bizim sorunumuzda sper hareketi. Burda ilk denemem canım ilk denemem gazı hastanesinde oldu tuttu kan pihtilasmasi oldu düşük gerçekleşti. 2.denemem yine aynı yerde dondurulmuş embryoydu oda tuttu ama yanlış yere tutundu dış gebelik oldu kürtaj oldum 3.denememde mehmet hocaya geldim hersey yolunda ilerlede bakalım artık bekliyruz Rabbimin ol demesi

Canım benim diğer denemelerim tutmadı burda ikinci denemem dondurulmuş embriyo ile inşallah rabbim ol der ve olur baya zor bir süreç gazi hastanesinde de mehmet hoca mi yaptı tedavi ni evde sürekli yatiyomusun canım

Canım benim diğer denemelerim tutmadı burda ikinci denemem dondurulmuş embriyo ile inşallah rabbim ol der ve olur baya zor bir süreç gazi hastanesinde de mehmet hoca mi yaptı tedavi ni evde sürekli yatiyomusun canım
Yok canım gazide Nuray hocaydı doktorum. İnş canım inş Rabbim emeklerimizi boşa cikarmasin hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Yatıyorum dinleniyrum canım evde küçük yürüyüşler yapıyorum. En önemlisi bu sefer çok daha rahatım canım sürekli kafamı yormuyorum ne olacak diye oyalaniyorum en iyi tavsiye edebilcem şey dinlenirken örgü oruyorum bire bir strese bana iyi geldi yani. Sen neler yapıyorsun nasıl geçiyor günler

Canım bende evde yavaş yavaş yürüyüşler yapıyorum çok fazla yatmak istemiyorum elma havuç kivi ananas yemeni tavsiye ederim sabah kahvaltıda yumurta yemen iyi olur bide eşim elini göbeğine koyup ya mubdi esmail husna ismini çeksin günde 99 defa bunlar geldi aklıma sana tavsiye ede bile cem

Tamam canım teskkur ederim tavsiyelerin için inş iyi haberlerimizide veririz birbirmize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…