Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar bugün trasferim oldu dualarinizi eksik etmeyin inşallah iyi haberlerimide veririm
Cnm yat dinlen inşallah bebislerin hep seninle kalır sev onları konuş onlarla annesi şu anda da hamile sayılırsın 3 5 günlük de olsa rahat ol tadını çıkar inşallah seni hiç bırakmazlar emeklerin de boşa gitmez dualarım seninle inşallah ...

Teşekkür ederim canım inşallah bebislerim sıkıca tutunurlar annelerine Rabbim herkese nasip etsin inş

Merhaba arkadaşlar pazartesi yumurta toplama islemim olacak inşallah güzel geçer dua edin lütfen

Benimde pazartesi olacak insallah, benim bu 4. Olacak simdiye kadar rapor istemedim yillik izin aldim 2-3 gün yattim, raporda istesen verirler sanirim sorun olmaz ama onun icin gazi hastanesine gidip ordan aliniyor bildigim kadari ile
Benimle aynı günde olacak demekki canim belki birlikte yatariz arkada hayırlısiyla sonuclanir insallah

evet canım bende novaart ta devam ediyorum mehmet hoca nın hastasıyım, büyük ihtimalle pazartesi ve çarşamba beraberiz
Bugün varmiydin klinikte canım ben kan verirken pazartesi yum toplanacak biri vardı hemşire anlatıyordu o musun yoksa sen

Benim henüz netleşmedi yarin yine kontrolüm var. En buyugu 15 mm çok sayida dedi, iyi mi durum onu bile anlamiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…