Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım adetin iki veya üç uncu günü gidiyorsun ilaç kullanıyorsun rahim duvarına bakiliyo belli bi kalinligi gelince transfer oluyor ilaç estrofem veriyorlar genelde

Mrb canım bende şubat başı gibi başlıcam dondurulmuslarla kısmet olursa. Yine adetli gidicekmişz ilaç vericeklermiş rahimi hazırlamak için 2-3 kere muayneye gelirsn sonrada transfer yaparız demişti

Canım adetin iki veya üç uncu günü gidiyorsun ilaç kullanıyorsun rahim duvarına bakiliyo belli bi kalinligi gelince transfer oluyor ilaç estrofem veriyorlar genelde
Canım bu ilaç doğum kontrol hapı gibi bişimi ? Bide yaklaşık kaç gün kullanıyoruz?

Mrb canım bende şubat başı gibi başlıcam dondurulmuslarla kısmet olursa. Yine adetli gidicekmişz ilaç vericeklermiş rahimi hazırlamak için 2-3 kere muayneye gelirsn sonrada transfer yaparız demişti
Canım günaydın senin sorun neydi ve kaçıncı denemen önceki ile bu yapacağın arasında kaç ay ara verdin

Canım günaydın senin sorun neydi ve kaçıncı denemen önceki ile bu yapacağın arasında kaç ay ara verdin
Mrb canım bende çikolata kistleri var ilk denemem negatif oldu bu ikinci denemem olucak aralıkda yaptırdım ilk denememi hemen devam etmeyi düşünüyodum ama dr biraz dinlen dedi bende bir ay ara verelim o zmn sonra baslayalım dedim tamam dedi 1 ay ara vermiş olucam yani

Hayır değil rahim duvarı kalinlaşmasi için kullanılıyor rahim transfer için istenilen kalinligi gelinceye kadar kullanıyorsun
Peki dondurulmuslarla transfer yapılıcagı için vücudumuzun yumurta üretmemesi için ilaç vermiyorlarmı? Cünkü oluşan yumurta döllenmeyecegi için bidaki ayda catlayıp kanamamız olucak ben mi garip düşünüyorum :)

Bana hıç rahim duvari kalinlgyla ilgli bişey demediler? Ignelerimde 8.yi yaptm bugun
Banada rahim kalınlığıyla ilgili bilgi vermemişlerdi canım kontrollerde görüyorlar zaten kalınlığı ama sıkıntı olsa söylerlerdi normaldir yani seninde merak etme :)

Canım bende Aralık 8 de transfer olmuş idim sen Aralık kaçında oldun kaç dondurulmuş var bende 2 deneycem Şubat ortası gibi sonu gibi sen ne zaman başlayacak canım...

Canım estrofem rahim kalınlığını arttırdığı için yumurtlamıyorsun.

Canım bende Aralık 8 de transfer olmuş idim sen Aralık kaçında oldun kaç dondurulmuş var bende 2 deneycem Şubat ortası gibi sonu gibi sen ne zaman başlayacak canım...
Benimde aralığın 26sında transferim olmustu canım 6 tane dondurulmuşum var şubatın 1'i gibide adet tarihim o zaman başlıcam nasipse bakalım hayırlısı olur inşallahh

Canım sen transfer tekrar ne zaman düşünüyorsun ve bu estrofem kaç gün kullanıyoruz...
Canım ben Mart gibi düşünüyorum tekrardan. Adetin 2. ya da 3. günü gidiyorsun bir kan alıyorlar. Kan sonucuna göre estrofeme başlıyorsun. İlacı bırakmıyorsun hiç. Benim öncekinde pozitifti mesela pozitif olmasına rağmen estrofeme devam ettim.

Mrb bende sehir disindan gidicem kismetse novaarta.sizin sorununuz neydi aceba ankarayi ordaki doktorlarmi tavsiye etti size
Merhaba Hayır burdaki doktorlar tavsiye etmedi ben çok araştırdım. Bura hakkında olumsuz yorum yok denecek kadar az. O sebepten kendileriyle de gorustum iyi izlenim yarattı. Bizim sorun yok canım ya sebepsiz infertilite

Arkadaşlar 2017 de tedaviye başlayanlara bir sorum olucak , rapor olmadan bir tüp bebek tedavisi ne kadar şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…