Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar bende nona art ta tüp bebek yaptırdım taransver günümü saymazsak 8 günüm kan testi sonucum 75 çıkmış lütfen yorum yapın

Arkadaşlar bende nona art ta tüp bebek yaptırdım taransver günümü saymazsak 8 günüm kan testi sonucum 75 çıkmış lütfen yorum yapın
canım bencee pozitif işallah değerler iyice yükselir senin de için rahatlarrr :)doktorun kimdi ahmet hoca mı mehmet hoca mı birde kaç yumurtan olmuştu ve kaçıncı gün embriyosu koydular . benim de bugün 12.günüm tedavide ama iki gün daha iğne kullanacakmışım. pazartesi kontrol belki o zaman çatlatma iğnemi kullandırcaklar. biraz canım sıkıldı açıkçası yumurtalarım yavaş öı büyüyor acaba bugün en büyüğü 17mm di

mehmet hocaaa canım 2 embriyo koydu 3 gün embriyosuydu 17 yumurta oldu 10 olgunmuş 9 u döllendi canım

Bugün E="papatya4680, post: 49520219, member: 660868"]dondurulmuş embriyo için ne kadar transfer ücreti verdiniz acaba[/QUOTE]
dondurulmuş embriyo için ne kadar transfer ücreti verdiniz acaba
Bugun gittim ucretti konuşmadik gecen ay olcakti ertelendi bugün gittiğimde de sormayi unuttum öğrenince bilgi veririm

Bugün E="papatya4680, post: 49520219, member: 660868"]dondurulmuş embriyo için ne kadar transfer ücreti verdiniz acaba

Bugun gittim ucretti konuşmadik gecen ay olcakti ertelendi bugün gittiğimde de sormayi unuttum öğrenince bilgi veririm[/QUOTE]
Eşime 2 bin demişler kızlar dondurulmuş embryo transferi ücretine

Eşime 2 bin demişler kızlar dondurulmuş embryo transferi ücretine
merhaba nasılsın durumlar nasıl....[/QUOTE]
Bilmiyorum canım yani test günüme son 4 ama hiç bir belirtim yok aksine hastalanıcakmısım gibi belirtilerim yoğun bir şekilde bel ve baş ağrım var :KK43:

merhaba nasılsın durumlar nasıl....
Bilmiyorum canım yani test günüme son 4 ama hiç bir belirtim yok aksine hastalanıcakmısım gibi belirtilerim yoğun bir şekilde bel ve baş ağrım var :KK43:[/QUOTE]
canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.

Bilmiyorum canım yani test günüme son 4 ama hiç bir belirtim yok aksine hastalanıcakmısım gibi belirtilerim yoğun bir şekilde bel ve baş ağrım var :KK43:
canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.[/QUOTE]
ben de de olmuştu o yerleşme lekelenmesi oluyor o hayırlı uğurlu olsun

canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.
ben de de olmuştu o yerleşme lekelenmesi oluyor o hayırlı uğurlu olsun[/QUOTE]
teşekkür ederim canım verdiğin moral için allah hayırlısını nasip etsin inşallah.

canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.[/QUOTE]
O gün baya kişi vardık canım doğrudur pazartesi günü yapıldı transferim :) koyukahveyse korkmayın diyolar yerleşme kanaması olabilirmişş ay inşallah öyledirr :) hissediyomusun peki hiç yani içine öyle bi his doğuyomu :)

O gün baya kişi vardık canım doğrudur pazartesi günü yapıldı transferim :) koyukahveyse korkmayın diyolar yerleşme kanaması olabilirmişş ay inşallah öyledirr :) hissediyomusun peki hiç yani içine öyle bi his doğuyomu :)[/QUOTE]
Bilmiyorum ki ben normal yoldan da gebe kaldigimdan biraz benziyor belirtileri belim kasiklarim ağrimisti lekelenmem olmuştu. bende pazts transfer oldu.yanlis değilse yanyana yataklardaydk herhalde.hayirlisi olsun umarım sonuçlarımız iyi çıkar.......

O gün baya kişi vardık canım doğrudur pazartesi günü yapıldı transferim :) koyukahveyse korkmayın diyolar yerleşme kanaması olabilirmişş ay inşallah öyledirr :) hissediyomusun peki hiç yani içine öyle bi his doğuyomu :)
Bilmiyorum ki ben normal yoldan da gebe kaldigimdan biraz benziyor belirtileri belim kasiklarim ağrimisti lekelenmem olmuştu. bende pazts transfer oldu.yanlis değilse yanyana yataklardaydk herhalde.hayirlisi olsun umarım sonuçlarımız iyi çıkar.......[/QUOTE]
Aynen abla benim yanımda yatıodun o zaman sen :) inşallah hayırlısı olsun ben hiç yaşamadığım için belirtileri bilmiorum 4 gün daha sabredip görücem artık inşallah pozitif olur hepimizinki :))

X