Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yeni başlayanlar için yardımı olacağını düşündüğüm için en baştan yaşadıklarımı yazayim dedim ben de çok araştırdım forumdan çok yardım eden oldu herkese teşekkür ederim

Adetin ikinci günü gidiyorsunuz ultrasonla kontrol sonra kan veriyorsunuz tüplerime daha önce baktirmistim onun sonucunu ve esimin onceki sperm sonuclarini gösterdik onun dışında birşey istenmedi.ilaçları getirtiyorlar 800 tl odedik raporlu olarak. Ben daha fazla ilac kullanigim icin daha sonra tekrar odeme yaptim. birde toplama gunu oncesi yine 6 7 tane ilaç alıyorsunuz ona da odeme yapiyorsunuz. Rapor icin belge istemiyorlar gaziden hocalar cikariyorlarmis. tedavi icin belgeler istediler evlilik cuzdani fotokopusini unutmayin.kansonucuna göre ilac dozu ayarlanacak dediler telefon bekliyorsun.

Öğleden sonra 3 gibi aradılar yarin yani adetin 3. gunu oluyor 150 gonal f ve monogon vurulacak dendi carsamba basladim ignelere pzt gel dediler yani igneleri 5 gun kullandiktan sonra cagirdilar
Pzt günü kontrol yumurta büyüklüğüne ve kan sonucuna göre dozu belirliyorlar tekrar perşembe kontrol dediler.pzt cetrotite başlattılar ek olarak
Persembe tekrar kan ultrason yine ogleden sonra arayip dozu söylüyorlar
Cumartesi kontrole gittim yumurtalar 17 mm den küçük olduğu için ilaclara devam pzt tekrar kontrol denildi.sonraki kontroller kişiye göre değişiyor tabi
Pzt gittim sonunda yumoslar büyümüş pazartesi gece 1 de 3 catlatma ignesi yaptim crb 12 de toplama oldu 2 ve 5 gun içindede transfer yapılıyor embriyolarin gelişimine gore cagiriyorlar hergun arayip bilgi veriyorlar.
benim yavas büyüdüğü iiçin süreç uzadı biraz ilaçları ortalama 12-15 gün kullanıyorsunuz .
Ben iğneleri yapmadan önce internetten video sunu izleyip yaptım daha kolay oluyor hemşire anlatıyor zaten hastane de nasıl vurulduğunu . umarim yardimi olur bu yazdiklarimin şimdilik bu kadar herkes için hayırlısı olsun bol şans ☺

Arkadaslar yer daha ayarlayamadim kalan oldumu ki öğretmenler evinde ulaşımı nasıldı ben Ankaralı değilim de

Kızlar pzt transferim var göğüslerim inanılmaz
Sisti ve ağrıyor aranizda bunu yasayan var mi

Arkadaslar yer daha ayarlayamadim kalan oldumu ki öğretmenler evinde ulaşımı nasıldı ben Ankaralı değilim de
Canım ulaşım olarak taksi kullandım ben... malesef yapacak birşey yok... ciddi bir maliyet ödedim klinik masrafı devede kulak kaldı ama benim opu sonrası polip yüzünden ameliyat olmam gerekti işlemlerim uzadı malesef onun dışında cukurambar çok pahalı ordan geçen dolmuş var ama bilmiyorum o dolmuşlar nerden geçiyor. navigasyondan bak ancak o şekilde anlayabilirsin

Evet araştırdım biraz çok pahalı lar. Öğretmenevi nerde tam olarak
turizm otelciligin uygulama oteli var orasi da uygun olur. ogretmen evi il aralinda bir metro duragi var. Merkezi arayarak ulasim hakkinda destek alabilirsiniz. nerede kalacaginizi anlatin onlar dolmislari falan size soyleyeceklerdir. yurume mesafesinde malesef kalma yeri olarak bildigim kadariyla pansiyon falan yok. yakinlarda cok.luks oteller var. metropolitan otel var onda da yuruyerek gelemezsiniz konya yolundan yuruyerek gecemezsiniz ama yine de bi sorun fiyatlarini. ortalama 15 20 gun surer tedavi. kimi zaman 2 gunde bir kimizaman 3 gunde bir cagirilar o esnada gezersiniz stresinizi atarsiniz biraz o nedenle ogretmen evi veya uygulama oteli daha iyi olur sizin icin. Allah yardimciniz olsun.

Arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum Forma. Bende yengem için araştırdım mehmet erdem 'é başladık. Henüz 1 defa kontrole gittik adetinin 2. Günü tekrar gidecez duruma göre karar verecek doktor bey. Size sormak istediğim yengem il dışından geleceği kalacak yer problemi var aranızda aynı durumda olan var mı nerelerde kalınabilir merkeze yakın yürüme mesafesinde. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
canım bildiğim kadarıyla MTA misafirhanesi var yakın diye biliyorum emin degilim.. arayıp sorabilirsin durumunuzu izah edip yardım etmelerini isteyebilirsiniz . . yada 15gunluk kiralanan bir ev bulup osekilde kiralama yapabilirsiniz . .eğer araba varsa sıkıntı olacağını düşünmüyorum..

Arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum Forma. Bende yengem için araştırdım mehmet erdem 'é başladık. Henüz 1 defa kontrole gittik adetinin 2. Günü tekrar gidecez duruma göre karar verecek doktor bey. Size sormak istediğim yengem il dışından geleceği kalacak yer problemi var aranızda aynı durumda olan var mı nerelerde kalınabilir merkeze yakın yürüme mesafesinde. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Sahibinden.com da ""ankara cukurambar günlük kiralık"diye girersen merkeze yakın günlük kiralik evler var .. günlük fiyatı 100tl.. 2kisiden fazla kisi kalabiliyor sanırım ..ozellikle senin icin açıp baktım valla.. günlük bir ev tutarsanız da daha ekonomik olabilir..bazen 3gunde 1 falan çağırıyorlar ozaman eger memleket yakinsa gidip gelebilirsiniz de..

Guven park ta devlet demir yollarının di sanırım misafirhanesi var tek dolmusla gelirsiniz oradan

Ayrancıda Zonguldak amelebirliği misafirhanesi var orası da fiyat olarak uygun ama araç olursa iyi olur.

turizm otelciligin uygulama oteli var orasi da uygun olur. ogretmen evi il aralinda bir metro duragi var. Merkezi arayarak ulasim hakkinda destek alabilirsiniz. nerede kalacaginizi anlatin onlar dolmislari falan size soyleyeceklerdir. yurume mesafesinde malesef kalma yeri olarak bildigim kadariyla pansiyon falan yok. yakinlarda cok.luks oteller var. metropolitan otel var onda da yuruyerek gelemezsiniz konya yolundan yuruyerek gecemezsiniz ama yine de bi sorun fiyatlarini. ortalama 15 20 gun surer tedavi. kimi zaman 2 gunde bir kimizaman 3 gunde bir cagirilar o esnada gezersiniz stresinizi atarsiniz biraz o nedenle ogretmen evi veya uygulama oteli daha iyi olur sizin icin. Allah yardimciniz olsun.
Çok teşekkür ederim canım degerlendiricem arastiricam dediklerini kusura bakma giremedim epeydir yeni gördüm

Sahibinden.com da ""ankara cukurambar günlük kiralık"diye girersen merkeze yakın günlük kiralik evler var .. günlük fiyatı 100tl.. 2kisiden fazla kisi kalabiliyor sanırım ..ozellikle senin icin açıp baktım valla.. günlük bir ev tutarsanız da daha ekonomik olabilir..bazen 3gunde 1 falan çağırıyorlar ozaman eger memleket yakinsa gidip gelebilirsiniz de..
Ya çok teşekkür ederim ne kadar dusuncelisin :) günlük evler hiç gelmemişti aklıma boşuna dememişler akıl akıldan üstündur diye buda aklımda :KK66:

Ayrancıda Zonguldak amelebirliği misafirhanesi var orası da fiyat olarak uygun ama araç olursa iyi olur.
Canım bnm araç var da merkeze uzak ilçede oturuyorum hem kendim hem eşim çalışıyoruz yine merkez le konuşup cagiracaklari güne göre evden gelir gideriz de gün aşırı olursa yetisemeyebiliriz her ihtimale karşı bi yer ayarlamam gerek. çok teşekkür ederim fikrin için

canım bildiğim kadarıyla MTA misafirhanesi var yakın diye biliyorum emin degilim.. arayıp sorabilirsin durumunuzu izah edip yardım etmelerini isteyebilirsiniz . . yada 15gunluk kiralanan bir ev bulup osekilde kiralama yapabilirsiniz . .eğer araba varsa sıkıntı olacağını düşünmüyorum..
Bi gidelim bakalım şu kontrolé mehmet bey basliycaz derse görüşürüz konuşuruz yardimci olacaklardır eminim. teşekkür ederim ; )

Amin canim Allah herkesin yardımcısı olsun isteyen herkese Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. artık uygun bi yerlere bakicaz. söylediğin uygulama oteline de bakıcam teşekkür ederim :KK66:

X